מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בשדרות

הזמינו טכנאי דודי שמש בשדרות לכל תיקון או התקנה שתצטרכו לעשות. תוכלו אצלנו לראות כמה יעלה ולערוך השוואת מחירים כדי למצוא טכנאי בזול.

 

מה המחיר של תיקון דודי שמש בשדרות?

מחיר תיקון דודי שמש יהיה תלוי בתיקון שתצטרכו לעשות. עלות הביקור תעלה בין 250 - 350 ש"ח ללא תיקון. תוכלו לראות מחירי תיקון דודי שמש במחירון שלנו.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודי שמש בשדרות

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודי שמש בשדרות: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

גם שירותי התקנת דודי שמש

דרכנו תוכלו למצוא גם שירות של התקנת דודי שמש בשדרות. שימו לב כשאתם מתקינים דודי שמש אתם צריכים לוודא מה קורה עם הקולטים. האם אתם צריכים לקנות את הקולטים או שהטכנאי מביא אותם בעצמו. גם במקרה הזה תוכלו להוזיל במחיר. המחיר של כל מתקין דודי שמש בשדרות יכול להיות שונה אז מומלץ לקבל מספר הצעות מחיר.

 

תיקון דודי שמש בשדרות

הזמינו טכנאי דוד שמש בשדרות בזול

עשינו קצת ספויילר בפסקה הקודמת, אבל בשביל למצוא טכנאי דודי שמש בשדרות מומלץ לדבר עם יותר מטכנאי דודי שמש אחד. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולחסוך. השאירו פרטים בטופס ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 טכנאי דודי שמש בשדרות.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

צריכים להחליף את הגוף חימום?

התקלות הנפוצות ביותר בדודי שמש היא שהדוד לא מחממם או שהוא מחמם יותר מדי ובמקרים כאלו צריך להחליף גוף חימום לדוד. כשאתם מדברים עם טכנאי דודי השמש שימו לב לוודא שאתם מקבלים אחריות על גוף החימום. לרוב המחיר של החלפת גוף חימום לא עולה  על 500 ש"ח אז שימו לב שלא דופקים לכם מחיר מוגזם.