מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש באשדוד

זקוקים לטכנאי דודי שמש באשדוד? או אולי למתקין? דרך פורטל טופ דודים תוכלו להשיג בעלי מקצוע מוסמכים שידעו לטפל בכל תקלה שקשורה בדוד שלכם בצורה מהירה ומקצועית. מתחת תוכלו לקרוא מידע על מחירי תיקון והתקנה של דודי שמש ותוכלו לקרוא מהו גודל הדוד המתאים ביותר עבורכם.

מחירון תיקוני דוד שמש באשדוד

מתחת תקראו מספר מחירים המתייחסים לתיקון דודי שמש באשדוד:

מחירון תיקוני דוד שמש באשדוד

כמה עולה להזמין טכנאי דודי שמש באשדוד?

המחיר עבור ביקור טכנאי דודי שמש עד בית הלקוח לצורך אפיון תקלה, ללא תיקון.


250 - 350 ש"ח
החלפת טרמוסטט לדוד

המחיר כולל פירוק רכיב ישן והרכבה של הרכיב החדש, כולל רכישה של טרמוסטט בסיסי.


300 - 500 ש"ח
כמה עולה לנקות קולטים של דוד שמש?

ניקוי זוג קולטים על גג שטוח בלבד.


350 - 520 ש"ח
התקנת טיימר לדוד

מחיר התקנת שעון טיימר אנלוגי בסיסי.


280 - 420 ש"ח
ניקוי דוד שמש

המחיר כולל ריקון מים, ניקוי אבנית, סגירה ואטימת מיכל הדוד מחדש.


150 - 250 ש"ח

הדפס מחירון

מהו מחיר התקנת דוד שמש באשדוד?

מחירי התקנת דוד שמש באשדוד לרוב יהיו כלולים יחד עם הדוד ויחד עם זוג קולטים. מתחת צירפנו 4 מחירים נפוצים בנושא :

מחירי התקנת דודי שמש באשדוד

מחיר התקנת דוד שמש (80 ליטר) כולל קולטים

מחיר הכולל התקנה ע"י מתקין דודים וכולל אחריות יצרן.


1,900 - 2,500 ש"ח
כמה עולה להתקין דוד שמש בנפח

התקנת דוד שמש כולל זוג קולטים.


120 ליטר? 2,600 - 3,100 ש"ח
החלפת דוד שמש באשדוד

המחיר כולל פירוק של הדוד הישן והתקנה של דוד שמש חדש בנפח 180 ליטר + זוג קולטים.


1,800 - 3,200 ש"ח

הדפס מחירון

הפעלתי את הדוד ונהיה לי קצר בכל הבית - מדוע?

דוד מקצר עשוי לנבוע בגלל שלל סיבות כמו גוף חימום תקול, בעיות בטרמוסטט וגם מסיבות שמקורן לאחר הגשם. דעו שדוד שמקצר עשוי לגרום לנזק למוצרי חשמל אחרים עצם כך שהוא גורם גם להם לחוות קצר ולהיהרס. היעזרות בטכנאי דודי שמש באשדוד לצורכי איבחון ואפיון בעיה בדוד שלכם יכולה בקלות למנוע את הקצר הבא.

 

דחיפות לטיפול בדוד מקצר:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

תיקונים נפוצים בדודי שמש באשדוד והסביבה

במידה ואתם מעוניינים לדעת מהם סוגי התקלות בדודים שבאפשרותם של טכנאי דודי שמש באשדוד לפתור? מתחת תוכלו לקרוא על כך:

 • החלפת גוף חימום לדוד - גוף חימום תקול בדוד נחשב לאחת התקלות הנפוצות בקרב טכנאי דודי שמש באשדוד. הדרך הטובה ביותר לבדוק אם אכן יש בזה צורך היא בזמן החורף, כשאין שמש שעשוייה לחמם את המים ועל כן - חימום המים תלוי רק בגוף החימום החשמלי. במידה והדלקתם את הדוד למשך יותר משעה והופתעתם לגלות שאין מים חמים, הדבר עשוי לרמוז על תקלה בגוף החימום החשמלי - עניין שבעזרת טכנאי דודים תוכלו לפתור בקלות ע"י החלפה של הרכיב התקול.
   
 • ניקוי דוד וקולטי שמש - במדינת ישראל כמות האבנית במי השתיה וכמו גם במי הדוד היא גבוהה מאוד, דבר שמוביל בין היתר לסתימות הן במיכל הדוד והן לסתימה בקולטי השמש של הדוד. באפשרותו של טכנאי דודי שמש באשדוד להסיר את האבנית מהדוד ע"י ריקון שלו ממים ולנקות אותו את הקולטנים בעזרת לחץ מים גבוה. הוא אף עשוי להמליץ לכם להתקין סנן אבנית לדוד כדי לצמצם את כמויות האבנית.
   
 • תיקון נזילה בדוד - נזילה בדודי שמש עשויה לנבוע בגלל כמה סיבות, שהנפוצה ביותר היא נזילה בצינורות המחברים שבין הדוד לנכס. הדבר עשוי לנבוע בגלל בלאי או לחילופין בגלל התקנה של דוד שבוצעה בצורה מרושלת. את הנזילה במקרה כזה יוכל טכנאי דודי שמש באשדוד לתקן ע"י חיזוק של ההברגה או להחליף את הצינור עצמו לאחד תקין.

 

טכנאי דודי שמש באשדוד

האם ניתנת אחריות על התקנת דוד שמש באשדוד?

אחריות עבור התקנת דודי שמש נעה בין 3 - 5 שנים כאשר ברוב המקרים האחריות מתחלקת ל-2: אחריות בהיקף מלא ואחריות חלקית. חברות הדודים מאפשרות בשנים הראשונות שלאחר התקנת הדוד היקף אחריות מלא, הכולל כל תקלה, כולל כזו הנגרמת מבלאי וזאת רק במידה ומי שהתקין לכם את הדוד הוא בעל מקצוע שהוסמך ע"י יצרנית הדוד שבחרתם.

 

היקף האחריות החלקית עבור דודי שמש לרוב יחל לאחר סיום תקופת האחריות המלאה. הכוונה רק בשנים המאוחרות יותר והדבר יכלול לרוב רק כיסוי על תקלות קריטיות שקשורות לציפוי ומיכל הדוד. כמובן שניתן לטפל בתקלות שאינן כלולות בשלב זה של האחריות בהשתתפות עצמית.

 

תקופת האחריות הממוצעות להתקנת דוד שמש באשדוד:
5 שנות אחריות 4 שנות אחריות 3 שנות אחריות
גרף תקופת אחריות
 

מהו גודל דוד השמש שמתאים לי?

גודל של דודי שמש באשדוד וביכלל יש להתאים בהסתמך על כמות הנפשות שעתידה להשתמש בו. בטבלה מתחת תוכלו לקרוא בצורה מתומצתת איזה נפח דוד יתאים עבורכם ביותר:

 

כמות הנפשות גודל הדוד המתאים
1 30 ליטרים
2 80 ליטרים
3 120 ליטרים
4 150 ליטרים
5 200 ליטרים

כיצד לאתר טכנאי דודי שמש מומלץ באשדוד?

יש כמה היבטים שחשוב שתבדקו כדי להבטיח התנהלות כמה שיותר מוצלחת מול טכנאי דודי שמש באשדוד:

 • מחיר - במידה ועליכם להחליף דוד שמש, כדאי שקודם תבדקו במחירון הדודים של פורטל טופ דודים מהם טווחי המחירים המוצעים הן על הדוד והן על ההתקנה שלו. במידה וקיבלתם מטכנאי דודים הצעות מחיר גבוהות יותר מטווחי המחירים שבדקתם במחירון שלנו - הדבר צריך להדליק לכם נורה אדומה. כנ"ל לגבי מקרים בהם טכנאי דודים משווקים לכם את השירות במחיר נמוך בפער. יכול מאוד להיות שברגע שיגיעו לבית שלכם הם יציינו שהמחיר הזול מתייחס רק לדוד ולא כולל שירות וכדומה.
   
 • ותק ונסיון - כמובן שצוות טופ דודים ממליץ בחום לתעדף טכנאי דודי שמש באשדוד שמחזיקים בותק של מספר שנים לפחות, דבר שברוב המקרים יעיד על כמות הנסיות שהספיקו לצבור במהלך עבודתם, כך שהסיכוי שיגרמו לנזק בעת תיקון דוד או התקנה של דוד חדש יהיה קטן.
   
 • חוות דעת - נוסף על אורך הותק והנסיון - היינו ממליצים שתבררו באינטרנט על חוות דעת שנכתבו על טכנאי דודים שקיבלתם מפורטל טופ דודים, כך תוכלו מעט להתרשם לטובה או לשלילה על טיב השירות שסיפקו בעלי מקצוע אלו וכך לבצע בחירה מושכלת של נותן השירות.

 

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

שאלות בנושא דודי שמש באשדוד

איך אוכל לאתר טכנאי דודי שמש מקצועי באשדוד?

השאירו פרטים בטופס המצורף וצוות פורטל טופ דודים ידאג לקשר אתכם עם עד 3 נותני שירות מומלצים באזור מגוריכם.


מה גורם לדוד להתפוצץ?

אחת הסיבות העיקריות שמובילה לפיצוץ מסוכן בדודי שמש היא בגלל צבירה של אדי מים רותחים שמצטברים בדוד בעיקר בגלל שאנו שוכחים לכבות את מפסק החימום החשמלי.


האם מתקין דודי שמש באשדוד מעניק אחריות?

האחריות שאתם צריכים לקבל לאחר התקנת דוד שמש היא מטעם יצרן הדוד שהותקן לכם ולאו דווקא מצד המתקין עצמו. כמובן שעל המתקין לספק לכם את האחריות של יצרן הדוד במועד ההתקנה.