מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בירושלים

שירות לדודי שמש בירושלים על ידי טכנאים ומתקינים איכותיים ומומלצים במיוחד, פנה כעת אל טופ דודים וקבל הצעות מחיר של החברות הטובות ביותר בירושלים לטיפול והתקנת דודי שמש וחשמל.

הזמנת דודי שמש בירושלים והסביבה במחיר מעולה!

ירושלים היא אמנם אחת הערים הקרות בישראל, והרבה אנשים לוקחים זאת בחשבון כאשר הם באים לבקר אותה מבחוץ, אך במיוחד אם אתם מתגוררים בעיר אתם ודאי יודעים שאחרי הכל, ההבדלים לא באמת מאד משמעותיים - ודאי לא כאשר מדובר בשיקולים העשויים להשפיע על הכיס שלכם באופן משמעותי, כמו למשל במקרים של התקנת דודי שמש בירושלים לעומת התקנה של דודי החשמל. הרי אחרי הכל, ירושלים עדיין נמצאת במזרח התיכון שטוף השמש, ואין כל סיבה שירושלמים לא ייהנו מחסכון בעלויות החשמל כמו כל אחד אחר.

 

דודי שמש בירושלים

שירותי תיקון דודי שמש בירושלים על ידי טכנאי

כמובן שכמו כל אזור אחר בארץ, גם שירותי טכנאי דודי שמש בירושלים אינם צריכים להיות שונים באופן מהותי משירותים דומים בשאר אזורי הארץ, אלא שכאמור בשל מזג האוויר הקריר יחסית ובעונת החורף לעתים באופן משמעותי, חשוב לקחת זאת בחשבון ולהעדיף להזמין טכנאי או מתקין בירושלים לפני שמתחיל להיות קר בסתיו ובחורף, כדי שלא לסכן חלילה את המתקין וכן, גם כדיל לחסוך בעלויות (שהרי כל התקנה יכולה לעלות יותר כל שהיא תהיה מורכבת יותר לתפעול).

כמה עולה להתקין דוד שמש חדש באזור?

מחיר התקנת דוד שמש בירושלים יכול להיות מעט גבוה יותר מאשר מחירה של התקנה דומה במקומות מרוחקים יותר בארץ, מכיוון שמדובר באזור מרכזי ולמעשה במחירים שמתקרבים במעט  לאלה של אזור המרכז. עם זאת, בהחלט ניתן למצוא מחירים נוחים גם עבור טכנאי או מתקין, כאשר ההתקנה צריכה לעלות בין כ- 2,500-3,000 שקלים, כולל קולטים וכלל העבודה.

מהם המחירים לתיקון והתקנת דודי שמש בירושלים?

מחירון עבודות בדודי שמש בירושלים

מחיר הזמנת טכנאי לאיתור תקלה בדוד או בקולטים

בדיקה בלבד לא כולל פתרון התקלה (במידה ומתקן מחיר הביקור יורד)


150 - 200 ש"ח
כמה עולה להתקין דוד שמש בירושלים?

התקנה מלאה הכוללת צנרת, חשמל וקולטים.


2,500 - 3,000 ש"ח
מהו המחיר לתיקון גוף חימום בדוד?

כולל הגוף חימום, המלא.


300 - 500 ש"ח
עלות החלפת דוד שמש בדוד חשמל בירושלים

החלפת דוד שמש ישן במשולב חשמל ושמש.


2,700 - 3,200 ש"ח
מהו המחיר לתיקון נזילה בדוד שנמצא בדירה?

דוד פנימי הנמצא בדירה (חשמלי קטן)


350 - 450 ש"ח
מחיר התקנת מאיץ חום

התקנת זרז חימום לדודים על גבי הגג (כולל הזרז)


500 - 700 ש"ח

הדפס מחירון

הזמנת מתקין דודי חשמל ושמש בקליק אחד

אם אינכם בטוחים לגבי מחירי דודי השמש בירושלים, או שאתם מחפשים כבר הרבה זנן אחר תיקון איכותי לדוד שמש באמת, הגעתם למקום הנכון - כאן באתר "טופ דודים" תיהנו ממבחר איכותי ומרשים של נותני שירות מתחום התיקון וההתקנה של דודי שמש וחשמל, בכל אזור בארץ ובדגש מיוחד על הצעות אמיתיות ואמינות בלבד. אנו מעמידים לרשותכם מערך איכותי ומתקדם של חיפוש לפי הצרכים הספציפיים והייחודיים שלכם, כך שלא יקרה מצב בו לא תמצאו בדיוק, אבל בדיוק את מה שאתם מחפשים.

רכישה והתקנת דודי שמש וקולטים בירושלים

לא משנה אם אתם מחפשים דודי שמש בירושלים לקנייה בלבד, להתקנה או לתיקון נקודתי - תוכלו למצוא באתר את כל אחת מהאפשרויות הללו באופן נפרד, או כולן יחד לפי העדפתכם והנתונים שתגדירו במעמד החיפוש. לא מצאתם את מה שרציתם? פנו אלינו ונשמח לעזור לכם, עד למציאת ההתאמה המושלמת עבורכם. נסו אותנו ותראו לבד כיצד הקסם קורה מעצמו.

 

לחצו לקבלת מידע ושירות באזורים הסמוכים:

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה