מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש ברעננה

מחפש אחר טכנאי דודי שמש ברעננה אשר מספק שירותי תיקון וגם התקנת דודי שמש במחיר הזול ביותר? הזמן כעת שירותי התקנה או תיקון ברעננה וקבל את המחיר המשתלם והזול בעיר, אז אל תהסס וצלצל כעת.

שירות תיקון דודי שמש ברעננה

העיר רעננה, מהוותיקות שבערי השרון, נמצאת בקירוב למרכז הארץ וככזאת נהנית מלא מעט ימים שטופי שמש במדינת ישראל החמה. על מנת לנצל את השמש הישראלית הטובה, במגמה ירוקה לחיסכון באנרגיה ובמטרה לחיסכון כספי ניכר הכרוך בחימום מים באמצעות דוד חשמלי, מומלץ לכל דירה ו/או בית מגורים להתקין דודי שמש. באמצעות טכנאי דודי שמש ברעננה ניתן יהיה לבחון את מצב דוד השמש הישן במידה וקיים ולקבל המלצה: האם יש צורך בהחלפה של הדוד, או שמה תיקון דודי שמש הוא השירות הנדרש.

מהם המחירים ברעננה?

רוצים לדעת מהם המחירים המשוערים באזור רעננה והסביבה לצורך תיקון או התקנה של דודי שמש וחשמל? לפניכם מחירים משוערים אשר צוות 'טופ דודים' אסף ושיקלל בעבורכם, חשוב שתדעו שהם לצורך מידע בלבד ואינם מחייבים את נותני השירות שפועלים עימנו לעמוד בהם. יחד עם זאת, המחירים יחסית דומים בכל האזור ולכן גם טכנאי דודי שמש בנתניה, בכפר סבא, בהוד השרון או באזורים הסמוכים, ייקח בערך את אותו הסכום ולא צפויים להיות פערים גדולים מדי.

מחירון דודי שמש ברעננה

מחיר לתיקון דוד שמש בנפח 120 ליטרים

תיקון פלאנג או החלפת גוף חימום לדוד שאינו מחמם.


350 - 500 ש"ח
כמה עולה לתקן נזילה בדוד על גג רעפים?

תיקון נזילה בתנאים קשים כמו גגות רעפים או גגות משופעים.


400 - 600 ש"ח
התקנת דוד שמש וחשמל בנפח 150 ליטרים

מחירי התקנה של מתקיני דודים ברעננה והסביבה


1,450 - 1,800 ש"ח
מהו המחיר להתקנת דוד חשמל קטן בתוך הבית?

התקנת דוד חשמל ללא מערכת סולארית בתוך ארון או מסתור כביסה.


980 - 1,120 ש"ח

הדפס מחירון

שירות התקנת דודי שמש ברעננה ובמחיר זול.

התקנת דודי שמש ברעננה הוא שירות מבוקש, אולם יש להקפיד על בחירת איש המקצוע הנכון לבצעו ולהימנע מחובבנים, מאחר ומדובר בהרכבה מורכבת אשר קיים בה גם סיכון. עצם העיסוק עם מוצר כבד משקל שיש לחברו הן לתשתית האינסטלציה והן לתשתית חשמל, מחייבת איש מקצוע מנוסה. טופ דודים המעניקה שירותים רבים לבית בתחום השרברבות ובפריסה ארצית מציעה שירותי התקנת דודים או תיקונם במידת האפשר, ברמה מקצועית גבוהה ובמחיר הוגן ונוח.


פאנל סולארי לדוד

מתקיני דודים של החברות המובחרות בתחום

דרך "טופ דודים", תוכל להשיג מתקיני דודי שמש ברעננה שעובדים עם מגוון רחב של יצרנים כמו: כרומגן, אמקור, אמישראגז סולאר, נמרוד, טל סחר ועוד המון חברות ויצרנים המספקים דודי שמש במרכז, אצלנו אתם יכולים לקבל כמה הצעות של מתקינים, טכנאים וחברות שונות שעוסקות בתחום ואכן נמצאות ומספקות שירות בעיר רעננה והסביבה, אז למה לחכות? צרו קשר עימנו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה