מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש ברחובות

גרים ברחובות? מחפשים טכנאי להתקנה או תיקון דוד שמש? דרכנו תוכלו להשוות מחירים בין טכנאי דודים מומלצים ברחובות ולבחור בהצעה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם! השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 37% במחיר!

התקנת דוד שמש ברחובות

דוד שמש הוא מתקן אשר מורכב על גגו של כל מבנה כמעט בישראל, והוא מיועד לקלוט את חום השמש ובאמצעותו לחמם מים שיבואו לידי שימוש של דיירי המבנה. דוד שמש מאפשר לנו לחסוך בחשמל ובגז, ולחמם מים בצורה הזולה ביותר והידידותית ביותר לסביבה, על ידי חום השמש הניתן לכולנו בחינם, ואשר אינו נגמר לעולם.

דוד שמש מורכב ממיכל גדול ומקולטנים. הקולטנים הם בעצם צינורות מים דקים תחומים על ידי מסגרת מלבנית ממתכת שחורה, אשר סופחת אליה את חום השמש בקלות. המים זורמים מן הקולטנים אל דוד השמש וממנו אל צנרת הבניין, לשימוש אישי של כל אדם ואדם. אם אתם מחפשים טכנאי ברחובות להתקנת דוד שמש, הגעתם למקום הנכון. השאירו את הפרטים, קבלו עד 3 הצעות מחיר ומצאו את ההצעה הזולה והמשתלמת עבורכם!
 

תיקון דוד ברחובות

מתי תצטרכו להזמין טכנאי דודי שמש ברחובות?

מעבר לביצוע התקנות או החלפות של דודי שמש, טכנאי דודי השמש ברחובות מספקים שירות תיקונים עבור סוגי התקלות השונות. איך תדעו מתי יש צורך להזמין טכנאי לתיקון הדוד? לפניכם רשימה של התקלות הנפוצות בדודי שמש:

 • נזילה בדוד שמש - זיהיתם נזילה מהדוד? יש מים שמטפטפים מצידי הדוד או מחלקו התחתון? ייתכן וקיימת נזילה שמצריכה בדיקה וטיפול. חלק מהסיבות לכך עשויות להיות בעיה בפלאנג', צנרת תקולה או חבלה בגוף הדוד עצמו. טכנאי דודי שמש ברחובות יידע לאתר את מקור הנזילה ולטפל בה בהתאם.
   
 • מים חומים מהדוד - פתחתם את הברז במקלחת ויצאו מים חומים? אין מה להיבהל, מדובר באחת התקלות הנפוצות המעידות על הצטברות לכלוך/ אבנית / חול או התקלפות ציפוי אמייל בדוד אשר מוציאים מים חומים מהדוד. במקרה כזה יש צורך בהזמנת טכנאי דודי שמש ברחובות שיבצע את הטיפול הנכון כמו ניקוי יסודי / החלפת צנרת או החלפת דוד במקרים מסויימים. 
   
 • דוד מקצר - אם הפעלתם את הדוד והוא הקפיץ את החשמל בבית, או בכל פעם שיורד גשם הדוד מקצר, יש צורך בהזמנת טכנאי דודי שמש בהקדם האפשרי. קצר מעיד על בעיה במערכת החשמל, שהופכת למסוכנת עוד יותר כאשר היא נמצאת בסביבה של מים, לכן מומלץ להזמין טכנאי דודי שמש באופן מיידי שיזהה את התקלה ויטפל פה בצורה המקצועית והבטיחותית ביותר. 
   

  דחיפות לטיפול בתקלה של דוד מקצר:

  דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

מחירון תיקונים - דודי שמש ברחובות

לפניכם מחירון תיקון דודי שמש ברחובות המציג את המחירים הממוצעים עבור כל תיקון. חשוב לציין כי מחירי התיקון משתנים בין טכנאי אחד לאחר ועשויים להשתנות בהתאם למורכבות העבודה.

מחירון תיקונים של דודי שמש ברחובות

מחיר ביקור טכנאי דודי שמש

ביקור עבור בדיקה, מחיר הביקור יקוזז ממחיר התיקון במידת הצורך.


250 - 350 ש''ח
תיקון נזילה בדוד שמש

תיקון נזילה בצנרת או בפלאנג'.


250 - 300 ש"ח
החלפת זכוכית לקולט דוד שמש

עבודה + חומר.


400 - 450 ש"ח
החלפת גוף חימום בדוד שמש

בהתאם לסוג וגודל הדוד.


300 - 450 ש"ח
תיקון דוד שמש מקצר

במצב בו מקור התקלה בדוד עצמו ולא בנקודת חשמל.


300 - 550 ש"ח


הדפס מחירון

תיקון דוד שמש ברחובות

כפי שציינו למעלה, טכנאי הדודים ברחובות מספקים גם שירות תיקונים ולא רק התקנות. לפניכם פירוט של חלק מעבודות התיקון הנפוצות ברחובות:

 • החלפת פלאנג' בדוד שמש - אחת מעבודות התיקון הנפוצות של טכנאי דודי שמש היא החלפת פלאנג' לדוד. הצטברות אבנית על הפלאנג' או שחיקה שלו, עשויים להביא למצב של נזילה בדוד, בזבוז חשמל מאסיבי או התפוצצות של הדוד, ולכן ביצוע החלפה שלו הנה בעלת חשיבות גבוהה.
   
 • התקנת מאיץ חום לדוד שמש - אחת העבודות הפופולריות בשנים האחרונות עבור טכנאי דודי שמש ברחובות היא התקנת מאיץ חום לדוד שמש. מדובר בחלק חיצוני המאפשר חימום מהיר של המים בדוד, גם בימים קרים וגשומים.
   
 • תיקון משאבת סחרור בדוד שמש - משאבה המותקנת בצינור הדוד, אשר תפקידה להזרים את המים החמים מהקולטים אל מיכל הדוד. לרוב נראה משאבות סחרור לדוד בבניינים בהם הקולטים מותקנים על הגג והדוד מותקן בעמדה נמוכה מהם - צמוד לדירה. טכנאי דודי שמש ברחובות מבצעים תיקונים או החלפות במקרים של משאבה תקולה.

טכנאי דודי שמש מומלץ ברחובות

התקנה, תיקון או החלפה של דודי שמש, מצריכה ידע, מקצועיות וניסיון על מנת שהעבודה תיעשה בצורה הטובה ביותר ועם מינימום תקלות. לכן, כדאי לבחור טכנאי דודי שמש בעל ניסיון ועם חוות דעת טובות. דרכנו ניתן לקבל עד 3 הצעות מחיר של טכנאי דודי שמש מומלצים בדרום וברחובות בפרט, לערוך השוואת מחירים ולבחור בהצעה המשלמת ביותר. כך תוסכלו לחסוך זמן וכסף יקר ולהיות רגועים ובראש שקט. השאירו את הפרטים, השוו וחסכו עד 37% במחיר!

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

איך תדעו איזה דוד שמש להתקין?

קיימים סוגים שונים של דוודים ובגדלים שונים, ובהתאם לכך גם התמחור משתנה. איך תדעו איזה דוד אתם צריכים ומה הגודל שיתאים לכם? לפניכם טבלה שמפרטת את הגדלים הקיימים לדודי שמש והתאמתם למספר הנפשות בבית:
 

גודל הדוד מספר נפשות
30 ליטר 1
80 ליטר 2
120 ליטר 3
150 ליטר 4
200 ליטר 5 ומעלה 

משך תקופת אחריות על דודי שמש ברחובות

לרוב, משך תקופת האחריות על דודי שמש ברחובות תנוע בין 3-7 שנים בממוצע. האחריות תקפה על הדוד עצמו ותיקבע עפ"י הוראות היצרן. יש לוודא עם הטכנאי המתקין האם ניתנת גם אחריות על עבודת ההתקנה עצמה ועל התקלות הנגרמות לדוד בזמן ובעת ההתקנה. 
 

משך תקופת האחריות הממוצעת על דודי שמש ברחובות:
7 שנות אחריות 5 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ טכנאי הדודים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

שאלות ותשובות בנושא דודי שמש ברחובות

לפניכם שאלות שנשאלו ע"י גולשים שהתעניינו בדודי שמש ברחובות:

האם הטכנאים שלכם מספקים גם שירות של רכישה והתקנת דוד שמש?

כן, ניתן למצוא אלצנו טכנאי שמש ברחובות המספקים שירות של רכישה והתקנת דודי שמש ולא רק התקנה בלבד. השאירו פרטים בעמוד ויחזרו אליכם עוד היום עם הצעות מחיר.


כמה יעלה ביקור טכנאי דוד שמש ברחובות?

כפי שמפורט במחירון בעמוד, מחיר ביקור טכנאי דודי שמש ברחובות ינוע בין 250 - 350 ש''ח בממוצע בשועת הפעילות הסטנדרטיות.