מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בבאר יעקב

לצערנו תקלה בדוד מזהים רק מתי שממש צריך אותו. למזלנו בימים אלו ממש לא קשה למצוא טכנאי דודי שמש, אפילו בימי החורף. התקשרו אלינו והזמינו טכנאי דודי שמש בבאר יעקב להתקנה או תיקון התקלה.

השוואת מחירים בין טכנאי דודי שמש בבאר יעקב

לפני שאתם מזמינים טכנאי דודי שמש בבאר יעקב הביתה חשוב לנו שתדעו שהמחיר שהוא יקח מכם יכול להשתנות. כמובן הוא ישתנה אם מדובר על תיקון או על התקנה של דוד שמש וכמובן בהתאם לסוג הדוד או סוג התקלה. עם זאת יש גורם שלישי שמשפיע על המחיר של טכנאי דודי השמש, וזה טכנאי דודי השמש עצמו.

 

לא כל טכנאי דודי שמש יקח לכם את אותו המחיר גם אם יהיה צורך באותו השירות. לכן כשאתם יוצרים איתנו קשר אנחנו דואגים לשלוח לכם פרטים של 3 טכנאי דודי שמש בבאר יעקב. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים ולחסוך במחיר הסופי.

 

תיקון דוד שמש בבאר יעקב

כמה עולה תיקון דודי שמש בבאר יעקב?

אז בכל מקרה האם נוכל לתת לכם מחיר? בהחלט. הוספנו לכם מחירים של תיקונים של דודי שמש שמבקשים מאיתנו הרבה. אם לא מצאתם תוכלו להסתכל על מחירון הדודים שלנו.

מחירון תיקון דודי שמש בבאר יעקב

מחיר החלפת גוף חימום לדוד

המחיר כולל החלפה של גוף החימום כולל גוף החימום עצמו.


300 - 500 ש"ח
ניקוי קולטים של דוד שמש

לא כולל ניקוי של הקולטים על גג רעפים.


350 - 520 ש"ח
מחיר ביקור טכנאי דודי שמש בבאר יעקב

במידה ויהיה צורך בתיקון לא תשלמו על מחיר הביקור אלא רק על התיקון עצמו.


250 - 350 ש"ח

הדפס מחירון

התקנת דוד שמש דרך 'טופ דודים'

גם אם אתם מחפשים מתקין דודי שמש בבאר יעקב תוכלו למצוא אותו דרך 'טופ דודים'. אנחנו עובדים עם הרבה מתקיני דודי שמש במרכז וברחבי הארץ כך שבכל מקום שתצטרכו תוכלו למצוא דרכנו את השירות שאתם צריכים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו או להשאיר פרטים בטופס המצורף ובכך לתקן את הדוד בקלות. ההתקנה יכולה להגיע ביחד עם דוד במידה ותבקשו זאת.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

כיצד מזהים תקלה בגוף החימום לדוד?

ניתן לזהות תקלה בגוף החימום של הדוד לרוב ברגע שהדוד שלכם מופעל (על חשמל) ואין לכם מים חמים. חשוב להבחין בין מים חמים שבאים מהקולטנים לבין מים חמים שמגיעים מהפעלת הדוד על חשמל. תוכלו לזהות את זה בעיקר בימי החורף בהם אין שמש. אם תפעילו את הדוד ואין מים חמים זה סימן שיש בעיה בגוף החימום.