מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בנתיבות

תיקון דודי שמש בנתיבות וגם התקנה של דוד חדש בכל גודל: 80 ליטר, 120, 150 וגם דודים גדולים בנפח של 200 ליטר. קבלו עד שלוש הצעות מחיר מטכנאים ומתקינים באזור נתיבות ובחרו במי שסיפק את ההצעה הטובה ביותר.

תיקון והתקנת דודי שמש בנתיבות

מתגוררים בנתיבות או בסביבתה? בין אם יש לכם תקלה מסוימת בדוד אשר מחייבת הזמנה של בעל מקצוע ובין אם מדובר על רצון להשתדרג בדוד חדש או גדול יותר בשל הרחבת המשפחה - תוכלו להיעזר בשירותים שאנו מציעים. פורטל טופ דודים עוזר לכם במציאת בעל מקצוע אשר מתמחים בתיקון או התקנת דודי שמש בנתיבות והסביבה, כאלה בעלי ניסיון מקצועי רב שנים בתחום.

 

דודי שמש בנתיבות

מתקיני דודי שמש בנתיבות לעבודה מהירה

התקנה של דוד שמש חדש חייבת להתבצע בצורה מהירה מאחר וכאשר יש תקלה מסוימת בדוד הנוכחי, לא נוכל להפעיל אותו ולא נקבל מים חמים בזמן המקלחת. במידה ומדובר על עונת החורף, ישנה דחיפות רבה לתיקון מהיר וכאשר מזמינים מתקיני דודי שמש בנתיבות, נרצה שיגיעו כמה שיותר מהר. אם גם אתם זקוקים לעבודה מהירה, צרו איתנו קשר עוד היום ונטפל בפנייה שלכם.

עלות לביקור טכנאי דודי שמש בנתיבות

כמה עולה להזמין טכנאי דודי שמש בנתיבות? תלוי מאוד מה התקלה שלכם. מיד נדבר על סוגי התקלות הנפוצות ביותר אך חשוב לדעת כי בעבור ביקור סטנדרטי של טכנאי דודים בדרום, נהוג לשלם בדרך כלל בין 250 ל-350 ש"ח בעבור הביקור. זאת בהנחה שבביקור לא התבצעה עבודה של החלפת רכיבים. דוגמה לעבודה שתעלה לכם במחיר של עלות ביקור היא ניקוי של אבנית מהדוד וסגירתו מחדש.

 

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודים בנתיבות

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודים בנתיבות: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

תיקון דודי שמש בנתיבות - תקלות נפוצות:

להלן רשימה של 3 התקלות הנפוצות ביותר בדוד שמש:

  • דוד שמש לא מחמם: זו אולי התקלה הנפוצה ביותר בדוד והיא נגרמת בעקבות קצר בחשמל, תקלה בגוף החימום, הצטברות אבנית או סתימה בקולטים.
     
  • זרימה חלשה של מים: ייתכן והצנרת תקולה אך קיימת גם סבירות כי מדובר בהצטברות של אבנית אשר חוסמת את זרימת המים.
     
  • רעשים מהדוד: לרוב, הבעיה תסתדר כאשר נחליף טרמוסטט או כאשר נטפל בפורק הלחץ של הדוד אשר גם הוא יכול לגרום לרעשים.

זקוקים לתיקון דודי שמש בנתיבות? השאירו פנייה בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

ייעוץ מקצועי לפני התקנת הדוד

כל מתקין או טכנאי דודי שמש בנתיבות, ישמח לעזור לכם בבחירת הדוד המתאים ביותר בעבורכם בהתאם למספר הנפשות, תדירות השימוש וכמובן התקציב. כדאי מאוד להתייעץ עם גורם מקצועי אשר יודע לקחת בחשבון את השיקולים החשובים בבחירת דוד חדש וימליץ לכם על דגם ספציפי של חברה מובילה. תוכלו לקרוא בהרחבה על דודי שמש מומלצים בעמוד הזה.

מידע על הזמנת מתקין דודי שמש בנתיבות

מזמינים מתקין? כדאי שתדעו שהוא אמור להביא איתו את כל הציוד הדרוש לו בשביל לבצע את ההתקנה וזה כולל סולם, כלי עבודה, צינורות ועוד. באשר לדוד החדש, ניתן לרכוש אותו עצמאית או לבקש מהמתקין שירכוש בעבורכם את הדגם ויביא אותו איתו. בנוסף, בעת הזמנת מתקין דודי שמש בנתיבות, כדאי להכין את השטח ולאפשר גישה נוחה אל חדר האמבטיה, הגג עצמו (אם הדוד מותקן על הגג כמובן) ושאר אזורי הבית.