מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש ביקנעם

מחפשים בעל מקצוע להתקנה או תיקון דוד שמש בבית שלכם? בואו לקבל הצעות מחיר שונות ממתקינים או טכנאים הפועלים באזור באמצעות 'טופ דודים' ולחסוך בעלויות.

כך תמצאו טכנאי דודי שמש ביקנעם

החיפוש של תושבי העיר אחר בעל מקצוע שהם גם מקצועי, אמין ומנוסה וגם כזה אשר מספק מחיר הוגן ומשתלם להתקנה של דוד שמש חדש וגם עבור תיקון של דוד קיים הוא אינו פשוט. ישנם לא מעט בעלי מקצוע המספקים שירות בעיר ולכן הבחירה נעשית קשה יותר. דרך פורטל 'טופ דודים' תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולהשוות ביניהן ובכך לחסוך לעצמכם כסף רב.

טכנאי דודי שמש ביקנעם

מחר תיקון דודי שמש ביקנעם

 

תוהים כמה עולה לתקן דוד שמש? המחיר נקבע על סמך התקלה והחלקים אשר דורשים החלפה בעקבות בלאי או נזק. הנה מחירון שיסייע לכם בהבנה של המחירים הנהוגים באזור. שימו לב שהמחיר עשוי להשתנות ואינו מחייב את בעלי המקצוע.

מחירון תיקון דודי שמש ביקנעם

החלפת פלאנג' ביקנעם והאזור

המחיר כולל חומרים.


420 - 680 ש"ח
עלות ניקוי של קולטי דוד השמש

עבור ניקוי קולטים בגודל סטנדרטי במצב בו קולטי השמש סתומים


350 - 520 ש"ח
החלפה של טרמוסטט

עבור שירות החלפת גוף חימום.


300 - 500 ש"ח
כמה תעלה התקנת טיימר?

עבור שעון שבת לדוד.


250 - 420 ש"ח

הדפס מחירון

השוו מחירים בין טכנאי דודי שמש ביקנעם

בעוד התקלות הדורשות תיקון הן רבות ומגוונות, כדאי מאוד לקבל מספר הצעות מחיר שונות. רק על סמך הפעולה הזאת, תוכלו לחסוך לא מעט כסף בתהליך. רובנו, לא תמיד יודעים לזהות את מקור התקלה ובטח שלא מכירים את דרכי הטיפול בה. לעיתים, מספיקה שיחת טלפון קצרה עם טכנאי דודים בצפון והסבר כללי של התקלה שאתם חווים והוא כבר ידע בעקבות ניסיונו הרב מה ככל הנראה מקרוה של התקלה. לחצתם על הכפתור אבל הדוד לא נדלק? הפעלתם את דוד השמש אבל הדוד מקצר ומקפיץ את החשמל בבית? פנו אל בעל מקצוע עוד היום לפתרון התקלה.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

גודל דוד שמש המתאים למשפחה עם 4 נפשות 

כפי שבוודאי הבנתם, כמות הנפשות בבית משפיעה באופן ישיר על גודלו של דוד השמש שלכם. למעשה, עבור משפחה של 4 נפשות, אנו ממליצים לבחור דוד בנפח של 150 ליטר. חשוב לציין שגם דוד בנפח של 200 ליטר עשוי להתאים וזאת במצב בו אתם מתכננים להגדיל את המשפחה בשנים הקרובות ורוצים להתכונן מראש כבר בהתקנה של הדוד הנוכחי.

התקנת דוד שמש או חשמל גם ביקנעם עילית

מתגוררים באזור יקנעם עילית? נשמח להעניק לכם שירות התקנה של דוד שמש חדש על הגג וזה כלל לא משנה עם מדובר בדוד חשמלי או בדוד שמש. באשר לשאלה הנפוצה, האם כדאי להתקין דוד שמש או דוד חשמל, חשוב להבין שדוד חשמלי פועל אך ורק על חשמל בעוד דוד שמש יכול לפעול גם על חשמל אך גם על שמש.

 

מאוד מומלץ לבחור בעל מקצוע איכותי ומקצועי היות ועבודת ההתקנה עלולה להיות מסוכנת מאוד בשל העיסוק במים וחשמל בו זמנית. אנו מגיעים גם לערים נוספות באזור ותוכלו לקבל גם שירותי דודי שמש בחיפה, זכרון יעקב, רמת ישי ועוד.