מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בצפון

מחפשים תיקון או התקנה של דודי שמש בצפון הארץ? למה לא לקבל מספר הצעות מחיר שונות? פורטל טופ דודים מרכז את טובי הטכנאים בתחום דודי השמש (והחשמל) המספקים שירותים בצפון. השאירו פרטים באתר והתחילו לקבל פניות מעולות עוד היום.

השוואת מחירים בין טכנאי דודי שמש בצפון

מציאת בעל מקצוע בתחום דודי השמש, זו אינה משימה פשוטה. לא פעם יצא לכולנו לשמוע על בעלי מקצוע חובבניים שלא סיפקו ללקוח את מה שהובטח, החל מהרמה המקצועית (פתירת התקלה) ועד לרמת האמינות. אנחנו בטופ דודים מאמינים שהשירות הוא מעל הכל וחשוב לנו לסייע לכם במציאת טכנאי דודי שמש בצפון מומלץ, מקצועי ובעיקר אמין ושירותי.

 

ומה לגבי סוגיית המחיר? דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים פשוטה ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מבעלי מקצוע בצפון הארץ העוסקים בתיקון או התקנה של דודי שמש או חשמל. ניתן לקבל מענה לתיקון או התקנת דודי שמש של כל המותגים והיצרנים הקיימים בשוק.

 

טכנאי דודי שמש בצפון

כך תמצאו טכנאי דודי שמש מומלץ בצפון

אלו הם הפרמטרים המרכזיים, שכדאי לקחת בחשבון כאשר מחפשים טכנאי דודי שמש מומלץ בצפון:

 • ניסיון: בדקו כמה זמן המתקין נמצא בענף דודי השמש ונסו להבין האם יצא לו לטפל בסוג התקלה שאתם חווים כעת.

 • המלצות טובות: בין אם בחרתם בסופו של דבר בחברת דודי שמש גדולה ובין אם החלטתם לאתר טכנאי או מתקין פרטי, חשוב שתקראו עליו המלצות בשביל להבין אם לקוחות קודמים ממליצים על השירות שקיבלו. המלצות טובות ניתן לאתר על ידי חיפוש שמו של המתקין ברחבי הרשת. נדגיש שאצלנו כל בעלי המקצוע עברו בדיקות ונמצאו מומלצים על ידי לקוחות רבים.

 • מחיר משתלם: מחיר התקנת דוד שמש נקבעת בהתאם לסוג הדוד והגודל שלו. קיבלתם הצעת מחיר? היכנסו אל מחירון דודי השמש שלנו ותוכלו לקבל עלות משוערת לעבודה שכזו, כך תבטיחו שהמחיר שהתקבל הגיוני.

 • זמינות הטכנאי: לא תמיד בעל המקצוע שאיתו תדברו, זמין לביצוע מהיר של העבודה. כך למשל, בעונת החורף רבים מחפשים החלפה, התקנה או תיקון של דוד ולכן בעלי המקצוע עמוסים הרבה יותר. זקוקים לעבודה מיידית? וודאו מתי ניתן לקבל את השירות כבר בשיחת הטלפון הראשונה שלכם עם מתקין דודי שמש בצפון.
   

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

משך תקופת האחריות על דוד השמש

רוב החברות בתחום דודי השמש יספקו לכם אחריות מלאה על הדוד למשך תקופה של 4 שנים. חשוב לקבל את האחריות בכתב ולהבין בדיוק מה היא מכסה מאחר והדבר עשוי להשתנות בין החברות השונות. תוכלו לקבל מידע נוסף על הנושא בעמוד שכתבנו על אחריות דודי שמש.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
5 שנות אחריות 4 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

טיפול מקצועי בדודי שמש וחשמל בצפון

טיפול בדוד, וזה כלל לא משנה אם מדובר בדוד שמש או חשמל, צריך להתבצע בצורה מקצועית, על ידי בעל מקצוע שיודע כיצד פועלת מערכת הדוד ומה גורם לכל תקלה ותקלה. השירות ניתן עבור כל סוגי הדודים, של כל החברות והיצרניות הקיימות בשוק והוא כולל החלפה של רכיבים תקולים במידת הצורך, כמו גם החלפה של הדוד כולו. הזמינו שירות של טכנאי דודי שמש וחשמל בצפון דרך האתר ותיהנו ממחירים משתלמים למדי.

מעוניינים לקבל שירות בעיר מסוימת? לחצו כאן:

מחירון תיקון דודי שמש בצפון

כמה עולה לתקן דוד שמש בצפון? ואיך בדיוק נקבע המחיר? ראשית, חשוב להדגיש, העלות נקבעת בתאם לסוג הדוד, מורכבות התקלה (שמשפיע על משך הביקור) וגם עלות הרכיבים התקולים. לכן, המחירים המוצגים מטה הם אינדיקציה אך ייתכנו שינויים מעת לעת בהתאם לתקלה הספציפית. על כן, בדקו לעומק את המחירים לפני הזמנת שירותי תיקון דודי שמש בצפון, וזאת בשביל להיות בטוחים שעלות העבודה מתאימה לתקציב שהוגדר.

כמה עולה לתקן דוד שמש בצפון הארץ?

ניקוי אבנית מהדוד

שירות אשר מתאים גם לדוד חשמל וגם לדוד שמש.


150 - 250 ש"ח
כמה עולה להחליף טרמוסטט?

החלפת טרמוסטט תקול בדוד על ידי טכנאי מקצועי.


250 - 350 ש"ח
החלפה של מתג הדלקה

החלפת מפסק הדלקה של דוד שמש.


300 - 450 ש"ח
תיקון נזילה בדוד שמש

מחיר זה הוא עבור תיקון נזילה בדוד מתוך הצנרת החיצונית.


350 - 450 ש"ח
החלפת גוף חימום בדוד השמש

כולל את גוף החימום עצמו ואת עבודת ההחלפה.


350 - 500 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת דודי שמש בצפון לפי גודל הדוד

אם זה עתה התחלתם לחפש לעצמכם דוד חדש, כדאי שתדעו שנפח הדוד נקבע בדרך כלל לפי מספר הנפשות שיש אצלכם בבית:

 • לאדם יחיד - יתאים דוד שמש קטן בגודל של 30 ליטר
 • עבור זוג - נבחר לרוב דוד בנפח של 80 ליטר
 • למשפחות עם 1-3 ילדים - יספיק דוד בנפח של 120 או 150 ליטר
 • למשפחה גדולה של 5 נפשות ומעלה - נזדקק כנראה לדוד של 200 ליטרים

מתי כדאי לבצע תחזוקה של הדוד?

אנו ממליצים להזמין טכנאי דודי שמש לבדיקה ותחזוקה של הדוד אחת לשנתיים, גם אם לא הורגשה בעיה כזו או אחרת בדוד. במסגרת עבודות התחזוקה, הטכנאי יבצע ניקוי קולטים וגם יבדוק האם הצטברה אבנית בצנרת שעשויה להפריע לפעילות תקינה. לעיתים, ימליץ לכם בעל המקצוע לבצע החלפה של הפלאנג' או החלפה של גוף החימום בלבד, מאחר ויזהה בלאי שעתיד להוביל לתקלה בקרוב.

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

תקלות נפוצות בדודי שמש בצפון

 • הדוד מקצר: ייתכן ויש עומס על החשמל בבית בשל שימוש במספר רב של מכשירי חשמל אך במידה ושאר מכשירים החשמל כבויים, ייתכן ויש תקלה בטרמוסטט או בגוף החימום.
   
 • דוד שמש לא מחמם: הדוד עשוי לא לחמם את המים בשל תקלה בגוף החימום אך גם בעקבות תרמוסטט תקול או בעיה בצנרת. תמיד קיימת האפשרות שקולטי הדוד מלוכלכים ולכן בשביל לקבל איבחון מדויק, כדאי להזמין טכנאי דודי שמש בצפון.
   
 • זרימת מים חלשה מהדוד: גם כאן האבנית עשויה להשפיע ולגרום להחלשת זרם המים בדוד אך ייתכן והבעיה נגרמת כתוצאה מתקלה בצנרת. לא בטוחים מה הסיבה? קראו לטכנאי מקצועי שיבדוק זאת בעבורכם.
   
 • הדוד מוציא מים חומים: אם החלפת זה עתה את הדוד, הדבר תקין ויש לחכות מעט עד לזרימה של מים נקיים. במידה ולא בוצעה החלפה של הדוד, ייתכן שיש חור בצינור או שהצטברה אבנית. 

מחירון להתקנת דודי שמש בצפון

כמה עולה להתקין דוד שמש? ומה לגבי דוד חשמלי? בדיוק בשביל זה, הכנו לכם מחירון להתקנת דודי שמש בצפון הארץ

 

מחירון להתקנת דודי שמש בצפון

כמה עולה דוד חשמלי 150 ליטר?

המחיר כולל את התקנת הדוד.


2,500 - 2,800 ש"ח
עלות לדוד 120 ליטר + קולטים

לחצו למידע נוסף על התקנת דודי שמש.


2,600 - 3,100 ש"ח
מחיר להתקנה של דוד שמש 200 ליטר

המחיר אינו כולל קולטים.


1,300 - 2,050 ש"ח
דוד שמש 150 ליטר ללא התקנה

המחיר משתנה בין יצרן ליצרן


1,160 - 1,670 ש"ח

הדפס מחירון

טכנאי דודי שמש בצפון להחלפת רכיבים

צריכים לתקן תקלה מסוימת? זקוקים להחלפה של רכיב כזה או אחר? אנו נשמח לסייע לכם במציאת טכנאי דודי שמש בצפון להחלפה של חלקים בדוד וזה כולל גם את העבודות הבאות:
 

 • החלפת פלאנג' בדוד: הטכנאי ינתק את המים ואת אספקת החשמל לדוד, יפרק את האוגן והחיווט ולאחר מכן ירוקן את הדוד. בתום פעולת הניתוק, יחבר את הרכיב החדש, ימלא מים ויבדוק שהכל עובד בצורה תקינה.
   
 • החלפת ברז פורק לחץ: העלות זולה יחסית והעבודה (הפשוטה) תתבצע על ידי טכנאי דודי שמש בצפון במחיר של כ-300 ש"ח לכל היותר. מדובר ברכיב חשוב אשר מונע פיצוף של הדוד.
   
 • החלפת גוף חימום בדוד: העלות להחלפת גוף חימום נעה בין 350 ל-500 ש"ח. גוף החימום נהרס כמעט תמיד בשל הצטברות של אבנית או בשל בלאי טבעי.

 

שאלות על התקנת דודי שמש בצפון:

איך טכנאי דודי שמש בצפון מתמחר את עבודתו?

הטכנאי לוקח בחשבון את משך הזמן הדרוש לו בשביל להשלים את העבודה, כמו גם את סוג השירות, סוג הגג שעליו מתקינים את הדוד וגודלו של הדוד.


איך מוצאים טכנאי דודי שמש וחשמל בצפון?

נכנסים אל פורטל 'טופ דודים' ומשווים בין טכנאים מומלצים באזור הצפון אשר עברו בדיקות וסינון.