מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש באריאל

יש לא מעט תקלות בדודי שמש וחשמל, החל מקצרים ועד לנזילות של מים מהדוד עצמו או מאחד מהצינורות. הזמינו כעת טכנאי דודי שמש באריאל או מתקין מקצועי לצורך ביצוע התקנה או החלפה של הדוד ותוכלו לחסוך עלויות.

תיקון מקצועי של דודי שמש באריאל

תקלות בדוד השמש, יכולות להתרחש כתוצאה מהצטברות של אבנית או מבעיה באחד מרכיבי הדוד כמו הטרמוסטט, גוף החימום וכדומה. במצב בו התגלתה תקלה, מומלץ להזמין טכנאי דודי שמש באריאל על מנת שיבצע בדיקה מקיפה לאיתור מקור התקלה ויציע פתרון מתאים.

 

מאחר ובדוד עשוי להיווצר במקרים מסוימים מגע בין המים למערכת החשמל, יש לפעול במשנה זהירות, תוך הורדת זרם החשמל וביצוע הפעולות בסדר נכון ועם אמצעי מיגון. זאת בדיוק הסיבה שכדאי להזמין גורם מקצועי ולוותר על ניסיונות תיקון עצמאיים שיכולים לסכן אתכם או את בני הבית.

 

תיקון דודי שמש באריאל

מחיר תיקון דודי שמש באריאל

המחירון הבא, יעזור לכם להגיע מוכנים יותר לשיחות עם טכנאי דודים במרכז הארץ. בכל שורה במחירון זה, תוכלו למצוא מידע על תקלה או רכיב הדורש תיקון, כולל טווח משוער בעבור עבודת התיקון או ההחלפה.

מחירון תיקון תקלות בדודי שמש באריאל

מה המחיר בעבור תיקון נזילה בדוד?

החלפה של צנרת חיצונית בדוד השמש.


350 - 450 ש"ח
עלות החלפת טרמוסטט בדוד

רלוונטי במקרים בהם הטרמוסטט בדוד מקצר.


200 - 350 ש"ח
ניקוי קולטי שמש מאבנית

תלוי בכמות הלכלוך שהצטברה ובגודל הקולט.


400 - 700 ש"ח
מחיר להתקנת טיימר בדוד

מחיר זה כולל גם את השעון וגם את ההתקנה.


250 - 450 ש"ח
מחיר החלפת פלאנג'

כולל פירוק הפלאנג' הישן והתקנת החדש.


500 - 750 ש"ח

הדפס מחירון

תיקון, התקנה וגם החלפה

מלבד לעבודה של תיקון תקלות דוד, ניתן לקבל דרך פורטל טופ דודים גם מענה במצבים בהם רוצים להחליף את הדוד הקיים בדוד חדש. הסיבה להחלפה יכולה להיות התיישנות של הדוד הנוכחי אך גם במקרים רבים התרחבות של המשפחה, אשר מצריכה דוד בנפח גדול יותר מבעבר. אם עברתם לבית חדש וברצונכם להתקין דוד שמש חדש, צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר מטובי המתקינים באזור אריאל.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

דוד שמש או חשמל: מה עדיף?

לכל אחת מהאופציות הללו יש כמובן יתרונות וחשוב להכיר אותם לפני. התקנת דוד שמש תתבצע כאשר נרצה לצמצם את צריכת החשמל ולהשתמש באנרגיית השמש על מנת לחמם את המים שבמיכל הדוד.

 

לעומת זאת, התקנת דוד חשמלי תתבצע כאשר לא נרצה להיות תלויים בתנאי מזג האוויר. ניתן למצוא דרכנו שירות של התקנת דודי חשמל וגם שמש, כולל הקולטים על הגג. מעוניינים לקבל הצעות מחיר אמיתיות? צרו איתנו קשר עוד היום.

 

דודי שמש וחשמל באריאל

שאלות על התקנת דודי שמש וקולטים באריאל

האם ניתן להזמין דרככם דודי שמש וקולטים?

דרך הפורטל שלנו תוכלו להזמין שירותי התקנת דודי שמש וקולטים אך אנו לא מוכרים רק את המוצרים עצמכם, אלא כולל עבודת ההתקנה או ההחלפה.


כמה זמן לוקח להתקין דוד שמש בעיר?

התקנת דוד שמש באריאל נמשכת כמה שעות וזאת בהנחה והמתקין מיומן ומקצועי. יחד עם זאת משך ההתקנה משתנה בהתאם לגודלו של הדוד, סוג הגג והתשתית הקיימת.


איך יודעים באיזה דוד לבחור?

מומלץ לבחור חברה אמינה כמו כרומגן, נמרוד, ירדן או אמישרא גז וזאת על מנת שתוכלו לקבל שירות ומענה במידת הצורך. כמו כן, קחו בחשבון את גודל הדוד הנדרש לכם לפי כמות בני המשפחה ואת משך האחריות.