קרן אור יצרני דודי שמש

דודי שמש קרן אור קרן אור יצרני דודי שמש - הינה חברה אשר פועלת בתחום האנרגיה הסולארית מזה 40 שנה ופועלת בהיקף כלל ארצי, בין המקומות בהם ניתן לראות שירות של החברה והן בערים הבולטות ביותר: תל אביב, אשקלון, הרצליה, אשדוד ונתניה. החברה פועלת בשוק כחברה יצרנית ומספקת דודי שמש וחשמל בנפחים של 60 עד 200 ליטרים. קרן אור דודי שמש היא בין החברות הוותיקות בתחום ייצור הדוודים ומעניקה על הדוד שלה כ-5 שנות אחריות. דודי השמש של קרן אור עומדים בתו התקן הישראלי כמובן.

חברת דודי שמש קרן אור - מידע נוסף

חברת קרן אור אינה מספקת שירותי תיקון, התקנה והחלפה של דודי שמש, זאת על פי מידע שאנו רואים ומקבלים מרשת האינטרנט לפחות, החברה עובדת עם משווקים מורשים מטעמה בדומה לחברות ייצור דודי השמש השונות בארץ, בינהם כמובן חברת ירדן דודי שמש, כרומגן, אמקור ועוד. בפרטים הנוספים שיש למטה תוכלו למצוא את טלפון החברה, כאמור המפעל עצמו נמצא בעיר תל אביב אך החברה פועלת בהיקף כלל ארצי.
 
* המידע לעיל אינו מחייב ונלקח מרשת האינטרנט


עודכן לאחרונה: 20/11/2017, 09:54

פרטי התקשרות
  • טלפון: 03-6871929
  • כתובת: תל אביב


מיקום העסק
צור קשר עם טופ דודים

השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.

פרסם באתר טופ דודים

טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 

בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.