מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בלוד

שירותי תיקון או התקנה של דודי שמש בלוד ובסביבתה הקרובה, במחירים מעולים! מחפשים מתקין או טכנאי מקצועי? הזמינו עוד היום שירות דרכנו ותוכלו לחסוך במחיר העבודה.

התקנת דודי שמש בלוד בכל גודל רצוי

כפי שאתם בוודאי יודעים, יש מספר גדלים של דודי שמש, כאשר כל גודל - מתאים לכמות נפשות מסוימת. אנו מספקים שירותי התקנה בעבור דודי שמש קטנים בנפח של 80 ליטר למשל אך גם בגדלים כמו 120 או 150 ליטר.

 

בנוסף ניתן להזמין שירותי התקנת דוד שמש 200 ליטר ואפילו 300 ליטר, כולל רכישת המוצר עצמו על ידי הטכנאי או לחילופין הזמנת שירותי התקנת דודי שמש בלוד בלבד, כאשר אתם רוכשים את הדוד עצמו. אם אתם לא בטוחים איזה גודל דוד אתם צריכים, תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר שהכנו בנושא בחירת גודל דוד. 

 

טכנאי דודי שמש בלוד

מהן התקלות הנפוצות ביותר בתחום?

יש לא מעט תקלות בדודי שמש ודודי חשמל ולמעשה אפשר להגיד שיש מספר תקלות אשר נפוצות במיוחד ואף חוזרות על עצמן ברוב הגדלים של הדוד, להלן רשימה שלהן:

  • נזילות מהדוד: הנזילה יכולה להיות מהמיכל עצמו אך גם מהצנרת החיצונית של הדוד. תקלה זו יכולה להתרחש בעקבות תנאי אקלים אך גם בשל תחזוקה לקויה.
     
  • דוד שאינו מחמם: תקלה זו עשויה להיגרם בשל תקלה בתרמוסטט, בגוף החימום או בעיה בצנרת. ישנם מקרים שבהם מדובר בתקלה שנגרמת בשל סתימה או לכלוך בקולטי הדוד אשר יצריכו מכם להזמין ניקוי קולטים.
     
  • דוד מקצר: ייתכן שהפלאנג' אינו סגור כמו שצריך או שיש חוט חשוף אך גם ייתכן שנדרש להחליף גוף חימום מאחר והוא תקול. כיוון נוסף שכדאי לבדוק הוא כמובן התרמוסטט אשר עשוי לקצר בעת הפעלת הדוד.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

עלות ביקור טכנאי דודי שמש בלוד

אז כמה יעלה להזמין טכנאי דודי שמש בלוד? המחיר כמובן נקבע בהתאם לתקלה או הרכיש שנדרש להחליף במערכת. יחד עם זאת, טווח העלויות בעבור ביקור סטנדרטי יעלה בין 250 ל-350 ש"ח. המחיר מתייחס למצבים בהם נדרש לאפיין תקלה מסוימת בדוד ובמידה ונדרש תיקון, מחיר הביקור יורד.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודים בלוד

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודים בלוד: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מחפשים מתקין דודי שמש בלוד? תנו לנו לסייע

בכל מצב בו נדרש להתקין דוד חדש, יש לקרוא לגורם מקצועי. התקנת דוד עשויה להימשך מספר שעות, תלוי כמובן בסוג הדוד והגודל שלו וגם במקום בו תרצו להתקין אותו. מיקום ההתקנה גם ישפיע על העלות וכאשר מתקינים דוד על גג רעפים, ההתקנה תהיה יקרה יותר מאחר והתקנת דוד על שיפוע היא מורכבת יותר מאשר התקנה על גג ישר.

 

בכל מקרה, חשוב לזכור שדרך 'טופ דודים' תוכלו להזמין שירותי התקנה בעבור כל סוגי הדודים, תוך ביצוע השוואת מחירים בין מספר נותני שירות אשר פועלים בעיר לוד ובסביבתה הקרובה, כולל התקנת דודים ברמלה.

גלו את המחירים של כל שירות ושירות

מחפשים מידע אודות מחירי דודי שמש? רוצים לדעת כמה יעלה לתקן תקלה מסוימת או להחליף רכיב שהתקלקל? בדיוק לשם כך הרכבנו בעבורכם מחירון דודים מקיף אשר מציג עלויות של שירותים רבים בתחום. כמו כן, לפני הזמנת שירות כלשהו של דודי שמש באזור לוד, כדאי כמובן גם לבקר בעמוד של התקנת דודי שמש או חשמל ולגלות את מחירי ההתקנה בהתאם לגודל הדוד.