מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בת ים

שירותי תיקון דודי שמש בבת ים במחירים זולים ומשתלמים תמצאו רק בטופ דודים. אנו מספקים מגוון רחב של טכנאי דודי שמש בבת ים ובמחיר משתלם לכל כיס, הזמן כעת שירותי תיקון, החלפה וגם התקנת דודי שמש בת-ים.

מזמינים טכנאי דודי שמש בבת ים בזול

לא משנה איזה סוג של דוד יש ברשותכם וגם לא משנה מה גודלו של הדוד. אם ברצונכם לתקן תקלות בדוד או לחילופין אם אתם מעוניינים להתקין דוד שמש חדש או לבצע החלפה של הדוד הנוכחי, אנו נשמח לעזור לכם במציאת בעל המקצוע הכי מתאים. טכנאי דודי שמש בבת ים מוצאים רק לאחר שמבצעים השוואת מחיר ובודקים את העלויות השונות. צרו איתנו קשר עוד היום ונדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות מטכנאים מעולים ומומלצים הפועלים בעיר.

דודי שמש בבת ים

כמה עולה תיקון דודי שמש בבת ים?

בדרך כלל, המחירים של תיקון דודי שמש בבת ים ובסביבתה מסתכמים בכמה מאות שקלים. על מנת לקבל מידע מדויק יותר באשר למחירים השונים, תוך התייחסות לסוג התיקון או הרכיב שאותו מחליפים - תוכלו להיעזר במחירון המוצג כאן באתר ולבחון את העלויות השונות. המחירים המוצגים אומנם נלקחו מתוך הצעות מחיר אמיתיות של טכנאים ברחבי העיר בת ים אך הם בהחלט עשויים להשתנות בעקבות מגוון רחב של שיקולים. לכן, וודאו את המחיר לפני הזמנת הטכנאי על מנת לא להיות מופתעים בהמשך התהליך.

כמה עולה לתקן דוד בבת ים?

כמה עולה להחליף פלאנג' בדוד שמש?

כולל חומרים ואיטום.


400 - 650 ש"ח
מה העלות של תיקון חוטי חשמל חשופים בדוד?

חוטים חשופים עשויים לגרום למצבי קצר בדוד השמש.


300 - 450 ש"ח
עלות התקנת חמם בדוד

החמם מספק לנו מים חמים תוך דקות ספורות.


300 - 650 ש"ח
תיקון נזילה בדוד השמש

איתור הנזילה ותיקונה.


300 - 450 ש"ח
עלות החלפת טרמוסטט בדוד

הוצאת הטרמוסטט התקול והחחלפתו בחלק חדש ומקורי.


200 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

מה עושים כאשר קולט השמש סתום?

לעיתים קולטי השמש סתמים והדוד אינו מחמם כמו שצריך. כאשר מצב זה מתרחש, נמליץ לכם להזמין שירותי ניקוי קולטי שמש או להזמין בעל מקצוע שיבדוק האם נדרש לבצע פתיחה של סתימה בקולטי השמש שלעיתים מתמלאים בחול. כמו כן, על מנת למנוע את התקלה בעתיד, נתקין מסנן אבנית חיצוני שיסייע בשמירה על תקינותה של מערכת הדוד. 

מה חשוב לזכור לפני החלפת דוד שמש בבת ים?

יש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שמבצעים החלפת דוד שמש בבת ים. ראשית, נמליץ לבדוק היטב את נושא האחריות המתקבלת על הדוד. וודאו מה בדיוק כלול במסגרת האחריות, מטעם מי היא וכמובן מה היא מכסה. כמו כן, הקפידו לבדוק האם נדרש לבצע החלפה של גודל הדוד עקב התרחבות של מספר הנפשות הקיימות בבית ובשל העובדה שצריכת המים החמים עלתה. דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא מה העלות של הוספת מאיץ חום, אשר תפקידו הוא להאיץ את משך הזמן שבו הדוד מתחמם.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

כמה צפויה לעלות התקנה של דוד שמש חדש בעיר בת ים?

מחירי ההתקנה של דוד שמש חדש נקבעים על סמך גודלו של הדוד וסוג ההתקנה הנדרשת, כמו גם המקום בו הוא מותקן. בדרך כלל, מחיר של התקנת דוד שמש נעה בין 700 ש"ח ל-1,200 ש"ח ואף יותר. חשוב להבין שהתקנה על גג שטוח מתומחרת שונה מהתקנה של דוד על גג רעפים. בנוסף במידה והצנרת כבר מוכנה ויש תשתית על הגג, העלות יורדת בשל העובדה שההתקנה נהפכת לפשוטה יותר. אגב, גם אם תבדקו את העלויות אל מול טכנאי דודי שמש בראשון לציון, תל אביב או כל עיר אחרת הסמוכה לבת ים, המחיר צפוי להיות דומה.