מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בשוהם

הזמינו כעת טכנאי דודי שמש בשוהם לצורך התקנה של דוד חדש בבית או החלפה של הדוד הקיים. ניתן גם להזמין תיקון של כל סוגי התקלות בדוד, כולל החלפת רכיבים פנימיים או טיפול בתקלות חשמל.

הזמנת שירות של תיקון דודי שמש בשוהם

בדרך כלל כאשר מדובר על תיקון של דוד שמש, העבודות יהיו קשורות לגוף החימום או לפלאנג'. במידה ואכן מדובר ברכיבים אלו, המחיר יסתכם ב-600 ש"ח לכל היותר, כולל עלות הרכיב החדש + פעולת ההחלפה. נדגיש כי את רוב התקלות בדוד ניתן לתקן ורק במצבים נדירים, יהיה צורך בהחלפה מלאה של הדוד. הזמינו כעת שירותי תיקון דודי שמש בשוהם ותוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת יותר לפי סוג התקלה שאתם חווים.

 

תיקון דודי שמש ביהוד

כמה עולה התקנה של דודי שמש בשוהם?

מחיר ההתקנה נקבע לפי הסוג והגודל של הדוד. לכן, כדאי לדעת כמה עולה להתקין דודי שמש בשוהם, כאשר אנו מכירים את טווח העלויות המתאים לגודל הדוד שברצוננו להתקין.

מחירון התקנת דודי שמש ביהוד

עלות התקנת דוד בנפח 150 ליטר

המחיר כולל גם התקנה של הקולטים.


700 - 1,000 ש"ח
כמה עולה להתקין דוד חשמל 120 ליטר?

קראו בהרחבה על דוד חשמלי 120 ליטר.


1,500 - 2,000 ש"ח
מחיר של דוד שמש 150 ליטר כולל התקנה

תלוי בדגם הספציפי והיצרן.


2,200 - 3,000 ש"ח
התקנת דוד שמש 200 ליטר

כולל הדוד והקולטים.


2,500 - 3,000 ש"ח

הדפס מחירון

מזמינים בעל מקצוע דרכנו וחוסכים בענק

בדומה להזמנת שירות מבעלי מקצוע אחרים, גם כאשר מדובר על הזמנת טכנאי דודים במרכז, כדאי לערוך סקר שוק קצר ולבחון כמה הצעות מחיר שונות. אם אתם לא בטוחים כמה עולה כל עבודה, תוכלו להיעזר גם בעמוד המחירון כאן באתר. ניתן לקבל דרכנו מספר הצעות מחיר מבלי להתחייב להמשך עבודה עם טכנאי כזה או אחר.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

איך בוחרים טכנאי דודי שמש בשוהם?

נמליץ לכם לבדוק את הניסיון שיש לטכנאי בתחום הדודים, בדגש על תיקון התקלה הספציפית שמתרחשת אצלכם. בנוסף, מומלץ להבין מה המועד שבו יכול הטכנאי להגיע אליכם בשביל לטפל בתקלה מאחר ובתקופות עמוסות, כמו למשל עונת החורף, קשה מאוד לאתר טכנאי דודי שמש בשוהם שפנויים מהרגע להרגע. דבר נוסף שאנו ממליצים לבדוק הוא נושא האחריות וחשוב להבין האם אתם מקבלים אחריות על העבודה שבוצעה ואם כן, למשך כמה זמן.