מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בחדרה

מחפש טכנאי דודי שמש בחדרה? צריך שירות עבור תיקון או התקנה של דוד? דרכנו תוכלו למצוא טכנאי דודים מומלץ בחדרה. השאירו פרטים, קבלו עד 3 הצעות מחיר מטכנאים מומלצים וחסכו עד 37% במחיר!

התקנה ותיקון דודי שמש בחדרה בזול

אם אתם מחפשים טכנאי דודי שמש בחדרה, בין אם לצורך תיקון דוד ובין אם לצורך התקנה של דוד חדש, אל תתפשרו על פחות ממקצוען. התקנת דוד שמש היא פעולה מורכבת המצריכה ידע והבנה הן בתחום האינסטלציה והן בתחום החשמל, וביצוע של ההתקנה שלא כהלכה עשוי לסכן את המתקין ו/או את המשתמשים לאחר מכן. דודי שמש מאפשרים ניצול אנרגיית השמש החמה לצורך חימום המים לרחצה ולצרכים נוספים של בני הבית כגון הדחת כלים וכדומה ובכך גם חוסכים בעלויות החשמל.

התקנת דודי שמש בחדרה

מחיר התקנת דודי שמש בחדרה

קיימים סוגים שונים של דוודים והמחיר שלהם יהיה מושפע בהתאם לגודל הדוד והחברה המייצרת. לפניכם מחירון ממוצע עבור התקנת דודי שמש בחדרה כולל עלות הדוד עצמו:

מחירון ממוצע להתקנת דודי שמש בחדרה

התקנת דוד שמש 80 ליטר

כולל קולטים, מחיר הדוד + התקנה.


1,900 - 2,500 ש"ח
מחיר התקנת דוד שמש 120 ליטר

כולל קולטים, מחיר הדוד + התקנה.


2,600 - 3,100 ש"ח
מחיר התקנת דוד שמש 150 ליטר

כולל קולטים, מחיר הדוד + התקנה.


3,200 - 4,000 ש"ח

הדפס מחירון

מחיר תיקון דודי שמש בחדרה

טכנאי דודים בחדרה מספקים שירותי תיקון שונים לדודי שמש. לפניכם מחירון ממוצע עבור התיקונים הנפוצים:

מחירון ממוצע לתיקון דודי שמש בחדרה

תיקון נזילה בדוד שמש

250 - 300 ש"ח
החלפת גוף חימום בדוד שמש

300 - 450 ש"ח
החלפת זכוכית לקולט

400 - 450 ש"ח
החלפת שסתום בטיחות לדוד

200 - 250 ש"ח
החלפת תרמוסטט בדוד שמש

280 - 310 ש"ח

הדפס מחירון

אילו תיקונים מבצע טכנאי דודי שמש בחדרה?

טכנאי דודי שמש בחדרה מספק בנוסף לשירותי התקנה, גם שירות תיקונים נרחב הנוגע לכל תקלה אפשרית שיכולה להיות בדוד שמש. לפניכם התיקונים הנפוצים שתוכלו לקבל מטכנאי דודי שמש בחדרה:

 • תיקון גוף חימום תקול בדוד שמש - התקלה השכיחה ביותר בדודי שמש וחשמל היא בחלק הנקרא גוף החימום, אשר נוטה לצבור אבנית ולההירס בגלל בלאי. ניתן לזהות את התקלה בעיקר בחורף כאשר דוד השמש שאמור להתחמם בעזרת גוף החימום (כי אין מספיק שמש) אינו מחמם טוב ואין מספיק מים חמים. טכנאי דוד שמש יידע לזהות את התקלה ובמקרה הצורך לנקות או להחליץ את גוף החימום.
   
 • תיקון פלאנג' תקול בדוד שמש - פלאנג' הינו החלק המאגד בתוכו את גוף החימום והתרמוסטט. לרוב מומלץ להחליפו אחת לכמה זמן בכדי למנוע תקלות מראש. פלאנג' תקול עלול לגרום לנזילה, בזבוז מאסיבי של חשמל ובמקרים קיצוניים גם להביא לפיצוץ של הדוד ולכן חשוב להזמין טכנאי דודים שיתקן את התקלה בהקדם.
   
 • תיקון משאבת הסחרור של דוד שמש - תפקידה של משאבת הסחרור היא להזרים את המים החמים מהקולט אל מיכל הדוד. לרוב נראה זאת בבניינים כאשר הקולטים נמצאים על גג הבניין ומיכלי הדוד בצמוד לדירות. במקרה שאין זרימה של מים חמים לדוד הזמינו טכנאי שיתקן את המשאבה ויאפשר הגעת מים חמים למיכל הדוד.

טכנאי דודי שמש מומלץ בחדרה

כפי שציינו עבודה של התקנת דוד שמש או תיקון דוד שמש מצריכה ידע וניסיון בתחום האינסטלציה והחשמל. לכן חשוב להזמין טכנאי דודים מומלץ בעל המקצועיות הנדרשת לביצוע העבודה בצורה יסודית, בטיחותית ונכונה וללא תקלות מיותרות. דרכנו תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מטכנאי דודי שמש מומלצים בחדרה, לבצע השוואת מחירים ולחסוך זמן וכסף מיותר. השאירו את הפרטים וחסכו עד 37% במחיר!

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

דודי שמש בחדרה - תקלות נפוצות

תקלות בדוד שמש יכולות להיגרם ממספר סיבות שונות ובחלקים השונים של הדוד. לפניכם התקלות הנפוצות בדודי שמש:

 • דוד שמש לא מחמם - הצטברות אבנית בקולטים, נזילה בדוד, גוף חימום תקול או בעיה בצנרת הן רק חלק מהסיבות שיכולות להוביל למצב בו הדוד לא מחמם. טכנאי דודי שמש יידע לזהות את הסיבה ולתקן את התקלה על מנת שהדוד יחזור לחמם את המים עבורכם.
   
 • נזילה בדוד שמש - נזילה בדוד שמש יכולה להיווצר מכמה סיבות: פלאנג' תקול, חור בצנרת, מיכל דוד פגום וכו'. חשוב להזמין בהקדם טכנאי לתיקון של הנזילה על מנת שלא תיווצר רטיבות / הצפה / בזבוז מים וכסף. 
   
 • דוד שמש מקצר - גם במקרה של קצר בדוד עשויות להיות סיבות שונות הגורמות לכך כמו: עומס על החשמל בעקבות שימוש מקביל של מכשירי חשמל נוספים, בעיה בחיווט חוטי חשמל או אפילו גוף החימום מקצר בתוך הדוד. הדחיפות לטיפול בקצר חשמלי בדוד היא גבוה מאוד. תקלה זו מעידה על בעיה במערכת החשמל שבבית וחשוב לטפל בה בהקדם בכדי למנוע שריפה או התחשמלות.
   

  דחיפות לטיפול בתקלה של דוד שמש מקצר:

  דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה
 • לפירוט מלא כנסו לעמוד שלנו על תקלות נפוצות בדודים.

רכישה והתקנת דודי שמש בחדרה

לא תמיד פונים אל החברות הראשיות אשר מייצרות את הדודים אלא למתקינים פרטיים אשר "משווקים מורשים" של חברות כמו: כרומגן או חברת אמקור (וכמובן שיש עוד). כאשר מקבלים הצעת מחיר מממתקין דודים פרטי ולא מיצרן עבור התקנת דודי שמש בצפון, מעבר לכך שההתנהלות שלכם תהיה ישירות מול בעל המקצוע ולא מול חברה, מה שמאפשר מתן שירות אישי וקבלת מענה מהיר, יכללו במחיר גם שירותי ההתקנה וגם תקופת האחריות שלרוב אינה נפגעת כלל.

דודי שמש בחדרה - התאמת הדוד לכמות נפשות

כיום קיימים בשוק דודי שמש בגדלים שונים וחשוב לדעת להתאים את גודל הדוד לכמות הנפשות שצורכות ומשתמשות במים. התאמה נכונה תימנע תשלום כסף מיותר או מצב שאין מספיק מים חמים לכולם. לשם כך ריכזנו עבורכם טבלה המפרטת את הגדלים השונים וכמות הנפשות בהמתאימה להם:

גודל הדוד כמות נפשות
דוד שמש 80 ליטר 1 - 2 נפשות
דוד שמש 120 ליטר 2 - 3 נפשות
דוד שמש 150 ליטר 4 - 5 נפשות
דוד שמש 200 ליטר 6 נפשות ומעלה

משך תקופת אחריות על דודי שמש בחדרה

כפי שציינו, אם רכשתם ממתקין דודי שמש פרטי גם את הדוד עצמו, תינתן לכן תקופת אחריות על הדוד בהתאם להוראות היצרן. משך תקופת האחריות הממוצעת עבור דודי שמש בחדרה תהיה בין 3 - 5 שנים.

משך תקופת האחריות הממוצעות לדודי שמש:
5 שנות אחריות 4 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות ותשובות בנושא דודי שמש בחדרה

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בדודי שמש בחדרה: 

ניתן לבצע רכישה והתקנה של דוד שמש מטכנאי דודים בחדרה?

כן. ניתן לבצע גם רכישה וגם התקנה של דודי שמש ע"י טכנאי הדודים שלנו בחדרה.


כמה עולה ביקור טכנאי דודי שמש בחדרה?

ביקור טכנאי דודי שמש בחדרה יעלה בממוצע בין 250 - 350 ש"ח. המחיר הינו מתייחס לאיתור תקלה או ייעוץ, ולא לתיקון או התקנה עצמה.