מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

​דודי שמש בקרית שמונה

פורטל טופ דודים מאפשר לכם לבצע השוואת מחירים בין מתקיני דודי שמש בקרית שמונה וגם למצוא טכנאי מקצועי לתיקון התקלות השונות בדוד והחלפה של רכיבים תקולים. צלצלו אלינו עוד היום או השאירו פנייה באתר ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

השוואת מחירים בין מתקיני דודי שמש בקרית שמונה

כפי שאתם בוודאי יודעים, יש לא מעט סוגים של דודי שמש בשוק. ישנן מספר חברות מובילות אשר מספקות דודי שמש איכותיים למדי כמו חברת אמקור, נימרוד, כרומגן וגם טל סחר.

גם בכל הקשור להתקנה עצמה, ניתן למצוא לא מעט מתקיני דודי שמש בקרית שמונה אשר מספקים שירות מקצועי ובעיקר אמין. באתר שלנו תוכלו לבחון את המחירים וכך לשמור על מחיר נוח מבלי להתפשר על איכות ההתקנה.

דודי שמש בקרית שמונה

כמה תעלה התקנת דודי שמש בקרית שמונה?

ככל שהדוד גדול יותר, כך ההתקנה תהיה יקרה יותר. בנוסף, התקנה של קולטי שמש, עשויה גם היא לייקר את עלות התקנת דודי שמש בקרית שמונה אך במצבים רבים היא כמובן הכרחית. להלן מחירון אשר משקף את המחירים והעלויות עבור שירותי ההתקנה בעיר, תוך התייחסות לגודלו של הדוד.

כמה עולה להתקין דוד בקרית שמונה?

התקנה של דוד 40 ליטר

עבור התקנה של דוד חשמלי.


1,000 - 1,200 ש"ח
כמה עולה להתקין דוד שוכב בנפח 120 ליטר?

לא כולל קולטי שמש.


1,000 - 1,500 ש"ח
מחיר התקנת דוד שמש 80 ליטר

המחיר כולל התקנה של קולטי שמש.


1,800 - 2,500 ש"ח
כמה עולה להחליף דוד שמש

עבור דודים בנפח של עד 180 ליטר, כולל הורדת הדוד הישן.


1,900 - 3,500 ש"ח

הדפס מחירון

מתי להזמין תיקון דודי שמש בקרית שמונה ומתי להחליף?

מתלבטים האם אתם צריכים לתקן את הדוד או להחליפו? כדאי לדעת שברוב המקרים ניתן לתקן את דוד השמש על ידי החלפה של רכיבים מסוימים שבהם מצויה התקלה כמו הטרמוסטט, גוף החימום או הפלאנג'.

יחד עם זאת, החלפה של דוד מתבצעת כאשר יש חורים בגוף של דוד השמש שלא ניתן לתקן ולכן במקרים כאלה לא תוכלו להזמין שירות של תיקון דודי שמש בקרית שמונה. במידה ואתם עדיין מתלבטים, מומלץ להתייעץ עם נציג של חברת דודים בצפון אשר ידע לספק לכם תשובה על סמך ניסיונו המקצועי.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

מה הן התקלות הנפוצות בדודי שמש בעיר?

  • דוד השמש אינו נדלק: בעיה אשר יכולה להיגרם גם בשל בעיה בכפתור ההדלקה של הדוד אך גם בשל בעיות במערכת החשמלית. בדיקה קצרה של טכנאי דודים תסייע לכם להבין במהירות מה מקור התקלה.

  • הדוד עובד אבל לא מחמם את המים: ייתכן שיש בעיה עם גוף החימום אך גם במקרים מסוימים מקור הבעיה הוא הלכלוך אשר מצטבר על קולטי השמש ומפחית פעולת החימום באופן משמעותי.

  • דוד השמש נדלק ואז מקצר: ישנן מספר סיבות למצב זה, החל מחיבורים לקויים בין הפלאנג' לגוף החימום ועד טרמוסטט פגום או הצטברות של אבנית.

  • נזילות מהדוד עצמו או מהצנרת: הנזילה יכולה להיגרם בשל בלאי במערכת בעקבות שינויי עונות או תנאי מזג אוויר קשים אך גם כתוצאה מנזילה ברכיב המכונה פלאנג' ומכיל בתוכו את הטרמוסטט וגוף החימום של הדוד.