מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בקרית אונו

התקנת דודים חדשים בכל גודל רצוי, כולל הגדלים הנפוצים: דוד שמש 120 ליטר, 150 ליטר וגם דודים קטנים יותר. צרו קשר כעת וקבלו הצעת מחיר מעולה ממתקין דודי שמש בקרית אונו.

מצאו טכנאי דודי שמש בקרית אונו

כאשר מדובר על תיקון וטיפול בתקלות בדודי שמש או חשמל, חשוב להזמין גורם מקצועי ומיומן, שיודע בדיוק מהיכן הבעיה, איך לתקן אותה ואיך לדאוג למצב בו היא לא תחזור על עצמה שוב לאחר תקופה קצרה. כאן בפורטל, אנו מרכזים טכנאי דודי שמש בקרית אונו בעלי מוניטין מעולה, ידע רב, אדיבות ושירותיות וגם מחירים זולים.

 

דודי שמש בקרית אונו

מה משפיע על מחיר התקנת הדוד?

יש מספר פרמטרים אשר משפיעים על הצעת המחיר שתקבלו כאשר תזמינו טכנאי דודי שמש במרכז. הנה פירוט שלהם:

  • הגודל של הדוד: ככל שיהיה מדובר בדוד גדול וכבד יותר, יהיה קשה יותר לסחוב אותו ולבצע את ההתקנה. במקרים רבים השינוי בגודל הדוד ישפיע על כמות הטכנאים שיגיעו והדבר כרוך בעלויות.
     
  • סוג ומותג הדוד: יש דודי חשמל ויש דודי שמש, יש דודים של חברת כרומגן ויש דודים של נמרוד או טל סחר ועוד. אם רציתם שהטכנאי ירכוש בעבורכם את הדוד החדש, המחיר של כל דוד ישפיע על ההצעה הכוללת שתקבלו.
     
  • מקום ההתקנה: אפשר להתקין דוד על גג בטון ואפשר להתקין אותו גם על גג רעפים בבית פרטי. שיפוע הגג, הפריטים שמצויים בו (מזגנים למשל וכדומה) יכולים להשפיע על מורכבות ההתקנה ובסופו של דבר גם על המחיר.

עלות התקנת דודי שמש בקרית אונו

כמה יעלה להתקין דוד שמש חדש? בעבור התקנת דוד שמש 150 ליטר, תשלמו בין 700 ל-1,000 ש"ח, כאשר המחיר כולל את עבודת הצנרת ואת עלות קולטי הדוד.

 

מחיר ממוצע להתקנת דוד בקרית אונו

מחיר ממוצע להתקנת דוד בקרית אונו: 850 ₪

טווח מחיר גבוה 1000 ₪

טווח מחיר נמוך 700 ₪

החלפת דוד שמש בקרית אונו - מתי זה נדרש?

נהוג להחליף את הדוד משתי סיבות עיקריות, הסיבה הראשונה היא מקרים של תקלה בדוד כמו נזילת מים ממיכל הדוד אשר לא ניתן לתקן בצורה טובה והסיבה השניה היא הרצון להשתדרג. השדרוג יכול להיות בגודל של הדוד, בעקבות התרחבות של המשפחה אך במקרים אחרים גם נרצה לשדרג את הדוד לדגם מתקדם של חברה אחרת שבה השירות טוב יותר וכך גם הדודים עצמם.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

מה התקלות הנפוצות ביותר בדוד?

יש מספר תקלות שחוזרות על עצמן לא מעט בדודי שמש כמו למשל דוד שמתקרר מהר, דוד שמקצר כאשר מפעילים אותו או פשוט דוד שאינו מחמם בכלל או לא מחמם כמו שצריך. כמובן שיש גם מקרים בהם הדוד מרעיש מאוד וישנה התקלה שהזכרנו קודם לכן שחוזרת לא מעט והיא נזילה מהדוד. אגב, המחיר בעבור תיקון דודי שמש בקרית אונו לעיתים נקבע בצורה טלפונית אך ישנם גם מצבים בהם המחיר יקבע סופית רק לאחר זיהוי הסיבה לתקלה בעת הגעתו של הטכנאי פיזית.