טכנאי דודי שמש בירושלים במחיר הוגן

שירות לדודי שמש בירושלים על ידי טכנאים ומתקינים איכותיים ומומלצים במיוחד, פנה כעת אל טופ דודים וקבל הצעות מחיר של החברות הטובות ביותר בירושלים לטיפול והתקנת דודי שמש וחשמל.

מדוע להשתמש בפורטל של "טופ דודים" בעיר ירושלים?

פועלים עם מרבית החברות בעיר וכמובן הכי טובות.
אצלנו תקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות מובילות.
שירותי  תיקון, החלפה והתקנה לכל סוגי הדוודים.
קבלת מחיר הוגן וזול ברכישת דוד + קולטים.

חסכון בחשמל הוא ניצול נכון בדודי שמש

עם התקדמות הטכנולוגיה, בני האדם למדו כי אפשר לנצל את הטכנולוגיות החדשניות כמו אנרגיה סולרית ( קולטי שמש ) לטובתנו ולטובת איכות הסביבה. במקום לשלם כסף רב, ליצור חשמל אשר מזהם ופוגע באיכות הסביבה על מנת ליהנות מדברים שונים, ניתן לפתח טכנולוגיות שונות אשר יעזרו לנו בכך. אחד מהדברים הידועים כבר מימים ימימה הינה העובדה שניתן להפיק אנרגיה מהשמש. השמש מחממת את כדור הארץ, ומהחום הזה ניתן להפיק אנרגיה אשר תחסוך לנו בחשמל, בפגיעה באיכות הסביבה וכמובן בעלויות. אחת ההמצאות הראשונות שנעשו על מנת לנצל את חומה של השמש בעזרת קולטי שמש. במקום להדליק את דוד החשמל על מנת שיהיו לנו מים חמים, ניתן להציב קולטי שמש על הגג של הבית ובאמצעותם להפיק אנרגיה אשר תחמם את המים ותאפשר לנו להתרחץ בהנאה, כמובן שכיום חובה בכל בית דוד שמש על הגג.

מידע שחשוב לדעת על קולטי שמש

קולטי שמש הינם המלבנים הכסופים אשר מוצבים על הגג. הם קולטים את קרני השמש והם אלו שמחממים את המים. בנוסף לקולטים לדוד שמש, מוצב מעליהם מיכל. מיכל זה הינו הדוד. מספר הקולטים וגודלם נקבע על פי הגודל של הדוד והנפח שהוא מסוגל להכיל, ועל כן כאשר מחליטים על הדוד יש להתאים את הקולטים אליו. קולטי שמש מוצבים על הגג על מנת שיתפסו את קרני השמש בצורה קלה ומיטבית, התקנת קולט שמש לדוד נעשה ע"י טכנאי דודי שמש בירושלים.

מצא טכנאי לתיקון דוד השמש שלך

קיים מגוון רחב של טכנאי דודי שמש בירושלים ולכן, מי שמעוניין להתקין דודי שמש יכול לערוך סקר שוק נרחב על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר והזולה ביותר עבורו. כל שעליו לעשות הוא לפנות למספר רב של מתקיני דודי שמש על מנת לקבל מהם הצעות מחיר נוחות ולאחר מכן להשוות ביניהן. כל מי שרוצה לרכוש דודי שמש בירושלים יכול לעשות את הפעולות הנ"ל וכך להימנע ממחירים גבוהים , על פי גודלם, נפחם והחברה המייצרת אותם וכן הלאה. מומלץ לשים לב כי גם לקולטי שמש וגם לדודים יש אחריות למספר שנים, על מנת לחסוך בעלויות בעתיד, במקרה ובו הם עלולים להזדקק לתיקון.
 
דוודים

בכל בית צריכים מידי פעם מים חמים. אם זה בשביל רחצה, בישול, שטיפה ואפילו שתייה. המים החמים אינם מגיעים לברזים בכוחות עצמם – צריך למצוא דרכים לחמם את המים על מנת שיגיעו חמים אל הבז הפרטי שלנו. דודים מסוגים שונים הם האמצעי שלנו לחימום מים, כך שבכל פעם שנצטרך אותם, נוכל לפתוח את הברז ולקבל זרם מים חמים ונעימים.

הכר את החברות המובילות בירושלים

ישנם כמה מותגים, יצרנים וחברות דוודים איכותיים המוכרים ביותר במשק הישראלי, כיום החברה הידועה והמובילה ביותר היא כרומגן אשר מספקת שירותי בעיר ירושלים למרבית בתי האב, אך היא אינה לבדה ולתחרות מצטרפות חברות נוספות כמו: אמקור דודי שמש, אמישראגז סולאר, חברת אידאל, נימרוד, טל סחר ועוד חברות. אך בינהם ניתן למצוא משווקים מורשים ואנשים פרטיים העוסקים בתחום עם ידע ומקצועיות לא קטנה כמו: גבע, בורכוב, אורן וגם הוט דוודים. אם אתם רוצים למצוא דודים זולים באמת, פנו כיום אל טופ דודים והתחילו לקבל הצעות מחיר של החברות המובילות בענף.

ההבדל בין דוד שמש לדוד חשמל

שירות התקנת דוד חשמל, כשמו כן הוא – פועל באמצעות אנרגיה חשמלית. בחשמל המים מתחממים כאשר מדליקים אותו, באמצעים חשמליים שונים, וממנו הם מועברים אל צנרת הבניין. לדוד חשמלי ישנם מספר חסרונות גדולים מאד. ראשית, שימוש בחשמל לחימום מים הוא יקר מאד, במיוחד אם לוקחים בחשבון שבכל פעם שזקוקים למים חמים יש להפעיל אותו וזה לא מעט. בנוסף, אנרגיה חשמלית יוצרת פסולת וזיהום סביבתי, ומומלץ ככל האפשר להימנע משימוש בה ולעבור לתחליפים "ירוקים" יותר. דוד שמש עושה את העבודה בצורה יעילה לא פחות ואולי יותר מהחשמלי. כאשר הוא מכיל קולטי שמש, אשר עשויים ממתכת כהה ומצינורות מים דקים. הקולטנים סופחים אליהם את אנרגיית השמש ומחממים באמצעותה את המים שבצינורות, אשר עוברים לאחר מכן מן הדוד אל הצנרת. השימוש בו לאחר התקנתו הוא חינמי, וידידותי מאוד לסביבה.

להתקין שני דודים או משולב?

כל זה טוב ויפה ברוב עונות השנה, אך מה עושים בחורף? בכל זאת ישנו מספר ימים רב בשנה שבו אין שמש זמינה לחימום המים. יש לכך שני פתרונות. בבתים רבים מעדיפים להתקין שניים – דוד שמש גדול לכל ימות השנה, ודוד חשמלי קטן אחד לחורף. באופן כזה, ניתן להשתמש בדוד החשמלי רק כאשר קולטי השמש כבר אינם מספקים את הצורך במים חמים. אפשרות שנייה לפתרון הבעיה היא התקנת זרז חשמלי בתוך המיכל. הזרז מחמם את המים שבדוד באמצעות אנרגיה חשמלית כאשר השמש אינה עושה זאת כראוי. עם כל הנוחות שבדבר, יש לזכור שזרז חשמלי גורם להצטברות של אבנית ולכן דוד שמש עם זרז יש לנקות מאבנית לפחות פעם בשנה.