הזמן בוילר חשמלי, חכם גם על גז

הזמן כעת בוילר חכם לביתך המופעל על ידי אפליקציה ושליטה מרחוק להדלקה וכיבוי הבוילר החשמלי שלך מחברתנו. אנו מספקים גם בוילר גז וכמובן את המוצר הסטנדרטי גם, בוילר חשמלי מחיר משתלם לכל כיס.

הזמן כעת בוילר חשמלי מחיר מבצע!

רוצה להתחדש ולעבור מדוד שמש אל בוילר חשמלי ובמחיר מבצע? מרבית האנשים בישראל משתמשים בבוילרים משולבים שמש וחשמל, כאשר כיום ניתן לראות ביחידות דיור בוילר חשמלי בלבד בשל בעיה לשלב קולטים נוספים ובגלל העלות לבוילר שמש נוסף. מעבר לכך ניתן לראות עלייה במודעות ובשימוש של בוילר חכם לבית.

מה זה מאיץ חום לבוילר? 

יש דודי בוילר שבהם מותקן מאיץ חום, חמם -  בוילרים בגדלים של 120 ליטר ומעלה מומלץ להתקין מאיץ חום בהתקנה אנכית בלבד כשהוא תלוי על הקיר או בעמידה על מתקן של בוילרים. מאיץ החום חוסך בחשמל ומאיץ את מהירות חימום המים בדוד בוילר חשמלי, אבל יש לשמור על השרוול ע"י התקנת פילטר למניעת אבנית מומלץ על פילטר ובהם אבני סולפה. אבנים אלה מתקלים לאחר שנה וחצי, כמובן יש למלא מחדש את הפילטר.
לא רוצה אבנית? לא רוצה לבזבז חשמל? רוצה מים חמים 24 שעות ביממה? הפתרון הוא בוילר גז מהיר אשר ייתן לך מים חמים 24 שעות ביממה.בוילר חכם

בוילר מקצר זה לא נעים

כאשר יש בעיות עם בוילרים לדוגמא: בוילר מקצר, מומלץ כמובן להחליף את דוד הבוילר המופעל ע"י חימום חשמלי בלבד ולהחליפו בדוד במערכת דודי שמש על הגג, אם אפשר כמובן הדבר חוסך בעליות חשמל תחזוקה ובנזילות בתוך הבית בכל זאת בוילר הוא מכשיר גדול תופש מקום דינמי ואף משמיע רעשים, אם אפשר כמובן הדבר חוסך בעליות חשמל תחזוקה ובנזילות בתוך הבית בכל זאת דוד בוילר הוא מכשיר גדול אשר תופס מקום דינמי ואף משמיע רעשים, ראה מידע נוסף בעמוד דוד חשמל חסכוני.

בוילר על גז או בוילר חשמלי?

ישנם מקרים רבים בהם הבוילר שלנו עושה לנו בעיות, לא משנה אם מדובר על בוילר חכם או בוילר גז, כאשר יש לנו תקלה אנחנו צריכים לטפל בה וכמובן שנזמין מיד טכנאי בוילרים מקצועי שיסייע לנו בפתרון שלה, חברת טופ דודים מספקת מגוון רחב של שירותים בתחום של בוילר מחירים שלנו הם הזולים והמשתלמים ביותר, אם אתה מחפש בוילר חשמלי מחיר מבצע? צור קשר עמנו ונדאג לעזור לך כמובן שחברתנו פועלת בהיקף כלל ארצי ואת רשימת האזורים שלנו תמצא כאן.

מה זה בוילר חכם?

באמצעות בוילר חכם ניתן לשלוט בדוד שלנו (בוילר) בצורה נוחה יותר, באמצעות אפליקציה, באמצעות שעון דיגיטלי ובאפילו תוכנית קבועה על פי שעות כאשר הבוילר מגיע לטמפרטורה מסוימת הוא מפסיק לפעול ושומר עליה עד לשעה מסוימת שקבענו, לא תמיד נצטרך בוילר חכם, כאשר יש לנו בוילר גז אשר פועל בצורה שונה לחלוטין, יהיה לנו מים חמים 24 שעות ביממה ולא נצטרך בכלל לדאוג למים ולהדליק את הבוילר! 

בוילר מחירים מבצע רק אצלנו באתר

מחפש בוילר חשמלי מחיר מבצע? הגעת אל המקום הנכון!
חברת טופ דודים תשמח לספק לך הצעת מחיר בעבור דוד בוילר, הזמן כעת בוילר מחירים זולים ומשתלמים שלנו וקבל הצעת מחיר הגיונית ובטוח שהיא תשתלם לך, אז אל תהסס והזמן טכנאי בוילר עכשיו.
 
בוילרים

חסכון של צריכת חשמל ע"י בוילר גז

רוצים לחסוך בצריכת החשמל שלכם? נכון, בקיץ יש לנו שמש ודוד השמש עושה את העבודה במרבית ימי הקיץ, אך בחורף כאשר קר בחוץ יש להדליק את בוילר החשמל שעות נוספות ולשלם על כך ביוקר, באמצעות בוילר גז נוכל לקבל מים חמים כל הזמן ועל הדרך לחסוך בצריכת החשמל של בוילר חשמלי, תוכלו לראות בעמוד הבא עוד סוגי דודי שמש שעשוים להתאים לכם.

בעיות עם הבוילר? בוילר לא מחמם?

כאשר יש בעיות והבוילר החשמלי שלך לא מחמם, עליך להזמין טכנאי בוילרים מקצועי ומוסמך.
כאשר יש בעיה כמו: בוילר לא מחמם, נזילה בבוילר או בעיה אחרת כמו בוילר מקצר ואף עלייה בצריכת החשמל, יש להזמין טכנאי דודי חשמל ושמש מקצועי לפתרון הבעיה, הזמינו את חברת טופ דודים וקבלו מחירים משתלמים.