גוף חימום לדוד

התקלקל גוף החימום בדוד השמש? צריך החלפה ובמחיר זול? טופ דודים מספקת גוף חימום לדוד שמש במחיר מבצע, אנו מספקים את כל הסוגים המתאמים לכל החברות כגון: כרומגן, אמקור, נימרוד, טל סחר וגם ירדן.

איזה שירותים תקבלו בעבור גופי חימום?

שירותי תיקון מהירים הכוללים החלפה של חלף מקורי.
✔ רכישה והתקנה של גופים חדשים.
פתרונות חימום נוספים (חיצונים או חזקים יותר)
אחזקה שוטפת אשר תמנע הריסת מנגון החימום החשמלי.

מערך החימום הפנימי הפסיק לעבוד?

גוף חימום לדוד שמש 3000W הוא חלק המרכזי בו. מערך החימום שווק חיים ולא פועל? צריכים שירות? תיקון מקצועי שיפתור את הבעיה? צרו עמנו קשר וקבלו הצעות מחיר של טכנאי דודי שמש שלא רק יחליף אותו אלא גם ייעץ לכם כיצד להאריך את ימיו. אז הזמינו כעת שירותי החלפה  ותיקון במחירים זולים ומשתלמים מובטחים לכם בחברתנו.

אז כמה עולה גוף חימום לדוד שמש?

מחיר גוף חימום לדוד שמש חשמל עולה כ- 280 ויכול להגיע גם עד 500 שקלים, תלוי בסוג וכמובן באם כולל התקנה או לא. כאשר אנחנו נזקקים להחלפתה או להתקנה – מומלץ להזמין אותו מאיש המקצוע שהתקין את המערכת בביתכם. אם הייתם קפדניים וערניים כאשר חתמתם על חוזה הקנייה וההתקנה של דוד השמש ודאי כללת ועיגנתם בו גם את התחייבות החברה לספק לכם רק חלקי חילוף מקוריים. דוד שנרכש לאחרונה הוא ודאי תחת אחריות, אם לא כדאי להזמין טכנאי מקצועי במהרה, מאחד החברות אשר רכשתם ממנה את המוצר, כרומגן, אמקור, ירדן, טל סחר או נמרוד.

מים קרים? הנה הפתרון!

שוב המים קרים? הבאסה בעיצומה? אל תרעדו מקור. צרו עמנו קשר וקבלו מידע והצעות מטובי הטכנאים של טובי היצרניות (אמקור, כרומגן, נימרוד, טל סחר וירדן) - השירות שלנו מאפשר לכם למצוא טכנאי דודי שמש מקצועי באזור מגוריכם תוך זמן קצר. כאשר מגיעה שעת המבחן של החברה, שבה היא אמורה להוכיח כי היא, אכן, מכבדת את התחייבויותיה ונוהגת לפיהן, אתם עשויים להיות נשכרים מכך. זה אחד היתרונות שבהזמנת טכנאי שירות מהחברה שייצרה גוף חימום לדוד שמש ושיווקה אותו.

איך מחליפים גוף חימום לדוד שמש?

אף שאתם יכולים להחליפו בעצמכם, אם וכאשר תבחרו למסור אותה לטכנאי השירות של החברה שסיפקה לכם את הדוד תוכלו להיות שקטים כי העבודה תיעשה ביסודיות המתחייבת והראויה. טכנאים רבים ישמחו לייעץ לכם כיצד תוכלו לתחזק את הדוד היטב ובכך להאריך את משך חייהם ותפקודם של רכיביו השונים. אחריות היא מילת הפתח, תיקון לא מקצועי יגרום לתקלה לחזור תוך זמן קצר. לכן חשוב לבחור ולהזמין רק בעלי מקצוע עם ניסיון בתחום של החלפה.

גוף חימום לדוד הסוגים השונים

כידוע ישנם כמה חברות מובילות בישראל בייצור של דודי שמש וחשמל החברות המובילות הן, אמקור, כרומגן ונמרוד.
אלו סוגי גופי החימום לדוד שהם מספקים:
 
גוף חימום לדוד שמש אמקורגוף חימום לדוד שמש כרומגןגוף חימום לדוד שמש נמרוד

החלפת גוף חימום לדוד שמש מחירים מיוחדים

חברת טופ דודים מספקת מחירים מיוחדים ומוזלים בכל הקשור להתקנה והחלפת גוף חימום לדוד שמש, כאשר אתם מחפשים פתרון שכזה בצעו השוואת מחירים ובררו מהו המחיר המתאים ביותר בעבורכם, איזה סוג דוד יש לכם ומהי העלות שלו וכמובן עלות השירות של החלפה, אז לפני שאתם ממהרים, בדקו אם יש לכם אחריות ומהם המחירים בשוק.

מידע נוסף על גוף חימום וטרמוסטט לדוד

ישנו הבדל גדול בין טרמוסטט אל מול גוף חימום כמובן, אך השנים אינם יכולים לא לפעול יחדיו, אנו יודעים זאת ומאמינים כי גם מתקיני הדוודים השונים יודעים זאת, בכל אופן נרצה לומר כי ישנם עוד סוגים וחברות שמספקות גוף חימום לדודים השונים, סיפרנו בעבר כבר על המחמם של כרומגן (מקורי כמובן) וניתן להשיג פתרונות איכותיים נוספים של חברות מובילות בשוק כגון: אמקור, קרן אור, ירדן, נמרוד, אמישראגז, טל סחר וחברות נוספות, אנו עובדים עם טכנאים בכל רחבי הארץ ואשר תומכים בדוודים שונים, ישנה חשיבות גדולה בהתקנה של גוף תואם אל הדוד עצמו בשל עוצמת הוואט וההספק שהוא מספק לחימום המים, לכן אנו ממליצים תמיד לרכוש את המוצר המקורי והאיכותי של אותה החברה שיצרה לכם את הדוד, ניתן כאמור גם להשיג באופן עצמאי בהום סנטר ורשתות נוספות ולבצע התקנה באופן עצמאי, מה שלא מומלץ בהכרח, אך אם זוג ידיים טובות - הכל אפשרי.

האם יש גוף חימום מומלץ?

ישנם המון סוגים, ניתן למצוא ולקנות גוף חימום כפול או תואם לדוד שוכב וסוגים רבים ונוספים שונים הנמצאים בעלויות שונות ובמחירים שאינם אחידים כלל, הכל תלוי באיכות המוצר שאתם רוצים, למשל ישנם גופים אשר מתאימים באופן חיצוני אל המיכל, המוצר נקרא "גוף חימום חיצוני לדוד" אך זה לא מדוייק לחלוטין והמוצר בעצם נקרא מאיץ חום והוא מיכל נפרד הסברנו על כך בעמוד הזה. כמו כן באתרים כמו "זאפ" ניתן לבצע השוואת מחירים בין הסוגים השונים, יש כאלו יקרים יותר כמו תלת פאזי וישנם פשוטים יותר, אנו תמיד ממליצים לרכוש את המקורי המתאים לדוד שלכם, בין אם זה בנפח: (150 ליטר, 200 ליטר וכן הלאה) ובין לכך שצריך לשמור על היצרן המקורי ולא משהו שונה, מהסיבה הפשוטה שזה יכול ליצור "התנגדות".

סוגים נוספים של גופי חימום

כיום לא חסרים דודי שמש, ישנם כלכך הרבה סוגים, שאגב תוכלו לראותם כאן, מבינן נפחי הליטרים השונים, הנפוצים ביותר הם גופי החימום ל-150 ליטר ול-200 ליטר, ישנם גם כאלו המותקנים בשכיבה שדורשים התאמה מיוחדת, המחירים כמובן משתנים בין הסוגים השונים, היקר ביותר הוא כמובן הכפול, שעלותו היא כאמור "כפולה" גם היא. הכפול הוא חזק ומתאים לנפחים מעל ל-200 ליטרים, אז אם נשרף לכם, אתם צריכים שירות החלפה או התקנה, פנו אל חברת טופ דודים עוד היום וקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.