מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

​דודי שמש ברמת השרון

מעוניינים להתקין דוד שמש חדש? זקוקים להחלפה של הדוד הנוכחי או תיקון שלו? זה הזמן למצוא טכנאי מקצועי שמתמחה בתיקון דודי שמש ומספק שירות ברחבי רמת השרון. משאירים פניייה, מקבלים הצעות מחיר ומשווים בצורה קלה ונוחה.

איזה שירותים ניתן למצוא באתר?

  • החלפה של דודי שמש בכל גודל וסוג: המשפחה התרחבה ואתם זקוקים לדוד גדול יותר שיאפשר חימום כמות גדולה של מים בכל פעם? זה הזמן להזמין שירות של החלפת דוד שמש.

  • תיקון תקלות בדוד: בין אם הדוד לא נדלק או שהוא פשוט לא מחמם כמו שצריך, תוכלו להזמין טכנאי לבדיקה קצרה של המערכת והחלפת רכיבים תקולים. 

  • התקנה של דוד שמש  או חשמל בבתים חדשים: עוברים לבית חדש? זקוקים להתקנה של דוד על הגג? ניתן להזמין טכנאי אשר ירכוש עבורכם את הדוד ויגיע לבצע התקנה, עד למצב בו הדוד פועל ומתפקד.

תיקון דודי שמש ברמת השרון

מחירי תיקון דודי שמש ברמת השרון והסביבה

להלן מספר דוגמאות למחירים ועלויות של תיקון דודי שמש ברמת השרון. לפני הזמנת טכנאי לצורך תיקון, מומלץ להסתכל במחירון ולקבל מושג כללי על עלות השירות.

מחיר תיקון דודי שמש ברמת השרון

החלפה של תרמוסטט בדוד שמש

החלפה של תרמוסטט תקול בדוד שמש.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה להחליף גוף חימום תקול?

כולל את עלות גוף החימום החדש.


350 - 500 ש"ח
מחיר החלפת שסתום בטיחות לדוד

כולל עלות השסתום החדש.


200 - 250 ש"ח
עלות תיקון נזילה בדוד שמש

כאשר הנזילה מגיעה מהפלאנג'.


350 - 450 ש"ח
עלות החלפה של זכוכית בקולטים

זכוכית שבורה בקולטי שמש.


400 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

תקלה בדוד? הזמינו טכנאי דודי שמש ברמת השרון

רוב התקלות בדודי שמש קשורות בדרך כלל לבעיות חשמל כאלה ואחרות, להיווצרות של אבנית הפוגעת בעבודה התקינה של הדוד וגם לנזילות. חשוב לציין שבמקרים מסוימים כאשר נוצרות בעיות, נדרש להחליף את הדוד בשלמותו כמו במקרים בהם זיהינו נזילה מהמיכל של הדוד.

איתור וזיהוי התקלה צריך להתבצע על ידי גורם מוסמך מאחר וקיים הסיכון להתחשמלות כאשר עובדים בצורה חובבנית עם ציוד שאינו מתאים. כאשר מזמינים טכנאי דודי שמש ברמת השרון חשוב לשאול האם הוא מספק אחריות על העבודה המתבצעת, כאשר ברוב המקרים בעת התקנה של דוד חדש, נהוג לספק אחריות למשך תקופה של מספר שנים גם על הדוד עצמו וגם על קולטי השמש.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

כיצד בוחרים דוד שמש ברמת השרון?

מתכננים להתקין דוד שמש חדש אבל לא בטוחים באיזה דוד לבחור? בחירת הדוד צריכה להתחיל בראש ובראשונה מהנפח, כאשר הנפח נקבע בהתאם לכמות הנפשות בבית שלכם. תוכלו לקבל מידע נוסף בנושא במדריך שהכנו עבור בחירת גודל הדוד. כמו כן מומלץ לבחור בחברה וותיקה ואמינה, כך תדעו שיש לכם כתובת במקרים של תקלות ושהדוד עומד בתו תקן מסוים. בין החברות המובילות כיום אשר מספקות דודי שמש מעולים, אפשר למצוא את חברת כרומגן, טל - סחר, נמרוד וגם אמקור. מומלץ להתייעץ עם טכנאי דוד שמש ברמת השרון לפני הבחירה, מאחר ומדובר בהחלטה חשובה למדי.