מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בקרית עקרון

בין אם הדוד הפסיק לחמם או שהוא כבר ישן וצריך החלפה תוכלו להיעזר בשירות של טופ דודים. באמצעותנו תוכלו למצוא טכנאי דודי שמש בקרית עקרון בזול בזכות השוואת מחירים. המשיכו לקרוא כדי להבין איך לעשות את השוואת המחירים.

צריכים תיקון של דוד שמש בקרית עקרון?

עד עכשיו הכל היה טוב, הדוד אצלכם לא יותר משנים בודדות והוא עבד מצויין. אין זו סיבה שבהכרח צריך להחליף אותו, יכול להיות שתיקון דוד השמש יעשה את העבודה. אם אתם צריכים תיקון של דוד השמש שלכם בהחלט נוכל לעזור לכם. אנחנו עובדים עם הרבה טכנאי דודי שמש בקרית עקרון ובאמעותנו תוכלו למצוא את האחד הטוב ביותר עבורכם.

 

דוד שמש בקרית עקרון

דרכנו תמצאו גם התקנה של דודי שמש בקרית עקרון

לפעמים תיקון באמת לא מספיק ואתם צריכים דוד שמש חדש. למזלכם דרכנו תוכלו למצוא גם מתקין דוד שמש בקרית עקרון ואפילו לרכוש דוד שמש חדש לגמרי. אבל כמה זה יעלה? הוספנו לכם מחירון של דודי שמש נפוצים והתקנות שלהם. אם לא מצאתם את הדוד שלכם תוכלו לעיין במחירון דודי השמש שלנו.

 

מחירון התקנות דודי שמש בקרית עקרון ורכישתם

התקנת דוד שמש 120 ליטרים

המחיר כולל התקנת קולטים


2,600 - 3,100 ש"ח
דוד שמש 120 ליטר אמישראגז

המחיר לא כולל את ההתקנה.


1,100 - 1,300 ש"ח
עלות דוד שמש כרומגן 120 ליטר

דוד מדגם "פרו" כולל את אחריות היצרן.


1,600 - 1,750 ש"ח

הדפס מחירון

השוואת מחירים עם טופ דודים

בטח שמתם לב שמדובר בטווח של מחירים ולא במחיר קבוע. סיבה אחת לזה היא העובדה שלא כל טכנאי דודי שמש בקרית עקרון לוקח את אותו המחיר על אותה העבודה. בגלל זה אנחנו מציעים לכם להשוות מחירים ובכך להוזיל את העלויות. איך זה עובד? אמרנו לכם קודם שאנחנו עובדים עם הרבה מתקיני דודי שמש בקרית עקרון, אחרי שאתם משאירים את הפרטים שלכם, או מתקשרים אלינו, אנחנו מביאים לכם פרטים של 3 טכנאי דודי שמש בעיר. דברו איתם, השוו בין הצעות המחיר שתקבלו וחסכו.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

הדוד לא מחמם?

אחת התקלות הנפוצות ביותר היא שהדוד לא מחמם יותר. ובכן, יכולות להיות לזה הרבה סיבות כמו שהרחבנו בעמוד המיועד, אבל בקצרה נוכל להגיד לכם שאחת הסיבות הנפוצות היא אבנית בקולטים. במקרה כזה תצטרכו לנקות את האבנית או להזמין איש מקצוע שיעשה את זה. סיבות נפוצות נוספות יכולות להיות בעיה בגוף החימום או כמובן החורף שבו המים יותר קרים ויש פחות שמש.