מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש ביבנה

שירותי תיקון דודי שמש וחשמל באזור יבנה והסביבה במחירים משתלמים במיוחד, דרך טופ דודים תוכלו למצוא מתקין דודי שמש ביבנה והכל לאחר השוואת מחירים בין מספר טכנאים העוסקים בתחום ומספקים שירותים באזור.

כך תמצאו תיקון דודי שמש ביבנה והאזור:

הדוד הוא מכשיר מורכב למדי וכמות התקלות בו היא רבה. הוא משלב בתוכו חלקים מגוונים כמו גוף חימום, פלאנג' ואפילו מאיץ חום ובכל ניסיון של תיקון הדוד באופן עצמאי עשוי לגרום לו נזק וכמובן מסוכן מאחר ומדובר בשילוב של מים וחשמל הפועלים ביחד בתוך המערכת.

 

על כן, תיקון דודי שמש ביבנה צריך להתבצע על ידי גורם מוסמך. בעזרת אתר 'טופ דודים' תוכלו למצוא באופן קל ופשוט בעל מקצוע שיגיע מהר ויתקן את התקלה הקיימת וגם יוודא שהדוד במצב טוב על מנת שהתקלה לא תחזור בשנית.

 

נציין בהזדמנות זו כי אנו מגיעים גם לערים נוספות בדרום הארץ ולכן תוכלו לקבל שירותי תיקון דודי שמש באשקלון, תיקון או התקנת דודי שמש באשדוד, שירות עבור דודי שמש ברחובות ושאר הערים הסמוכות ליבנה.

תיקון דוד שמש ביבנה

מתקין דודי שמש ביבנה - כמה עולה השירות?

המחיר שתשלמו עבור שירות מקצועי של מתקין דודי שמש ביבנה נקבע בהתאם לסוג הדוד שאתם מתקינים. בדרך כלל המחיר נע בין 1,000 ש"ח ל-3,000 ש"ח בהתאם לנפח הדוד. עבור התקנת דוד בנפח 40 ליטר, תשלמו בממוצע 1,000 ש"ח, בעוד דוד של 80 ליטרים מייקר את המחיר והתקנתו צפויה לנוע בטווח שבין 1,900 ש"ח ל-2,500 ש"ח. עבור דודים גדולים יותר, כמו למשל דוד בנפח של 120 ליטר, תשלמו סכום של 2,600 ש"ח ואפילו 3,000 ש"ח במקרים מסוימים.

מחיר ממוצע להתקנת דוד שמש ביבנה

מחיר ממוצע להתקנת דוד שמש ביבנה: 2000 ₪

טווח מחיר גבוה 3000 ₪

טווח מחיר נמוך 1000 ₪

מזמינים טכנאי דודי שמש ביבנה? אלו הן התקלות הנפוצות

מזמינים טכנאי בדרום לתיקון הדוד? כדאי שתדעו שיש מספר תקלות שחוזרות על עצמן לא מעט כאשר מדובר בדודי שמש. אלו חלק מהן:

  • נזילות בדוד שמש: יכולות להיות סיבות שונות לנזילות בדוד ונדרש להבין מהיכן מגיע הטפטוף. במידה והוא מחלקו העליון של הדוד, ייתכן ותידרשו להחליף את הדוד אך ברוב המקרים מדובר בהחלפה של פלאנג' בלבד שנעה בין 500 ש"ח ל750 ש"ח בממוצע.

  • הדלקתם את הדוד והחשמל קפץ: יכולות להיות סיבות מגוונות לכך. בין היתר הצטברות של אבנית או בעיה בגוף החימום. הזמינו טכנאי דודי שמש ביבנה שיבדוק את מקור התקלה.

  • יוצאים מים בצבע חום מהדוד: עשוי להיגרם בעקבות חור בצינור של המים וגם בשל אבנית המצויה בדוד.

  • דוד השמש פשוט לא מחמם: ברוב המקרים, מדובר בגוף חימום שיש בו תקלה אך במקרים אחרים ייתכן ויש סתימה בקולטים של הדוד ולכן נדרש להזמין ניקוי קולטים מקצועי

לא מצאתם את התקלה שאתם חווים ברשימה זו? הכנו עבורכם רשימה גדולה יותר של תקלות נפוצות בדודי שמש על מנת לסייע לכם להבין לעומק מה בדיוק התיקון הנדרש לכם.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון:

דודי שמש באזור יבנה - איזה דוד מתאים לכם?

גודלו של הדוד נקבע לפי מספר הנפשות שיש בבית שלכם. בדרך כלל עבור אדם יחיד המתגורר בבית, נמליץ לכם על דוד בנפח של 30 ליטר. לזוגות, הגודל האידיאלי הוא 80 ליטר ודוד קטן יותר, יאלץ אתכם להדליק את הדוד מספר פעמים על מנת לאפשר מים חמים לשניכם.

אם מדובר במשפחה בעלת שלוש נפשות, כדאי לבחור בדוד בנפח של 120 ליטר או אפילו 150 ליטר. למשפחות מרובות ילדים, עם למעלה מ4 נפשות, נמליץ לבחור בדוד של 200 ליטר. יש לא מעט מתקינים של דודי שמש באזור יבנה שיספקו לכם את הייעוץ המתאים וכמובן שכדאי לבדוק איתם לפני הבחירה, אך חשוב שתכירו את הנפחים הקיימים ואת התאמתם לכמות הנפשות כפי שהצגנו כעת.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה