טכנאי דודי שמש בחיפה

מחפשים אחר טכנאי דודי שמש בחיפה? הגעתם אל המקום הנכון!
חברת טופ דודים מספקת שירותי התקנה, החלפה וגם תיקון דודי שמש בחיפה במחירים זולים ומשתלמים לכל כיס, אז צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו הצעה משתלמת.

הזמן כעת טכנאי דודי שמש בחיפה במחיר זול

דודי שמש בחיפה מגיעים במספר גדלים ונפח. נפח מתחיל מ-30 ליטרים לדוד, מתאים עבור צריכה אישית של אדם בודד, נפח בסדר גדול של 120 ליטרים, מתאים למשפחה עד 4 נפשות, נפח הנע בין 150-170 ליטרים מתאים למשפחות עד 7 נפשות. משפחות מעבר ל- 7 נפשות ויותר, יצרכו להתקין דודי שמש בחיפה בנפח של למעלה מ- 200 ליטרים. בחירת נפח דודי שמש נועדה להתאים בין הצריכה למחיר תוך שמירה על חסכון אנרגיה.
כידוע, דודי שמש בחיפה מותקנים בישראל בכל בתי-אב, על פי חוק. מאחר ופעילות התקנת דודי שמש בחיפה, מעוגנת בחוק, החליט המחוקק להגדיר תקן ישראלי, שנועד לסייע בבחירת דודי שמש על פי צרכים אישים משתנים.

מה מכילים דודי שמש?

• גוף חימום שמחובר למערכת החשמל הביתית. זאת במטרה לחמם את הדוד בימי חורף גשומים. בימים שטופי שמש ניתן להסתפק במים שחוממו על ידי הקולטים.
מאיץ חום, על מנת לעודד את חימום המים בפרק זמן קצר יותר, עבור שימוש בני המשפחה.
קולטי שמש, שאמורים לחמם מים בימים שמשיים, דבר התורם לחיסכון באנרגית חשמל, מקטין את זהום האוויר ומקטין את ההוצאה הכלכלית החודשית.
• ערכת סינון מים, לסינון האבנית המצטברת.
 

להזמנת טכנאי דודי שמש בחיפה חייג: 

שירותי התקנת דודי שמש בחיפה

התקנת דודי שמש בחיפה, צריכה להיעשות על ידי טכנאי דודי שמש בחיפה, שיודע להתקין דודי שמש, לצד תשתית המים והחשמל הקיימים 
במבנה. טכנאים רבים יכולים להציע שירותי התקנה, לפני שאתם בוחרים טכנאי, כדאי לערוך סקר שוק מחירים, קבלת המלצות ממכרים שהביעו שביעות רצון וממליצים על טכנאי מסוים.
 
דודי שמש בחיפה

תיקון דודי שמש בחיפה בזול

כדאי לוודא שהדוד הנבחר, עומד בתקנים על פי מכון התקנים הישראלי. בזמן התקנה "דוד שמש", חשוב לוודא כי אכן חוזק הדוד והקולטים במקום ההתקנה (גג, או חדר דודים משותף) לבדוק שאכן הדוד מחמם ואין כל תקלה באספקת מים חמים סדירה לכל בני המשפחה. אחריות על ההתקנה והדוד במקרים של תקלות עתידיות של תיקון דודי שמש בחיפה הם חלק מהתנהלות שוטפת של משק הבית. התקנה מקצועית, תאפשר לכם להתנהל בנוחות תוך שמירה על איכות חיים אותה אתם מעוניינים לשמר.