מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש ברחובות

שירותי תיקון דודי שמש ברחובות, שירותי התקנה והחלפה במחירים זולים ומשתלמים לכל כיס. הזמן כעת טכנאי דודי שמש ברחובות מטעם פורטל טופ דודים וקבל שירות מקצועי, אדיב ומשתלם.

מזמינים עכשיו טכנאי דודי שמש ברחובות

דוד שמש הוא מתקן אשר מורכב על גגו של כל מבנה כמעט בישראל, והוא מיועד לקלוט את חום השמש ובאמצעותו לחמם מים שיבואו לידי שימוש של דיירי המבנה. דוד שמש מאפשר לנו לחסוך בחשמל ובגז, ולחמם מים בצורה הזולה ביותר והידידותית ביותר לסביבה, על ידי חום השמש הניתן לכולנו בחינם, ואשר אינו נגמר לעולם.

 

דוד שמש מורכב ממיכל גדול ומקולטנים. הקולטנים הם בעצם צינורות מים דקים תחומים על ידי מסגרת מלבנית ממתכת שחורה, אשר סופחת אליה את חום השמש בקלות. המים זורמים מן הקולטנים אל דוד השמש וממנו אל צנרת הבניין, לשימוש אישי של כל אדם ואדם.

תיקון דוד ברחובות

התקנת דודי שמש ברחובות

דוד שמש צריך להיות מותקן על ידי מתקין ובמקרים מסוימים על ידי טכנאי, ישנם טכנאי דודים בדרום הארץ השייכים לחברות מסוימות ולעומתם טכנאים שעובדים באופן עצמאי.

 

לכל אחד מהסוגים יתרונות משלהם, וכדאי לברר את כל הפרטים לפני שמזמינים טכנאי עבור דודי שמש וחשמל. פרט לעיר רחובות, תוכלו להזמין שירותי התקנת דודי שמש בראשון לציון, אשדוד, מודיעין וערים סמוכות נוספות לרחובות.

היכן מתקינים דוד?

דוד שמש מותקן ברוב המקרים על גג הבניין, אך במקרים שבהם אין אפשרות להתקין אותו על הגג, ניתן להתקין אותו בשטח פתוח אחר, אשר סמוך לבניין וחשוף היטב לשמש. את הדודים מתקינים לאורך, לחשיפה מקסימאלית.

 

בחלק מדודי השמש מתקינים תוספת חשמלית, שנועדה לסייע בחימום המים בעונת החורף. בחורף, כאשר אין שמש חזקה, דוד שמש לבד אינו מספיק בשביל לחמם כמויות גדולות של מים. לכן יש מי שמתקין דוד חשמלי נפרד לימות החורף, אך במקרים רבים מתקינים זרז חשמלי בדודי השמש.

תיקון דודי שמש ברחובות והסביבה

חשוב לדעת בנושא של דודי שמש ברחובות אינם מחייבים תחזוקה רבה, כך שהם באמת נוחים ופשוטים לשימוש. אולם פעם בשנה או שנתיים רצוי לנקות כל דוד שמש מאבק, אשר עלול להצטבר על הקולטנים ולהסתיר את צבעם הכהה, ובכך להקשות על הקליטה של חום השמש.

 

בנוסף, אם מותקן בו זרז חשמלי, יש סכנה של הצטברות רבה של אבנית, ולכן יש לבצע ניקוי אבנית תכוף יחסית ואף להתקין מגן אבנית לדוד, בערך פעם בשנה. ניקוי כזה נעשה באמצעות טכנאי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה