מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בבנימינה

מחפשים טכנאי דודי שמש בבנימינה? קראו קודם על כמה מהתקלות שיוכל לסדר עבורכם, כמה זה יעלה לכם וגם נציג מידע חיוני על כיצד להתנהל מולו בצורה שתשרת אתכם.

תיקונים שטכנאי דודי שמש בבנימינה מבצעים

מתחת נציג 3 מהתקלות הנפוצות בדודים שטכנאי דודי שמש בבנימינה יוכל לתקן עבורכם.

 • דוד מקצר - בין התקלות הנפוצות ביותר בדודי שמש כיום היא כשהדוד מקצר. הדבר עשוי לקרות בגלל תקלה בגוף החימום שלו, בגלל גשם ועוד. במידה והקצר נוצר בגלל גשם, הדבר עשוי להעיד על חיבור חשמלי ששכבת הבידוד שלו נהרסה ומי הגשמים שחדרו גרמו לקצר, במקרה כזה הטכנאי יחליף את החיבור באחד עם שכבת בידוד תקינה. אם מדובר בגוף חימום תקול, הוא ידאג להחליף אותו.
   
 • דוד לא מחמם - אין לכם מים חמים בקיץ? הדבר עשוי להעיד על קולטנים מלוכלכים שלא קולטים את השמש בצורה מיטבית. אם אין לכם מים חמים בחורף, הדבר עשוי להעיד על תקלה בגוף החימום. יש גם מקרים בהם אין מים חמים בגלל שיש נזילה מצינור המים החמים. כמובן שבעבור כל אלו תמצאו פתרון בעזרת טכנאי דודי שמש בבנימינה.
   
 • הדוד לא נדלק - הדוד לא יידלק מכמה סיבות: מתג לא תקין, גוף חימום תקול או שמנורת הדוד (האדומה) פשוט נשרפה אך אין הדבר מעיד על חוסר יכולת של הדוד לחמם את המים. טכנאי הדודים יוכל לבדוק כל אחד מהרכיבים ובמידת הצורך יחליף את הרכיב התקול.  
   

דודי שמש בבנימינה

כמה דחוף להזמין טכנאי דודים כשהדוד מקצר?

במקרים בהם דוד השמש מקצר ברגע שמדליקים אותו, זה יעיד בד"כ על בעיה הקשורה למערכת החשמלית שלו. במקרה כזה צריך להזמין טכנאי דודים בבנימינה שגם מוסמך לעבוד עם מערכת החשמל של הדוד.

 

שימו לב שהקצרים החוזרים בדוד יכולים עם הזמן לגרום גם הרס למכשירי חשמל נוספים בבית בגלל הפסקות חשמל חוזרות שהדבר יוצר בבית ולכן חשוב להזמין בעל מקצוע כמה שיותר מהר.

 

דחיפות לתיקון בדוד מקצר:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מחירי תיקון דודי שמש בבנימינה

מתחת תוכלו לקרוא כמה הצעות מחיר לתקלות שהצגנו למעלה ושביכולתו של טכנאי דודי שמש בבנימינה לבצע עבורכם:

מחירון תיקון דודי שמש בבנימינה

מחיר החלפת כבל חשמל לדוד שמש

מחיר כולל הכבל החדש והעבודה.


300 - 400 ש"ח
החלפת גוף חימום לדוד

המחיר צפוי להשתנות בהתאם לסוג הדוד.


350 - 500 ש"ח
ניקוי קולטי שמש מאבנית וליכלוך

מחיר לניקוי זוג קולטים.


350 - 500 ש"ח
החלפת צינור דוד שמש

מחיר להחלפת צינור לדוד שמש על גג שטוח.


300 - 450 ש"ח
החלפת מתג חשמלי לדוד

מחיר כולל מתג חשמלי סטנדרטי עם נורה אדומה, כולל התקנה.


300 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

מחירון דודי שמש בבנימינה

מתחת נציג מספר הצעות מחיר על התקנת דודי שמש בבנימינה ע"י מתקין דודים.

מחירון דודי שמש בבנימינה כולל התקנה

התקנת דוד שמש בנפח 80 ליטרים

מחיר הכולל גם את הדוד ואחריות יצרן.


1,900 - 2,500 ש"ח
התקנת דוד שמש 120 ליטרים

מחיר כולל הדוד.


2,600 - 3,100 ש"ח
התקנת דוד 200 ליטרים

כולל התקנה, ללא קולטים.


1,300 - 2,050 ש"ח

הדפס מחירון

מהו גודל הדוד המתאים לי?

רוצים לרכוש דוד חדש ולא בטוחים איזה גודל יתאים לשימוש שלכם? תוכלו להשכיל מהטבלה שצירפנו מתחת:

 

מספר המשתמשים נפח דוד מתאים
1 30 ליטר
2 80 ליטר
3 120 ליטר
4 150 ליטר
5 200 ליטר

קבלו טכנאי דודי שמש מומלץ בבנימינה דרך טופ דודים וחסכו!

היות וכיום יש לא מעט חאפרים בתחום דודי השמש, חשוב ביותר לדעת מול מי אתם עומדים.

 

בגלל המצב הזה פורטל טופ דודים מאפשר לכל אדם באשר הוא להשאיר פרטים ולקבל בחינם מאיתנו עד 3 טכנאי דודי שמש בבנימינה, ביניהם ניתן לברר מחירים ומידע חשוב עוד בשלב הטלפון וכך להשיג לעצמכם טכנאי דודים אמין במחיר מנצח, תוך זמן קצר ובמהירות.

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

איך להתנהל מול טכנאי דודי שמש בבנימינה?

יש כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם סוגרים מול טכנאי דודי שמש בבנימינה.

 • מחיר הדוד - אם ביצעתם סקר שוק על מחירי דודים וטכנאי דודי שמש הציע לכם הצעה זולה בפער מיתר ההצעות שבדקתם, זה צריך להדליק לכם נורה אדומה. יכול מאוד להיות שהמחיר נמוך בגלל שטכנאי הדודים משתמש בדודים משומשים שהוא פשוט צובע כ"חדשים" וכך למעשה הרווח הוא שלו ולא שלכם. אם הוא כבר מגיע לביתכם עם הדוד, נמליץ לבדוק אחר תווית היצרן שעל הדוד שמעידה על תאריך ייצור (לא ישן מדי..) ולעקוב אחר סימני חלודה. 
   
 • שירות - עליכם לוודא מול טכנאי הדודים לפני שהוא מגיע שהמחיר שהוא מציג בפניכם כולל שירות ומע"מ. יש טכנאים שמשווקים את עצמם במחירים זולים רק כדי ללכוד קורבנות שיזמינו אותם. כשהם מגיעים כבר מתווספות עלויות נפרדות שברוב המקרים, אינן מוצדקות ולמעשה מייקרות את כל העבודה בהשוואה למחירי השוק. 
   
 • תשובות הטכנאי - אחת הדרכים לאתר טכנאי או מתקין דודי שמש מומלץ בבנימינה היא לבדוק את רמת הידע שלו. איך? לאחר שתקבלו מאיתנו 3 בעלי מקצוע באזורכם, תוכלו לברר מידע מול כל אחד מהם. שימו לב לצורת השיח והתשובות שהם מספקים. המנעו מאלו שמסכמים בעצבנות: "אני יודע מה אני עושה.." זכרו שכשמדובר בדודים, המחיר הוא בד"כ יקר ולכן חשוב שהטכנאי יידע לספק מענה מתאים וסובלני,דבר שיעיד בד"כ על יושרה ומקצועיות.
   
 • אחריות - מתכננים להתקין דוד חדש? עליכם לבקש את תעודת האחריות הכתובה של היצרן לפני שמתקין דודי שמש בבנימינה מתחיל בעבודה.

האם יש אחריות על התקנת דוד שמש בבנימינה?

אז כפי שכבר בטח קראתם, בגין התקנת דוד שמש בבנימינה אתם זכאים לתעודת אחריות מצד יצרן הדודים. חשוב לבקש אחריות בכתב ולא בעל פה כדי למנוע עוגמת נפש עבורכם.

 

מדובר באחריות הנעה בין 3 - 7 שנות אחריות, כאשר חלק מהיצרנים בוחרים באחריות ארוכה יותר אך מחולקת ל'מלאה' ו'חלקית' וחלק יעניקו אחריות קצרה יותר אך בהיקף מלא. חשוב לברר זאת מול יצרניות הדודים בישראל, לפני שתפנו למתקין דודי שמש בבנימינה.

 

תקופת האחריות הממוצעות על התקנת דוד שמש בבנימינה:
7 שנות אחריות 5 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי דודים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.