מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בכפר סבא

מחפשים שירות של תיקון דודי שמש או התקנה של דוד חדש? דרך אתר 'טופ דודים' תוכלו למצוא טכנאים מצוינים שמתמחים בתיקון התקלות השונות בדוד וגם כמובן בהתקנה של דוד חדש מכל סוג. 

התקנת דודי שמש בכפר סבא והסביבה

מתגוררים בעיר כפר סבא? זקוקים להחלפה של רכיב מסוים בדוד השמש או תיקון תקלה? דרכנו ניתן להשיג טכנאי מקצועי, אמין ושירותי בצורה קלה תוך שמירה על מחיר משתלם והוגן. אתר טופ דודים מאפשר לבצע השוואת מחירים בין טכנאים המספקים שירות של התקנת דודי שמש בכפר סבא והסביבה ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות. לאחר קבלת ההצעות, תוכלו להשוות ביניהן ולהמשיך אך ורק עם בעל המקצוע שסיפק את ההצעה הטובה ביותר.

דודי שמש בכפר סבא

כמה עולה תיקון דודי שמש בכפר סבא?

לפני שמזמינים שירות של תיקון דודי שמש בכפר סבא, כדאי מאוד להכיר את המחירים והעלויות. להלן מחירון המציג מחירים שונים עבור שירותי התיקון בדוד תוך התייחסות לרכיב המוחלף או לבעיה שהתגלתה. חשוב לציין שהמחירים אינם סופיים ושלכל בעל מקצוע יש את השיקולים שלו בנוגע לתקלה הקיימת ודרך התיקון שלה, מה שעשוי לשנות במקצת את המחירים.

מחירון תיקון דודי שמש בכפר סבא

כמה עולה לנקות את קולטי הדוד?

עבור ניקוי של זוג קולטים


350 - 520
מחיר עבור החלפת טרמוסטט

כולל את רכישת הטרמוסטט ופעולת ההחלפה עצמה.


300 - 550 ש"ח
החלפה של פלאנג'

כולל את החומרים, האיטום עצמו והפלאנג'


400 - 680 ש"ח
כמה עולה ניקוי של אבנית בדוד?

כולל סגירה ואטימה של הדוד לאחר הניקוי.


150 - 250 ש"ח
עלות התקנת טיימר בדוד

התקנה של שעון שבת בדוד, כולל רכישת השעון.


290 - 420 ש"ח

הדפס מחירון

מה לבדוק לפני התקנת דוד שמש בכפר סבא?

רגע לפני שאתם מבצעים התקנה של דוד שמש בכפר סבא או בכל מקום אחר בארץ, כדאי מאוד לוודא שגודלו של הדוד שאתם עומדים להתקין אכן מתאים לכמות הנפשות שמתגוררת בבית. אם אינכם בטוחים איזה גודל דוד צריך, תוכלו לקרוא על כך במדריך שהכנו בנושא בחירת גודל הדוד.

 

בנוסף חשוב לבצע בעת ההתקנה של הדוד ניקוי ייסודי של קולטי הדוד, במצבים בהם אתם למעשה מחליפים דוד שמש קיים. כאשר הקולטים מלוכלכים הם אינם מתפקדים כראוי ויתכן שהמים בדוד השמש שלכם לא יתחממו. בנוסף מומלץ לברר מול המתקין האם במסגרת המחיר, כלול גם תהליך הפירוק של הדוד הקודם וזאת על מנת לא להגיע למצב שתצטרכו לשלם עלות נוספת על הורדה של הדוד הישן.

האם ניתן לבצע החלפת דודי שמש באופן עצמאי?

באופן כללי, ניתן לבצע את החלפת הדוד בעצמכם. יחד עם זאת, חשוב להבין שהחלפה של דוד היא פעולה שדורשת ניסיון וידע מקצועי. כל חיבור לא נכון של המערכת עשוי לגרום לקצר חשמלי או אפילו לסכנה של ממש בשל המעורבות של מערכות המים והחשמל שחיבור לקוי שלהם (ושלא ההארקה) עשוי אף לגרום להתחשמלות. בנוסף משקלו של הדוד הוא רב והעלאתו אל הגג מצריכה עבודה פיזית מאומצת ולכן כדאי להזמין בעל מקצוע שזו עבודותו, על מנת שיגיע עם הכלים המתאימים לבצע את ההתקנה או ההחלפה של הדוד.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון:

מצאו טכנאי דודי שמש בכפר סבא - מומלץ ומקצועי

בכפר סבא והאיזור יש בעלי מקצוע רבים אשר מעניקים שירות תיקון או התקנה של דודי שמש  וחשמל. יחד עם זאת, חשוב לבצע בחירה מושכלת וחכמה ולא לבחור בהכרח בהצעה הראשונה שאתם מקבלים. למעשה טכנאי דודים לא רק צריך להיות מקצועי ומיומן ולהכיר את העבודה עצמה אלא גם להיות שירותי, לעבוד בצורה נקייה ומסודרת וכמובן לספק לכם מחיר הוגן עבור השירות.

דרך האתר שלנו ניתן להזמין טכנאים שעברו בדיקות קפדניות ונמצאו מתאימים לפי פרמטרים שונים. על כן תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות. בנוסף תוכלו כמובן לבקש מבעל המקצוע שאיתנו תדברו, לראות המלצות או אפילו את אתר האינטרנט שלו על מנת להתרשם מחוות דעת וביקורות של לקוחות קודמים שהזמינו את שירות התיקון או ההתקנה שלו.

 

מציאת טכנאי דודי שמש בכפר סבא מעולם לא היתה פשוט יותר כמו שהיא כיום והכל תודות לשירות השוואת המחירים שלנו. איך זה עובד? פשוט משאירים פנייה בטופס המצורף ואנו חוזרים אליכם בהקדם עם כל הפרטים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה