בוילר חשמלי, גז, שמש וחכם

הזמן כעת בוילר חכם לביתך המופעל על ידי אפליקציה ושליטה מרחוק להדלקה וכיבוי מחברתנו. אנו מספקים גם בוילר גז וכמובן את המוצר הסטנדרטי גם על בסיס חשמלי מחיר משתלם לכל כיס.

הזמן כעת בוילר חשמלי מחיר מבצע!

רוצה להתחדש ולעבור מדוד שמש אל בוילר חשמלי ובמחיר מבצע? מרבית האנשים בישראל משתמשים  במשולבים שמש וחשמל, כאשר כיום ניתן לראות ביחידות דיור חשמלי בלבד בשל בעיה לשלב קולטים נוספים ובגלל העלות של שילוב קולטי שמש בנוסף. מעבר לכך ניתן לראות עלייה במודעות ובשימוש של מנגון חכם לבית.

מה זה מאיץ חום לבוילר? 

יש דודי בוילר שבהם מותקן מאיץ חום, חמם -  אלו אשר בגדלים של 120 ליטר ומעלה מומלץ להתקין מאיץ חום בהתקנה אנכית בלבד כשהוא תלוי על הקיר או בעמידה על מתקן. מאיץ החום חוסך בחשמל ומאיץ את מהירות חימום המים בדוד בוילר חשמלי, אבל יש לשמור על השרוול ע"י התקנת פילטר למניעת אבנית מומלץ על פילטר ובהם אבני סולפה. אבנים אלה מתקלים לאחר שנה וחצי, כמובן יש למלא מחדש את הפילטר.
לא רוצה אבנית? לא רוצה לבזבז חשמל? רוצה מים חמים 24 שעות ביממה? הפתרון הוא שילוב מערכת גז מהירה אשר תתן לך מים חמים 24 שעות ביממה.כיצד עובד הבוילר

באם בוילר מקצר זה לא נעים כלל

כאשר יש בעיות עם בוילרים לדוגמא: מקצר, מומלץ כמובן להחליף אותו עם מוצר המופעל ע"י חימום חשמלי בלבד ולהחליפו בדוד במערכת דודי שמש על הגג, אם אפשר כמובן הדבר חוסך בעליות חשמל תחזוקה ובנזילות בתוך הבית בכל זאת הוא מכשיר גדול תופש מקום דינמי ואף משמיע רעשים, אם אפשר כמובן הדבר חוסך בעליות חשמל תחזוקה ובנזילות בתוך הבית ואף על פי שהוא מכשיר גדול אשר תופס מקום דינמי ואף משמיע רעשים, ראה מידע נוסף בעמוד דוד חשמל חסכוני.

במה לבחור בבוילר על גז או חשמלי?

ישנם מקרים רבים בהם המוצר שלנו עושה לנו בעיות, לא משנה אם מדובר על  חכם או על גז, כאשר יש לנו תקלה אנחנו צריכים לטפל בה וכמובן שנזמין מיד טכנאי מקצועי שיסייע לנו בפתרון שלה, חברת טופ דודים מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום והמחירים שלנו הם הזולים והמשתלמים ביותר, האם אתה מחפש אחר מחיר מבצע? צור קשר עמנו ונדאג לעזור לך כמובן שחברתנו פועלת בהיקף כלל ארצי ואת רשימת האזורים שלנו תמצא כאן.

מה המשמעות של מנגון חכם?

באמצעות בוילר חכם ניתן לשלוט בדוד שלנו  בצורה נוחה יותר, באמצעות אפליקציה, באמצעות שעון דיגיטלי ובאפילו תוכנית קבועה על פי שעות כאשר הוא מגיע לטמפרטורה מסוימת הוא מפסיק לפעול ושומר עליה עד לשעה מסוימת שקבענו, לא תמיד נצטרך מנגון חכם, כאשר יש לנו מערכת הפועלת על גז אשר פועלת בצורה שונה לחלוטין, יהיה לנו מים חמים 24 שעות ביממה ולא נצטרך בכלל לדאוג למים ולהדליק או לתזמן את הבוילר שלנו.

בוילר במחירי מבצע רק אצלנו באתר

מחפש בוילר חשמלי במחיר מבצע? הגעת אל המקום הנכון!
אצל טופ דודים תמצא חברה אשר  תשמח לספק לך הצעת מחיר בעבור דוד "בוילר", הזמן כעת וקבל מחירים זולים ומשתלמים מהחברות הכי טובות בתחום אשר מספקות את המוצר שאתה צריך על פי אזור המגורים שלך.
 
בוילרים

חסכון של צריכת חשמל ע"י בוילר גז

רוצים לחסוך בצריכת החשמל שלכם? נכון, בקיץ יש לנו שמש ודוד השמש עושה את העבודה במרבית ימי הקיץ, אך בחורף כאשר קר בחוץ יש להדליק את המערך החשמלי שעות נוספות ולשלם על כך ביוקר, באמצעות  גז נוכל לקבל מים חמים כל הזמן ועל הדרך לחסוך בצריכת החשמל שלנו, תוכלו לראות בעמוד הבא עוד סוגי דודי שמש שעשוים להתאים לכם.