מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בתל אביב

זקוקים לטכנאי דודי שמש בתל אביב? כאן תקראו על מחירי תיקון דודי שמש בתל אביב והסביבה, באילו מקרים חלה חובה להזמין טכנאי דודים, מהן סוגי התקלות הנפוצות וכיצד ניתן לפתור אותן, מהו גודל הדוד שיתאים לכם וגם איך בהליך פשוט בפורטל טופ דודים תוכלו להשוות בין בעלי מקצוע ולחסוך בכסף ובחיפושים.

מחירון תיקון דודי שמש בתל אביב

עלות הזמנת טכנאי דודי שמש בתל אביב עשוי לנוע בין 150 - 200 ש"ח וזאת לשם איבחון תקלה קיימת, ללא תיקונה. בעוד שעבור תיקון ממשי של מגוון תקלות הקשורות בדודי שמש, מחירי התיקון עשויים לנוע בין 150 - 500 שקלים ויותר וזאת בהתאם לתקלה. מתחת תוכלו לקרוא כמה מחירים לדוגמה עבור תיקון תקלות בדודי שמש.

מחירון תיקון דודי שמש בתל אביב

ביקור טכנאי דודי שמש בתל אביב

הביקור כולל איבחון של בעיות בדוד השמש שלכם.


250 - 350 ש''ח
החלפה של גוף חימום לדוד שמש

החלפת גוף חימום לדוד שמש, המחיר כולל את הרכיב החדש והתקנתו ע"י טכנאי דודים.


300 - 500 ש"ח
ניקוי של דוד קולטים

ניקוי של זוג קולטנים של דוד שמש על גג שטוח.


350 - 520 ש"ח
ניקוי אבנית בדוד שמש

המחיר כולל ריקון של הדוד מאבנית, ניקוי ואטימה מחודשת.


150 - 250 ש"ח
התקנת טיימר בדוד שמש

המחיר כולל רכיב של שעון שבת לדוד.


280 - 420 ש"ח

הדפס מחירון

מחירון התקנת דודי שמש בתל אביב

כאן נציג מחירי התקנת דודי שמש בתל אביב.

מחירון התקנת דודי שמש בתל אביב

התקנת דוד שמש בנפח 120 ליטר

מחיר להתקנת דוד שמש, כולל קולטים.


2,600 - 3,100 ש"ח
התקנת דוד שמש בנפח 150 ליטר

מחיר התקנה של דוד שמש של החברות המובילות: כרומגן, טל סחר, נמרוד ואמישרגז.


1,160 - 1,670 ש"ח
התקנת דוד שמש בנפח 200 ליטר

המחיר כולל את שווי הדוד והתקנתו, אך ללא הקולטים.


1,300 - 2,050 ש"ח

הדפס מחירון

התפוצץ לכם הדוד? הזמינו בדחיפות טכנאי דודים!

פיצוץ של דוד שמש עשויה לגרום להצפה בגג המבנה שלכם, מה שעשוי להכביד על הגג ולפגוע בריהוט או חפצים אחרים המצויים בו. הסיבה העיקרית להתפוצצות של דודים היא בגלל ששוכחים לכבות את גוף החימום החשמלי לאחר שמדליקים אותו. התפוצץ לכם דוד? זה הזמן להזעיק טכנאי דודים שימנע הצפה על הגג שלכם.

 

דחיפות להזמנת טכנאי דודים:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מהן סוגי התקלות הנפוצות בדודי שמש?

בין התקלות הנפוצות בדודי שמש בתל אביב, הן - דוד שמש שלא שומר על חום המים בו, נזילה שמקורה בדוד או בדרך ממנו וקולטי שמש סתומים, נרחיב מתחת:

 • מים חומים מהדוד - מים חומים מהדוד עשויים להתריע על מגוון מצבים, ביניהם: החלפה של דוד שמש, הצטברות אבנית,קילוף של הציפוי בתוך מיכל הדוד ועוד.
   
 • נזילה בדוד שמש - לעתים בגלל שרכיב הפלאנג' לא סגור טוב, הוא עשוי להוביל לנזילה לא קטנה אל מחוץ לדוד. ולעתים מקור הנזילה עשוי להיווצר דווקא בצנרת של הדוד, דבר שעשוי להוריד את לחץ המים החמים בביתכם.
   
 • קולטי שמש מלוכלכים - הגיעה עונת הקיץ והדוד לא מספק לכם מים חמים כמעט ביכלל? זה עשוי להעיד על קלוטי שמש שהתלכלכו ואין ביכולתם לקלוט קרני שמש בצורה נאותה.


תיקון דודי שמש בתל אביב

מהם הפתרונות לתקלות אלו?

מעל הצגנו תקלות נפוצות בדודי שמש, כעת נציג תיקוני דוד שמש בתל אביב, שטכנאי דודים עשויים לבצע:

 • פתרון למים חומים מהדוד - הפתרון לתוצר של מים חומים מהדוד עשוי להתבטא בכך שטכנאי דודי שמש בתל אביב ירוקן את הדוד מתכולתו ובכך יפתר משאריות אבנית ומחלקי קילוף של שכבת הציפוי הפנימית. במידה ואתם חושבים שתוכלו לבצע זאת בעצמכם - הנה מדריך המסביר איך לנקות דוד שמש בעצמכם.
   
 • פתרון לנזילה בדודי שמש - במידה וטכנאי דודי שמש בתל אביב אכן איתר נזילה בצנרת של הדוד שלכם או במיכל הדוד עצמו, הוא יצטרך לאטום את החריצים המביאים לנזילה בצינורות ובדוד או לחילופין - להחליף את החלקים שניזוקו. במידה ומדובר על חורים על בסיס הדוד - יהיה על בעל המקצוע אף לבצע החלפה של הדוד באחד חדש.
   
 • פתרון לקולטי שמש מלוכלכים ואטומים - אם קולטי השמש של הדוד שלכם לא קולטים אצ אנרגיית השמש בצורה טובה בגלל הצטברות של אבנית וליכלוך, טכנאי דודי שמש בתל אביב יבצע ניקוי של הקולטים ע"י חומרי ניקוי ייעודיים. לפי כמות האבנית, הטכנאי אף עשוי לייעץ לכם אם כדאי לכם להתקין סנן אבנית ע"מ למנוע הצטברות של האבנית על גבי הסננים ובתוך הסננים בהמשך. 

מהו גודל הדוד שמתאים לי?

לפני שאתם ממהרים לבצע החלפת דוד שמש בתל אביב לאחד חדש ע"י טכנאי דודים - כדאי שתדעו מהו גודל הדוד המתאים לכם. גודל הדוד משתנה בהתאם לכמות המשתמשים. 

 

כמות המשתמשים גודל הדוד המתאים
1 30
2 80
3 120
4 150
5 200

איך לאתר מתקין דודי שמש בתל אביב?

זקוקים להתקנת דוד שמש בתל אביב באופן מיידי? השאירו את הפרטים שלכם בטופס מתחת או לחילופין - התקשרו אלינו וקבלו בחינם, עד 3 מתקינים באזור מגוריכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי התקנה עוד בטלפון וכך תוכלו להשוות בין ההצעות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר עבורכם מבלי לבזבז זמן או כסף.


טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

האם ניתנת אחריות על התקנת דוד שמש בתל אביב?

לאחר התקנת דוד שמש בתל אביב, ניתן לקבל אחריות על דוד השמש עצמו, הנעה בין 3 - 5 שנים. לעתים אחריות עבור דודי שמש מתחלקת הן לאחריות מלאה על כל רכיבי הדוד והן לאחריות חלקית. עליכם לבדוק מול מתקין דודי שמש בתל אביב מה טיב האחריות של דודים שביכולתו להתקין עבורכם ורק לאחר מכן מומלץ שתחליטו אם זה ביכלל משתלם.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות לדודי שמש:
5 שנות אחריות 4 שנות אחריות 3 אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי דודי שמש בתל אביב אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

תשובות לשאלות בנושא תיקון דודי שמש בתל אביב

הדוד שלי מקולקל, כיצד להשיג טכנאי דודי שמש בתל אביב?

השאירו את פרטיכם בטופס המצורף במאמר ותוכלו לקבל עד 3 טכנאי דודי שמש באזורכם,ביניהם תוכלו לברר מחירים עוד בשיחת הטלפון ולחסוך בזמן ובכסף.


איך אדע מהו גודל הדוד המתאים עבורי?

גודל הדוד משתנה בהתאם למספר המשתמשים בו. תוכלו לקרוא מידע מפורט בתוך המאמר הנוכחי.