מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בנתניה

שירותים מתקדמים של תיקון והתקנה על ידי טכנאי דודי שמש בנתניה 24 שעות ביממה. הזמן כעת שירותי החלפה, התקנה וגם תיקון דודי שמש בנתניה דרך טופ דודים וקבל כמה הצעות מחיר משתלמות, עובדים עם מגוון רחב של טכנאים, מתקינים, יצרני דוודים וחברות.

דוד שמש או דוד חשמל, מה עדיף?

הרבה אנשים שמתלבטים האם כדאי או לא כדאי להתקין בבית דוד שמש, שואלים את עצמם שאלות בסיסיות כמו האזור בו הם מתגוררים (האם הוא חם או קר יחסית לשאר אזורי הארץ), האם גג הבית פונה לכיוון השמש והאם הוא מוסתר ממנה או לא. כל השאלות הללו הן כמובן חשובות ויש להן מידה רבה של רלוונטיות, אך עם זאת חשוב לזכור כי רובם ככולם של האזורים בארץ נחשבים למתאימים ביותר להתקנת דודי שמש, כיוון שברוב ימות השנה חם ושמשי, גם אם יש מעט צל על גג הבית שלכם, או שאתם מתגוררים אפילו באזור קריר יותר.

דוד שמש של טופ דודים

יצרני דודים, חברות ומתקינים

אזור נתניה בעל המון חברות, יצרנים, מתקינים פרטיים וכמובן טכנאים העוסקים בדודי שמש וחשמל, לפניכם רשימה חלקית של חלק מן החברות הפועלות בעיר: סניף של אמקור דודי שמש, חברת "ברוש", בני מתקין פרטי, עמוס פאר, התותח דודי שמש, המגן וישנם עוד מתקינים מורשים של חברות כמו כרומגן, טל סחר, אמישראגז סולאר ועוד הפועלים בעיר, לצפייה ברשימה המלאה והארצית של חברות ויצרני דודים - לחצו כאן וראו את כל היצרנים והמתקינים הקיימים.

מהם מחירי דודי השמש בנתניה?

אם אתם מתגוררים דווקא באזור נעים וקרוב לים כמו נתניה למשל, ראשית מובן כי התקנת דודי שמש תיחשב למשתלמת במיוחד, כמעט בכל המקרים. אך כדי להיות בטוחים שתעשו זאת נכון, אנו ממליצים בראש ובראשונה לעשות שימוש בשירות שלנו באתר "טופ דודים", כדי להבטיח לא רק מחירים הוגנים וידידותיים, אלא גם איכות ואחריות לאיש מקצוע הוגן וישר, שיעשה את העבודה שלו באופן מקצועי ומוקפד. באשר למחירים עצמם, על פי רוב התקנת הדוד תעלה בין 3,000 ל- 4,000 שקלים, כאשר יכולות להיות חריגות לכאן או לכאן, ואנו יותר מממליצים  שלא לעבור את התקרה המקסימלית של 4,000 ש"ח, כדי להמשיך להבטיח מחירים הוגנים וריאליים שיבואו לטובת הצרכן, גם לאורך זמן.

אז מהם המחירים בעיר נתניה?

רוצים לדעת קצת יותר על מחירי תיקון, התקנה והחלפה של דודים באזור נתניה? יש כאן מחירון מקוצר המכיל מידע ספציפי לעיר נתניה, כמובן שתמיד תוכלו לצפות במחירון המלא שנמצא באתר שלנו ולהבין קצת יותר.

מחירון שירותים לדודים [נתניה]

מחיר תיקון דוד נוזל בנתניה

תיקון נזילה כולל חלקים (פלאנג או גומייה).


420 - 550 ש"ח
מהו המחיר להתקנת דוד 150 ליטר (סטנדרטי)?

התקנה של דוד שמש כולל קולטים וצנרת


3,000 - 4,000 ש"ח
כמה יעלה לנקות אבנית מהמיכל והצנרת?

ניקוי אבנית מלא (מומלץ לתחזוקה שנתית)


220 - 340 ש"ח
עלות ביקור טכנאי דודים בנתניה

ביקור לצורך איתור תקלות (מתקזז במידה והטכנאי גם מטפל)


150 - 200 ש"ח
מחיר הוספת חמם מחיר לדוד (מאיץ חום חיצוני)

כולל החמם והתקנה.


350 - 450 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון דוד שמש בנתניה - שירות 24 שעות!

כמו שירותים אחרים המחייבים הגעת טכנאי למקום באופן מיידי, כך גם הזמנת טכנאי דודי שמש בכל מקום אחר בארץ צריכה להיעשות מוקדם ככל האפשר ולכן לשם הנוחות העמדנו לרשותכם באתר מערך המאפשר מציאה של טכנאי או מתקין דודי שמש, כדי שאתם תוכלו להבטיח שגרת פעילות סדירה ומתוקנת בביתכם, ללא כל הפרעה.

רכישה והתקנת דודים וקולטים בזול

גם אם אתם מחפשים שירות נקודתי הנוגע לדודי שמש, כזה שאינו מצריך החלפה או תיקון דוד שמש בנתניה באופן מלא - באתר ניתן למצוא גם רכישות של דודים בלבד, ופיצולן להתקנה על ידי מתקין אחר, במידת הצורך. למעשה ניתן לבחור בכל אפשרות המתאימה לכם ביותר מבין כלל השירותים והדרישות הקיימות באתר, ולהתאימן באופן מושלם לצורך ולרצון שלכם - הכל כמובן תוך עמידה בתווי תקן ותוך הערה לשמירה על בטיחותכם ובטיחות ביתכם.

השוואת מחירים בין טכנאים ומתקיני דוודים

זכרו כי מחיר דודי שמש בנתניה, כמו בכל אזור אחר בארץ, תמיד יהיה זול יותר אם תבצעו השוואת מחירים פשוטה רגע לפני שתזמינו את הטכנאי. היום בזכות האתר החכם שלנו, ניתן לעשות בקלות רבה אף יותר, וכך להבטיח רמת שירות לא מתפשרת, במחיר שקשה למצוא במקומות אחרים, בעת פנייה אלינו אתם מקבלים עד 3 פניות בחזרה של מתקינים, טכנאים וחברות הנמצאות באזורכם  ומספקות בדיוק את השירות אותו אתם מחפשים, בכך אתם יכולים לעשות השוואת מחירים בתוך כמה דקות בין 3 נותני שירות שונים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה