מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בגן יבנה

הדוד עושה בעיות? או שאתם בכלל צריכים להתקין דוד חדש? במאמר זה תוכלו לקרוא על סוגי התקלות הנפוצות של דודי שמש, כמה עולה לתקן או להתקין דודי שמש בגן יבנה? פירוט בנוגע לאחריות ואיך תוכלו דרך פורטל טופ דודים לקבל 3 מתקיני דודים באיזור יבנה ולחסוך בזמני חיפוש ארוכים ובכסף.

תקלות נפוצות של דודי שמש בגן יבנה

בסעיף זה נציין את סוגי התקלות הנפוצות בדודי שמש בגן יבנה:

 • נזילות בדוד השמש - נזילות בדוד נגרמות כתוצאה של שחיקת הגומיות האחראיות לאיטום בין צינורות וחיבורי הצינור אל גוף הדוד. גומיות אלו נשחקות כתוצאה מאבנית השוחקת את יכולת הגמישות של הגומיות.
   
 • דוד שמש שלא מחמם - לתקלה זו קיימים שתי סיבות: אם מדובר בדוד שמש בגן יבנה שלא מייצר מים חמים בעונת החורף - זה עשוי להעיד על תקלה בגוף החימום החשמלי של הדוד.

  אם הבחנתם במחסור במים חמים בתקופת הקיץ, כאשר אינכם נתמכים במערכת החימום החשמלית של הדוד (כי אין סיבה לחמם מים באמצעי חשמלי גם בקיץ) - זה עשוי להעיד על בעיה בקולטני השמש של הדוד ולא בדוד עצמו.
   
 • דוד השמש מקצר - אם הדלקתם את הדוד בכפתור חשמלי בבית וחוויתם קצר בחשמל, זה עשוי להעיד על חשיפה של גוף החימום של הדוד למים כתוצאה משקע חשמלי שנחשף למים בתוך מיכל הדוד.
   
 • מים חומים מהברז - אם פתחתם את הברז על מים חמים וזרם המים שיצא היה בגוון חום, זה עשוי להעיד על הפסקת מים יזומה שהתרחשה לא מזמן ולפני שתקראו לטכנאי דודי שמן בגן יבנה, מומלץ שתאפשרו זרימה של מים לכמה דק' לפחות.

  במידה ועברו מספר דק' ולא חל שינוי בגוון המים העכור, זה עשוי להעיד על חלקי חלודה שנוצרו כתוצאה מפגיעה בציפוי של מיכל הדוד.
   

מתקין דודי שמש בגן יבנה

מחירי תיקון והתקנת דודי שמש בגן יבנה

אספנו עבורכם מגוון של מחירי תיקון והתקנה של דודי שמש בגן יבנה המבוצעים ע"י הן מתקיני דודים והן טכנאי דודים. יש לקחת בחשבון כי מחירים אלו עשויים להשתנות בהתאם למורכבויות שונות.

מחירי התקנה ותיקון של דודי שמש בגן יבנה

תיקון דוד שמש בנפח 120 ליטרים

המחיר מתייחס לתיקון של פלאנג' או החלפה של גוף חימום כתוצאה מקצר וכד'.


350 - 500 ש"ח
התקנת דוד שמש בנפח 120 ליטר (כולל הקולטים)

מחיר כולל את עלות דוד השמש והקולטנים וכולל התקנה ע"י מתקין דודים.


2,600 - 3,100 ש"ח
ניקוי זוג קולטים

המחיר עבור ניקוי זוג קולטים בגודל בינוני שאינם יושבים על גג רעפים.


350 - 520 ש"ח
התקנת דוד שמש + קולטים

המחיר להתקנת דודי שמש בגן יבנה (בנפח של עד 80 ליטר) כולל אחריות יצרן.


1,900 - 2,500 ש"ח

הדפס מחירון

 • לבדיקה מלאה של מחירי התקנות ותיקוני דודי שמש, היכנסו למחירון הדודים שלנו בטופ דודים. 

השוו בין מתקיני דודי שמש בגן יבנה והרוויחו!

זקוקים לתיקון או להתקנה של דודי שמש בגן יבנה? עכשיו תוכלו להשיג זאת באופן מהיר ויעיל מתמיד, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בפורטל טופ דודים ותוכלו לקבל עד 3 מתקינים או טכנאי דודי שמש באיזור גן יבנה, שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך גם בזמני חיפוש וגם בכסף וכל זה כשירות חינמי וללא התחייבות מצדכם.
 

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

התקנת דודי שמש בגן יבנה - לפי כמות הצריכה

לפני שתבצעו התקנת דודי שמש בגן יבנה, יש פרמטר מכריע שחשוב שתדעו - גודל דוד השמש. גודל דוד השמש נספר בליטר והוא זה שלפיו נקבע מחיר ההתקנה הסופי ע"י מתקין דודי שמש בגן יבנה ולכן מומלץ לבצע בדיקה של כמות הנפשות בבית, שעתידים לבצע שימוש בדוד החדש וזה יסייע לכם לבחור את מיכל דוד השמש המתאים ביותר עבורכם. בטבלה מתחת תוכלו לקרוא על גודל דוד השמש בהתאם למספר הנפשות בבית :

 

מספר האנשים בבית הנפח המתאים לדוד השמש
אדם יחיד דוד שמש בנפח 30 ליטרים
זוג  דוד שמש בנפח 80 ליטרים
שלושה אנשים דוד שמש בנפח 120 ליטרים
ארבעה אנשים דוד שמש בנפח 150 ליטרים
חמישה אנשים  דוד שמש בנפח 180 ליטרים

האם קיימת אחריות על התקנת דודי שמש בגן יבנה?

כמובן, לדודי שמש קיימים שני סוגי אחריות שברוב המקרים מתחלקים בהתאם לנפח תעודת האחריות, לדוגמה : בחברת כרומגן ניתנת אחריות על התקנת דוד שמש שלהם למשך כ - 8 שנים מלאות שמתוכן 4 שנים בנפח אחריות מלאה ו - 4 השנים הנותרות מזכות באחריות חלקית. מרבית החברות המייצרות דודי שמש מעניקות אחריות בנפח של 4 שנים, שבחלק מהם מדובר באחריות מלאה ובחלק מדובר באחריות חלקית בלבד.

 

שימו לב! יש לוודא לפני הליך ההתקנה עצמו אם מדובר במתקין דודי שמש מורשה מטעם חברת היצרן של הדוד שאתם בוחרים (כרומגן, אמישראגז וכו'..). במידה ומדובר במתקין שאינו מורשה, סוג האחריות עשוי להשתנות בהתאם לתנאים שמעניק המתקין עצמו.
 

יצרן הדוד תוקף האחריות פירוט האחריות
אמישראגז סולאר 4 שנות אחריות אחריות מלאה
כרומגן 8 שנות אחריות 4 שנים אחריות מלאה ו - 4 שנים אחריות חלקית
טל סחר 4 שנות אחריות אחריות מלאה
אור הטבע 4 שנות אחריות אחריות במסגרת חוק הדודי