בוילר

בעזרת טופ דודים תוכל למצוא בוילרים מכל סוג, הזמן כעת בוילר חכם לביתך המופעל על ידי אפליקציה ושליטה מרחוק להדלקה וכיבוי דרכנו. אנו מספקים גם בוילר גז וכמובן את המוצר הסטנדרטי גם על בסיס חשמלי מחיר משתלם לכל כיס.

הזמן כעת בוילר חשמלי במחיר מיוחד!

רוצה להתחדש ולעבור מדוד שמש אל בוילר חשמלי ובמחיר מבצע? מרבית האנשים בישראל משתמשים במשולבים שמש וחשמל, כאשר כיום ניתן לראות ביחידות דיור חשמלי בלבד בשל בעיה לשלב קולטים נוספים ובגלל העלות של שילוב קולטי שמש בנוסף, מעבר לכך ניתן לראות עלייה במודעות ובשימוש של מנגון חכם לבית. בעזרתנו אתם יכולים לבצע השוואת מחירים ולקבל פתרון אידאלי במחיר הזול ביותר!

מה זה מאיץ חום לבוילר? 

יש דודי בוילר שבהם מותקן מאיץ חום (חמם) -  אלו אשר בגדלים של 120 ליטר ומעלה מומלץ להתקין מאיץ חום בהתקנה אנכית בלבד כשהוא תלוי על הקיר או בעמידה על מתקן. מאיץ החום חוסך בחשמל ומאיץ את מהירות חימום המים בדוד  הבוילר הסולארי, זהו פתרון נהדר למיכלים גדולים אשר גם חוסך בחשמל ובנוסף מחמם את המים במהירות רבה יותר.

רוצה בוילר הפועל על גז? קרא את היתרונות:

לא רוצה אבנית? לא רוצה לבזבז חשמל? רוצה מים חמים 24 שעות ביממה? הפתרון הוא שילוב מערכת גז מהירה אשר תתן לך מים חמים 24 שעות ביממה, כיום חברות כמו אמישראגז ופז גז מספקות התקנה של בוילר הפועל על גז בשילוב עם מערכת סולארית (שמש), יכול לחסוך לכם בעתיד כסף רב בחשבון החשמל ומעבר לכך לתת לכם פתרון של מים חמים כל הזמן - גם בחורף! חימום על ידי גז הוא מיידי ולא צריך להדליק מראש את הבוילר, כך שאתם אלו שנהנים. רכישה והתקנה של דודים על גז יקרה יותר, אך תשתלם לכם בעתיד.

שאלות נפוצות בהקשר לבוילרים:

כאן תוכלו לקרוא שאלות ותשובות אשר נשאלו על ידי גולשי האתר בכל הקשור לנושא של בוילרים:

למה בוילר לא מחמם?

יכולות להיות כמה סיבות לכך, הראשונה והנפוצה היא תקלה בגוף החימום.


מה הנזק כאשר הבוילר דולק הרבה זמן?

הצטברות אבנית רבה וסבירות גדולה שגוף החימום ייהרס.


מהו המחיר להפעלת בוילר?

המחיר לשעת הפעלה של בוילר נע בין 1.5 ש"ח ל-2 ש"ח בלבד. למידע מפורט יותר - בקרו כאן.


למה בוילר מקצר?

חוטים חשופים, גוף חימום תקול ואפילו טרמוסטט שאינו תקין.


סיבות לכך שהבוילר מחמם לאט

אם מדובר על חימום מקולטי השמש - ייתכן שהם מלוכלכים או שקיימת סתימה בצינור שלהם. אם השאלה היא על הפעלה בחשמל, ייתכן בגלל גוף חימום או טרמוסטט לא מכוון.


מה המשמעות של מנגון חכם?

באמצעות בוילר חכם ניתן לשלוט בדוד שלנו בצורה נוחה יותר, באמצעות אפליקציה, באמצעות שעון דיגיטלי ובאפילו תוכנית קבועה על פי שעות כאשר הוא מגיע לטמפרטורה מסוימת הוא מפסיק לפעול ושומר עליה עד לשעה מסוימת שקבענו, לא תמיד נצטרך מנגון חכם, כאשר יש לנו מערכת הפועלת על גז אשר פועלת בצורה שונה לחלוטין, יהיה לנו מים חמים 24 שעות ביממה ולא נצטרך בכלל לדאוג למים ולהדליק או לתזמן את הבוילר שלנו, אם זאת מערכת חכמה עדיין זולה יותר מגז ולכן ישנם כאלו אשר יעדיפו אותה.

 
בוילרים

חסכון של צריכת חשמל ע"י בוילר גז

רוצים לחסוך בצריכת החשמל שלכם? נכון, בקיץ יש לנו שמש ודוד השמש עושה את העבודה במרבית ימי הקיץ, אך בחורף כאשר קר בחוץ יש להדליק את המערך החשמלי שעות נוספות ולשלם על כך ביוקר, באמצעות  גז נוכל לקבל מים חמים כל הזמן ועל הדרך לחסוך בצריכת החשמל שלנו, בנוסף תמיד אפשר להתקין מאיץ חום אשר חוסך ומזרז את תהליך חימום המים, עוד אפשרות היא להקטין את המיכל על פי כמות הנפשות בבית - תוכלו לראות בעמוד הבא עוד סוגי דודי שמש שעשוים להתאים לכם.

צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה