מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש ביהוד

דרך פורטל טופ דודים, ניתן להזמין טכנאי דודים ביהוד, לצורך תיקון תקלות מכל סוג או התקנה של דוד שמש או חשמל חדש. המשיכו לקרוא, קבלו פרטים ומידע רלוונטי והזמינו שירות מקצועי עוד היום.

החלפה, תיקון והתקנת דודי שמש ביהוד

דוד הוא מכשיר מורכב למדי אשר משלב בתוכו מערכת הפועלת על חשמל ומרכזת לא מעט רכיבים כמו גוף חימום, טרמוסטט ועוד. אם ברצונכם לתקן את הדוד הקיים, להחליפו בחדש או פשוט להתקין דוד שמש בדירה או בית חדש שאליו נכנסתם, אנו נשמח לעזור לכם במציאת טכנאי דודי שמש ביהוד, שיעזור לכם בכל עבודה נדרשת.

 

דודי שמש ביהוד

עלות לביקור של טכנאי דודי שמש ביהוד

כמה יעלה לכם להזמין טכנאי דודי שמש ביהוד? השאלה היא מה העבודה שעליו לבצע. בדרך כלל המחיר לביקור סטנדרטי של טכנאי דודים במרכז עומד על בין 250 ל-350 ש"ח. במידה ויהיה מדובר על תקלה משמעותית או תיקון יקר מאוד, העלות מחושבת ומגולמת במחיר הכללי שתקבלו.

 

מחיר ממוצע לביקור של טכנאי דודים

מחיר ממוצע לביקור של טכנאי דודים: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

תיקון דודי שמש ביהוד - תקלות נפוצות

מבדיקות שערכנו, רוב המקרים בהם מזמינים שירותי תיקון דודי שמש ביהוד, אלו התקלות הנפוצות ביותר בדודים:

  • תיקון נזילה מהדוד עצמו או תיקון נזילות בצינור של הדוד. בדרך כלל כאשר יש תקלה בדוד עצמו, יהיה קשה לתקן אותה וסביר להניח כי טכנאי דודי השמש ביהוד שיגיע לבדוק את התקלה, יציע לכם להחליף את הדוד הקיים בחדש.
     
  • מצבים בהם הדוד מקצר - לרוב נגרמים כתוצאה מתקלה בטרמוסטט של הדוד או במצבים בהם יש גוף חימום תקול כתוצאה מאבנית בדוד. תיקון של תקלה כזאת יעלה בין 300 ל-450 ש"ח.
     
  • דוד שאינו מחמם כתוצאה מבעיה בגוף החימום, תקלה בצנרת או בשל סתימה ולכלוך בקולט.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

כמה עולים שירותיו של מתקין דודי שמש ביהוד?

התקנה של דוד חדש תעלה לכם בדרך כלל בסביבות בין 1,000 ש"ח ל-2,500 ש"ח, כאשר הפרמטר המרכזי המשפיע על המחיר הוא גודלו של הדוד. אגב, גם סוג הגג ישפיע על המחיר וכל מתקין דודי שמש ביהוד יסביר לכם שיש הבדל בין התקנה שמתבצעת על גג שטוח לבין התקנה על גג רעפים. אם תזדקקו להתקנה של קולטי שמש, המחיר יהיה יקר יותר.