לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 077-6052660
מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

משווים מחירים בין דודי השמש והחשמל וחוסכים בענק!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון האתר וקבלת הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם!

אחריות על דודי שמש

האם יש אחריות על דודי שמש? לכמה זמן? מהי כוללת? איזה סוגי אחריות יש? בעמוד הבא תגלו את כל מה שצריך לדעת על אחריות לדודי שמש וחשמל.

איזה סוגי אחריות קיימים?

ישנם 2 סוגי אחריות על דודי שמש וחשמל, אחריות יצרן מלאה ואחריות חלקית, כעת נפרט על כל אחת מהן:

אחריות מלאה על דודי שמש: ניתנת על ידי היצרן ובתקופת האחריות כל תקלה (כולל בלאי) תטופל על ידי טכנאי מוסמך מטעם היצרן, החל מהחלפת גוף חימום ועד לכלל הדוד עצמו, זוהי אחריות מורחבת אשר לא כל יצרן דוודים מספק.

אחריות חלקית על דוודים: אחריות זו בדרך כלל תכלול תקלות קריטיות בלבד כמו מיכל הדוד וציפוי האימייל, תקלות נוספות ובלאי ככל הנראה יהיו כללות אך בתוספת תשלום (השתתפות עצמית).

לכמה זמן יש אחריות על דוד שמש?

מרבית חברות הדודים מספקות אחריות ל-4 עד 5 שנים, חלקם מספקים אחריות מלאה וחלקם מספקים אחריות חלקית, חשוב לבדוק בדיוק מה כוללת האחריות ולא רק את אורך הזמן שהם מספקים אותה. הכנו בעבורכם טבלה עם החברות המובילות המספקות אחריות על הדודים שלהם:
 
שם יצרן הדודים תוקף האחריות מהי כוללת?
אמישראגז סולאר 4 שנים אחריות לכל מערכות הדוד
כרומגן 8 שנות אחריות אחריות מלאה ל-4 שני וחלקית ל-4 שנים*
טל סחר 4 שנים אחריות מלאה
אור הטבע 4 שנים אחריות על פי חוק הדודים

האם יש אחריות קבלן על דוד שמש בדירה חדשה?

כמובן, על פי מה שנכתב חוזה יש אחריות של הקבלן ויצרן הדודים, לרוב כפי שראיתם מדובר על כ-4 שנים, אך ישנם מקרים בהם האחריות היא מלאה ומצומצמת יותר, כאשר היא מעוגנת כחלק מאחריות הקבלן. על פי תקנות החוק שנכסו לתוקף בשנת 2014, חייב כחוק לספק הקבלן כ-3 שנות אחריות על הדוד.

עשוי לעניין אותך גם:

שאלות נפוצות בנושא דודים
פורום דודי שמש וחשמל
מחירון דודי שמש


אחריות דודי שמש

כיצד יודעים אם יש אחריות על הדוד?

אם לא מצאתם את חשבונית הדוד שלכם ולא הצלחתם לבצע אימות מול החברה עם שמכם הפרטי, על גבי דוד השמש שלכם יש ברקוד, כאשר הקוד שעל גביו הוא למעשה קוד האחריות שלכם, כאשר תגידו את הקוד ליצרן, יוכלו לעלות את כל הפרטים במערכת. בנוסף ישנם חברות אשר מנפיקות תעודת אחריות - רצוי לשמור אלייה לכלל תקופת האחריות.
צור קשר עם טופ דודים
השאירו פרטים בטופס או חייגו אל 077-6052660 וקבלו עד שלוש הצעות מחיר במהירות!
בשיחה או בהשארת פרטים באתר הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש.
פרסם באתר טופ דודים
טכנאי דוודים? מתקינים? אם אתם יודעים לספק את השירות המקצועי ביותר והאדיב ביותר - הצטרפו לטופ דודים! ביחד אנו יכולים לתת את השירות הטוב ביותר לגולשי האתר, ולכם שפע של לקוחות רציניים! מלאו את הטופס מטה, או חייגו למוקד: 077-6052660.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתנאי השימוש ותקנון טופ דודים.