החלפת גוף חימום לדוד שמש וחשמל

התקלקל גוף החימום בדוד השמש?
צריך החלפת גוף חימום בדוד חשמל ובמחיר זול? חברת טופ דודים מספקת גוף חימום לדוד שמש מחיר מבצע, אנו מספקים את כל סוגי גופי החימום המתאמים לכל החברות כגון: כרומגן, אמקור, נימרוד, טל סחר וגם ירדן.

גוף חימום לדוד מחיר חסר תקדים!

גוף חימום לדוד שמש 3000W הוא חלק המרכזי בו. הגוף שווק חיים ולא פועל? צריכים שירות? תיקון מקצועי שיפתור את הבעיה? צרו עמנו קשר וקבלו הצעות מחיר של טכנאי דודי שמש שלא רק יחליף אותו אלא גם ייעץ לכם כיצד להאריך את ימיו.
אז הזמינו כעת שירותי החלפת גוף חימום לדוד שמש מחירים זולים ומשתלמים מובטחים לכם בחברתנו.
 

לייעוץ או הזמנת גוף חימום לדוד שמש וחשמל חייגו:

  טלפון: 0722-720408     נייד: 053-7211582   

אז כמה עולה גוף חימום לדוד שמש?

מחיר גוף חימום לדוד שמש חשמל עולה כ- 280 ויכול להגיע גם עד 500 שקלים, תלוי בסוג הדוד, סוג גוף החימום וכמובן באם כולל התקנה או לא.
כאשר אנחנו נזקקים להחלפת גוף חימום לדוד חשמל או אף לתיקונו – מומלץ להזמין אותו מאיש המקצוע שהתקין את הדוד בביתכם. אם הייתם קפדניים וערניים כאשר חתמתם על חוזה הקנייה וההתקנה של דוד השמש ודאי כללת ועיגנתם בו גם את התחייבות החברה לספק לכם רק חלקי חילוף מקוריים. דוד שנרכש לאחרונה הוא ודאי תחת אחריות, אם לא כדאי להזמין טכנאי מקצועי במהרה, מאחד החברות אשר רכשתם ממנה את הדוד, כרומגן, אמקור, ירדן, טל סחר או נמרוד.

מים קרים? הפתרון: גוף חימום לדוד חשמלי

שוב המים קרים? הבאסה בעיצומה? אל תרעדו מקור. צרו עמנו קשר וקבלו מידע והצעות מטובי הטכנאים של טובי היצרניות (אמקור, כרומגן, נימרוד, טל סחר וירדן) - השירות שלנו מאפשר לכם למצוא טכנאי דודי שמש מקצועי באזור מגוריכם תוך זמן קצר. כאשר מגיעה שעת המבחן של החברה, שבה היא אמורה להוכיח כי היא, אכן, מכבדת את התחייבויותיה ונוהגת לפיהן, אתם עשויים להיות נשכרים מכך. זה אחד היתרונות שבהזמנת טכנאי שירות מהחברה שייצרה גוף חימום לדוד שמש ושיווקה אותו.

איך מחליפים גוף חימום לדוד שמש?

אף שאתם יכולים להחליף גוף חימום לדוד שמש בעצמכם, אם וכאשר תבחרו למסור אותה לטכנאי השירות של החברה שסיפקה לכם את הדוד תוכלו להיות שקטים כי העבודה תיעשה ביסודיות המתחייבת והראויה. טכנאים רבים ישמחו לייעץ לכם כיצד תוכלו לתחזק את הדוד היטב ובכך להאריך את משך חייהם ותפקודם של רכיביו השונים. אחריות היא מילת הפתח, תיקון לא מקצועי יגרום לתקלה לחזור תוך זמן קצר, חברה כמו טופ דודים תדאג לכם. לכן חשוב לבחור ולהזמין רק בעלי מקצוע עם ניסיון בתחום של החלפת גוף חימום לדוד שמש.

גוף חימום לדוד סוגים שונים

כידוע ישנם כמה חברות מובילות בישראל בייצור של דודי שמש ודודי חשמל החברות המובילות הן, אמקור, כרומגן ונמרוד.
אלו סוגי גופי החימום לדוד שהם מספקים:
 
גוף חימום לדוד שמש אמקורגוף חימום לדוד שמש כרומגןגוף חימום לדוד שמש נמרוד
       גוף חימום לדוד שמש אמקור             גוף חימום לדוד שמש כרומגן            גוף חימום לדוד שמש נמרוד
 

החלפת גוף חימום לדוד שמש מחירים מיוחדים

חברת טופ דודים מספקת מחירים מיוחדים ומוזלים בכל הקשור להתקנה והחלפת גוף חימום לדוד שמש, כאשר אתם מחפשים גוף חימום לדוד חשמל במחיר זול, או לדוד שמש, בצעו השוואת מחירים ובררו מהו המחיר המתאים ביותר בעבורכם, איזה סוג דוד יש לכם ומהי העלות של גוף החימום וכמובן עלות השירות של החלפת גוף חימום לדוד שמש, אז לפני שאתם ממהרים, בדקו אם יש לכם אחריות ומהם המחירים בשוק של גופי החימום האלו.

מידע נוסף על גוף חימום וטרמוסטט לדוד

ישנו הבדל גדול בין טרמוסטט אל מול גוף חימום כמובן, אך השנים אינם יכולים לא לפעול יחדיו, אנו יודעים זאת ומאמינים כי גם מתקיני הדוודים השונים יודעים זאת, בכל אופן נרצה לומר כי ישנם עוד סוגים וחברות שמספקות גוף חימום לדודים השונים, סיפרנו בעבר כבר על גוף חימום של כרומגן (מקורי כמובן) וניתן להשיג גופי חימום איכותיים נוספים של חברות מובילות בשוק כגון: אמקור, קרן אור, ירדן, נמרוד, אמישראגז, טל סחר וחברות נוספות, אנו עובדים עם טכנאים בכל רחבי הארץ ואשר תומכים בדוודים שונים, ישנה חשיבות גדולה בהתקנה של גוף חימום תואם אל הדוד עצמו בשל עוצמת הוואט וההספק שהוא מספק לחימום המים, לכן אנו ממליצים תמיד לרכוש את המוצר המקורי והאיכותי של אותה החברה שיצרה לכם את הדוד, ניתן כאמור גם להשיג באופן עצמאי גוף חימום בהום סנטר ורשתות נוספות ולבצע התקנה באופן עצמאי, מה שלא מומלץ בהכרח, אך אם זוג ידיים טובות - הכל אפשרי.

האם יש גוף חימום מומלץ?

ישנם המון סוגים של גופי חימום, ניתן למצוא ולקנות גוף חימום כפול, גוף חימום תואם לדוד שוכב וסוגים רבים ונוספים שונים הנמצאים בעלויות שונות ובמחירים שאינם אחידים כלל, הכל תלוי באיכות המוצר שאתם רוצים, למשל ישנם גופי חימום אשר מתאימים באופן חיצוני אל הדוד, המוצר נקרא "גוף חימום חיצוני לדוד" אך זה לא מדוייק לחלוטין והמוצר בעצם נקרא מאיץ חום לדוד והוא מיכל נפרד הסברנו על כך בעמוד הזה. כמו כן באתרים כמו "זאפ" ניתן לבצע השוואת מחירים בין הסוגים השונים של הגופים, יש כאלו יקרים יותר כמו גוף חימום תלת פאזי וישנם פשוטים יותר, אנו תמיד ממליצים לרכוש את הגוף המקורי המתאים לדוד שלכם, בין אם זה בנפח הדוד (150 ליטר, 200 ליטר וכן הלאה) ובין לכך שצריך לשמור על היצרן המקורי של הדוד ולהתאים את הגוף המקורי ולא משהו שונה, מהסיבה הפשוטה שזה יכול ליצור "התנגדות" של גוף החימום בתוך הדוד.

סוגים נוספים של גופי חימום

כיום לא חסרים דודי שמש, ישנם כלכך הרבה סוגים, שאגב תוכלו לראותם כאן, מבינן נפחי הליטרים השונים, הנפוצים ביותר הם גופי החימום ל150 ליטר וגוף חימום לדוד 200 ליטר, ישנם גם דודי שמש שוכבים שדורשים גוף חימום מיוחד, המחירים כמובן משתנים בין הגופי חימום השונים, היקר ביותר הוא כמובן דוד חימום כפול, שעלותו היא כאמור "כפולה" גם היא. הגוף הכפול הוא חזק ומתאים לדודי שמש בנפחים  מעל ל-200 ליטרים, אז אם נשרף לכם גוף החימום, אתם צריכים שירות החלפה או התקנה של גוף חימום, פנו אל חברת טופ דודים עוד היום וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

קבל הצעת מחיר משתלמת

השירות ניתן בחינם וללא התחייבות!