מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בכרמיאל

מצאו טכנאי דודי שמש בעיר כרמיאל עבור התקנה של דוד חשמל או שמש חדש וגם לתיקון מגוון רחב של תקלות. בצעו השוואת מחירים דרך 'טופ דודים' ומצאו בעל מקצוע איכותי ומקצועי במחיר מעולה.

התקנה או תיקון דודי שמש בכרמיאל בזול!

אם אתם עדיין לא מכירים את פורטל השוואות המחירים של 'טופ דודים', בטח תשמחו לדעת שדרך האתר, תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות בין טכנאי דודים בעיר כרמיאל ולבצע השוואת מחירים בין הצעות אלו. אנחנו מעניקים שירות גם עבור התקנה של דוד חדש בבית, במידה ועברתם לדירה חדשה וגם להחלפה של הדוד הקיים שלכם בדוד אחר.

 

בנוסף, תוכלו למצוא דרך האתר מענה לתקלות שונות גם אם אתם לא בטוחים מה התקלה או איך לסדר אותה. לטכנאי דודים מיומן מספקים תיאור קצר של התקלה שאתם חווים כמו: הדוד בבית לא מחמם או כשאני מדליק את הדוד יש קצר וקופץ החשמל והטכנאי ידע להתאים את דרך הפתרון למקרה הספציפי.

דודי שמש בכרמיאל

כמה עולה תיקון דודי שמש בכרמיאל?

המחירים המוצגים בטבלה זאת עשויים להשתנות בהתאם לגודל הדוד שלכם ובין טכנאי אחד למשנהו. אין לראות במחיר המוצג בטבלה זו כמחיר אשר מחייב את טכנאי הדודים בצפון שאיתם תדברו אלא מדובר במידע כללי שמטרתו לספק לכם מידע ולסייע בקבלת ההחלטה.

מחירון תיקון תקלות בדוד בעיר כרמיאל

עלות החלפת פלאנג'

כולל איטום.


400 - 680 ש"ח
מחיר החלפת טרמוסטט

כולל חומרים.


300 - 550 ש"ח
כמה עולה ניקוי אבנית לדוד שמש וחשמל?

כולל את האטימה מחדש.


100 - 250 ש"ח
התקנה של טיימר

המחיר כולל את רכישת השעון.


270 - 420 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת דודי שמש בכרמיאל של כל החברות

חשוב שתדעו שדרך האתר תוכלו לקבל מענה מקיף להתקנה של דוד חדש וזה כלל לא משנה אם בחרתם בדוד של חברת כרומגן, אמישראגז, טל שחר או נימרוד. המחיר של התקנת דודי שמש בכרמיאל נקבע בהתאם לגודלו של הדוד.

 

בעוד עבור דוד בגודל של 40 ליטר, תשלמו סכום של בין 1,000 ש"ח ל- 1,200 ש"ח, עבור דודים גדולים יותר כמו דוד בנפח 80 ליטרים, תשלמו 1,900 ש"ח ומעלה. ניתן למצוא מתקין דודים שיספק גם שירות של התקנת קולטי שמש על גג הבית. מצאו בעל מקצוע להתקנת דודי שמש בכרמיאל עוד היום ותהנו ממחירים מעולים!

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון:

איך בוחרים דוד שמש?

אם תשאלו כל טכנאי דודי שמש בעיר, הוא יסביר לכם שאחת השאלות הראשונות עליה אתם צריכים לענות היא מה כמות האנשים שיש בבית? בהתאם לכך נקבע גודלו של הדוד. בנוסף, חשוב לבדוק האם יש לכם אפשרות להתקין דוד שמש אשר פועל באמצעות קולטים וזאת במידה ויש לכם שמש באיזור.

 

במקרים בהם הדירה שלכם מוצלת והשמש לא מגיעה אל הגג (לעיתים מתרחש כאשר הבניינים הסמוכים מסתירים את גג הבית שלכם, שנמוך מהם באופן יחסי) נדרש להתקין דוד חשמלי שיספק מענה חלופי. 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה