מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בבית שמש

התקנת דוד שמש חדש בבית פרטי או בבניין מגורים משותף ביעילות ומקצועיות וגם תיקון מגוון רחב של תקלות בדודים. מצאו את בעל המקצוע המתאים ביותר למלאכה באמצעות 'טופ דודים'.

מצאו מתקין דוד שמש מומלץ באזורכם

מתכננים התקנה של דוד? מחפשים מתקים דוד שמש מומלץ בבית שמש והסביבה? גם אם אתם מעוניינים בבעל מקצוע עבור התקנה דחופה וזקוקים לזמינות גבוהה שלו, נסו את פורטל טופ דודים. דרך האתר תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ממתקינים של דודי שמש.

 

ניתן להיעזר בנו גם עבור החלפת דוד שמש כולל הקולטים במידה והבנתם שהוא בלוי וזקוק להחלפה. נציין בהזדמנות זו שאנו מעניקים גם שירותי תיקון דודי שמש בירושלים, מודיעין ואזורים נוספים הסמוכים לבית שמש ונשמח לעמוד לשירותכם בכל תקלה או בעיה בדוד.

כמה עולה ביקור של טכנאי דודי שמש בבית שמש?

במידה ונדרש תיקון לתקלה, עלות הביקור יורדת ומגולמת במחיר הכללי שתצטרכו לשלם לטכנאי אך במידה ולא נמצאה כל תקלה, נהוג לשלם על ביקור טכנאי בלבד.

עלות ממוצעת של ביקור טכנאי דודים

עלות ממוצעת של ביקור טכנאי דודים: 175 ₪

טווח מחיר גבוה 200 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

בחירת דודי שמש בבית שמש בהתאם לכמות הנפשות

לרוב גודלו של הדוד נקבע בהתאם לכמות הנפשות הקיימות בביתכם. במידה ומדובר על משפחה של אדם בודד או 2 נפשות, ההמלצה היא על דוד בנפח של 60 עד 80 ליטרים. אם מדובר במשפחה גדולה יותר של 3 נפשות ואפילו 4, תוכלו לבחור בדוד בנפח של 120 ליטרים ועבור משפחה של 5 נפשות ומעלה, לרוב נפח של 180 עד 200 ליטר, יספק לכם מענה מצוין.

דודי שמש בבית שמש

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

טכנאי דודי שמש בבית שמש לתיקון תקלות

זה לא סוד, דודי שמש עשויים להתקלקל ויש מגוון רחב של תקלות נפוצות אשר מאפיינת מכשיר זה. טכנאי דודי שמש בבית שמש יודע לספק לכם מענה מקיף עבור תיקון התקלות השונות וזה כלל לא משנה אם מדובר במצב בו קיימת נזילה בדוד או לחילופין במקרה בו יש זרם חלש בדוד שמש. במקרים רבים תוכלו לקבל הערכת מחיר עבור תיקון התקלה כבר דרך הטלפון עוד לפני שהטכנאי הגיע אל ביתכם.

שאלות גולשים אודות דודים בבית שמש:

כמה זמן לוקח לחמם את הדוד?

משך הזמן נקבע בהתאם לגודלו של הדוד שלכם ונע בין שעה וחצי ל4 שעות. קבלו מידע נוסף במאמר על זמן חימום דוד באתר.


איך אפשר לחסוך בעלות החודשית של הדוד?

על מנת לחסוך ניתן להתקין דוד קטן יותר שיסייע בחיסכון העלויות החשמל וגם כמובן להתקין דוד חשמלי הנחשב לחסכוני ולא להדליק את הדוד בימים בהם יש שמש.


מה כדאי לבדוק עם טכנאי הדודים לפני הביקור?

אנו ממליצים לכם לבחון עם טכנאי הדודים מה העלויות הצפויות, האם מסופקת אחריות על הדוד וחפשו עליו המלצות שמעידות על אמינותו.