מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בפתח תקווה

נגמרו החיפושים, טכנאי דודי שמש בפתח תקווה במרחק של טלפון אחד בלבד. טופ דודים הינו פורטל העובד עם טכנאים מומחים ואמינים בפתח תקווה והסביבה, וזמין לכם במוקד הטלפוני.

בצעו השוואת מחירים בין טכנאי דוודים בפ"ת

כל שעליכם לעשות הוא לחייג אלינו, או להשאיר פנייה באתר, ואנו נדאג למסור את דרישת העבודה שלכם לבעלי מקצוע זמינים לעבודה, המספקים שירות באזור מגוריכם, יודעים לטפל בתקלה שלכם וכל זאת בחינם. לאחר שתקבלו מאיתנו עד 3 הצעות מחיר, תוכלו לבצע השוואת מחירים בין אותם בעלי מקצוע - בכך, תדאגו למחיר זול בהכרח, משום שתדעו שבחרתם בהצעה הנמוכה ביותר, ומעבר לכך שמראש יגישו לכם הצעות שסביר שיהיו זולות וזאת משום שבעלי המקצוע שנפנה אליכם יודעים מראש שהם מתחרים עליכם כעל לקוחות פוטנציאלים יחד עם בעלי מקצוע נוספים.

דודי שמש בפתח תקווה

מדוע לחכות? הזמן כעת טכנאי דודי שמש בפתח תקווה

אין מקום להשתהות מיותרת -ממקלחת חמה זה דבר בסיסי, ולבטח אין דבר מרגיז יותר מדוד מקולקל, ובמיוחד בימי החורף הקרים. תקלות כאלו יכולות לעצבן ולתסכל במקרה הטוב, ולגרום נזקים חמורים אף יותר במקרה הפחות טוב: דוודים שהותקנו לא כהלכה או  מאיכות ירודה עשויים לדלוף ואף להתפוצץ, כשהם הופכים את הבית לגונדולה משייטת. את התרחישים המצערים האלו ניתן למנוע על ידי התקנת דודי שמש חדש על ידי מתקין דודים איכותי בפתח תקווה וקבלת שירות מאנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים, כמו אלה שעובדים בשיתוף אתרנו.

כמה עולה התקנת דוד שמש בממוצע?

מחיר דוד שמש נע בין 2,200 - 3,000 ש"ח - בעבור הדוד הנפוץ ביותר (דוד שמש 150 ליטר) והתמחור כולל התקנה.

ממוצע להתקנת דוד שמש

ממוצע להתקנת דוד שמש: 2600 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 2200 ₪

החלפת דודי שמש בקלות באמצעות האתר

כאשר ישנה תקלה בדוד שאינה ניתנת לטיפול יש לבצע החלפה של המיכל ולעיתים כל המערכת לחלוטין, אז לאחר התקנה מחודשת היכן כדאי למקם את דודי שמש? התשובה המתבקשת היא על גג הבית או בניין המגורים. גם בעיקר עמוסת ביניינים חדשים וגבוהים כמו פתח תקווה, מרבית הגגות מהווים סביבה אופטימלית להצבה בשל חשיפתם לשמש ישירה.

אולם, ישנם מקרים בהם הצבה על הגג אינה רצויה או אפשרית, ואז יש למצוא פתרונות אחרים. ישנם מקרים בהם הם מוצבים דווקא במזווה או בקומת המרתף כאשר רק הקולטן נמצא על הגג. הקולטן הוא כמובן החלק שחשיפתו לשמש הכרחית, אולם אין הכרח למקם את המיכל על הגג דווקא במידה וקיימת אופציה נוחה יותר.

דאגו למחיר זול עבור התקנת דודי שמש בפתח תקווה 

טופ דודים הינו פורטל טכנולוגי אשר מנגיש טכנאים ובעלי מקצוע מעולם דודי השמש, בפרט לגולשינו מפתח תקווה, באמצעות מערכת מתוחכמת אשר פועלת במשך שנים, ואשר באמצעותה גולשים רבים נהנו משירות מקצועי ואיכותי להתקנת דודי שמש או טיפול בדודי שמש בפתח תקווה, ביתר קלות ומהירות. איננו חברה לדודי שמש, אלא הפורטל הגדול והמקיף בישראל לדודי שמש וחשמל. כל האתר והשירותים שלו ניתנים לגולשיו ללא תשלום, והוא עוזר לכם להגיש טכנאי דודי שמש זמינים בפ"ת לביצוע דרישת העבודה שלכם.


טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון:

 

מעבר לחסכון העצום בזמן וטרטורים, אנו גם מאפשרים לכם לבצע השוואת מחירים בין טכנאי דודי שמש במרכז, אמינים ומקצועיים כמובן שגם בפ"ת ובכך תוכלו לדאוג למחיר הזול ביותר עבור השירות הנדרש שלכם. אם זה לא ברור מספיק, אזי שעליכם להבין כי הוכח שהשוואת מחירים יכולה לחסוך לכם עד 40% מעלות השירות (כל שירות באשר הוא), וזאת במקום לבחור בהצעה הראשונה שתקבלו. כאן מתקיים גם ערך מוסף, שאומר שאותם מקצוענים שיקבלו את פנייתכם יודעים מראש שאתם עומדים לקבל עד 3 הצעות מחיר, ולכן ייתכן ויבחרו להגיש לכם הצעה זולה מלכתחילה, וזאת מכיוון שהם יודעים שיחד עימכם קיבלתם הצעות נוספות.

נחוץ לכם תיקון דודי שמש בפתח תקווה על ידי טכנאי?

צריכים לתקן את דוד השמש? הוא נוזל? מקצר? לא מחמם? כפי שכבר הבנתם, בעזרת פורטל "טופ דודים" אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר של טכנאי דודים מפתח תקווה שישמחו לספק לכם מענה במהירות. בדרך כלל טכנאים יודעים לטפל בכל סוג של דוד מכל חברה, החל מאמקור ועד לכרומגן - רצוי כמובן לשאול ולציין את הסוג הקיים אצלכם טרם מגיע הטכנאי לביתכם למטרת התיקון, כמו כן רצוי לאפיין את התקלה באופן המדויק ביותר על מנת שתקבלו הערכת מחיר טרם הגעתו וגם שיביא עימו את החלקים המתאימים לצורך התיקון.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה