מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש באופקים

אם הנך תושב אופקים או מהסביבה, תוכל להזמין טכנאי דודי שמש באופקים מטופ דודים ולקבל הצעות מחיר זולות ומשתלמות במיוחד בעבור התקנה ותיקון של דודי שמש וחשמל, צור קשר כעת!

תיקון מקצועי עם טכנאי דודי שמש באופקים

בכדי למצוא טכנאי דודי שמש באופקים עליכם לעשות את המאמצים ולבחור באדם אמין ומקצועי אשר יוכל לסייע לכם מניסיונו רב השנים בהתקנת דודים באופקים. שימו לב כי מחיר השירות שלו לא יהיה הדבר הקריטי ביותר. מחירים של דוד שמש וחשמל ושל התקנתו יכולים לנוע על טווח רחב מאוד. לכן חשוב לבדוק היטב את ממוצע המחירים באזורכם וכמובן לבצע השוואת מחירים בין טכנאים שונים ומתקינים, ככה שתדעו מהו המחיר הנכון ואם אפשר גם הזול יותר באזורכם.

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודים באופקים

מחיר ממוצע לביקור טכנאי דודים באופקים: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

דודי שמש באופקים - אלו השירותים הנפוצים:

החל מתיקון ועד להחלפה, בעזרת 'טופ דודים' אתם יכולים להשיג את כלל השירותים הדרושים לאחזקה, תיקון והתקנה של דודי שמש וחשמל. כל עבודה תתבצע על ידי בעלי המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחום המספקים שירות באזור מגורכם, תוך שמירה על מחיר נוח והוגן. 
בין השירותים הנפוצים תמצאו:

 • שירות תיקונים לדוודי שמש, חשמל וגם דודי גז.
   
 • רכישה והתקנה של מגוון דודי שמש או חשמל בכל נפח רצוי, בהתאם לכמות הנפשות בבית שלכם.
   
 • תוספים לדוודים: מגני ומסנני אבנית, מאיצי חום, חבקים לדוד ועוד.
   
 • שירות תיקונים לקולטי שמש - החל מתיקון של הצנרת ואיתור הנזילות ועד להחלפה של קולטים ישנים או סדוקים.
   
 • פעולות אחזקה ושימור, כולל אפשרות להזמנה של טיפול תקופתי כל מספר חודשים על ידי טכנאי דודים מקצועיים בדרום.

איך יודעים איזה גודל של דוד לרכוש?

גודלו של הדוד, מתחיל בדרך כלל בנפח של 60 ליטר ויכול כמובן להגיע גם לנפחים גדולים יותר כמו 150, 200 ואפילו 300 ליטר. הגודל נקבע לפי כמות הנפשות בבית ועל ידי חישוב צריכה עתידית. במקלחת בודדת צורכים בין 30 ל-40 ליטרים של מים ולכן עבור זוג דיירים, יספיק דוד בנפח של 80 ליטר ומעלה. למשפחות עם ילדים, כדאי לבחור בדוד גדול יותר בנפח של בין 120 ל-150 ליטר ולעיתים אפילו לבחון את האופציה של דוד 200 ליטר בשביל לאפשר מרחב תמרון במידה וכמות המקלחות גדולה.


דודי שמש באופקים

דודי שמש באופקים עם אחריות

מעוניינים לרכוש לעצמכם דוד חשמל? דעו לכם כי מחיר הדוד, בין אם מדובר על מחיר זול ובין אם על יקר, חשוב שיהיה כזה אשר יתאים לכיסכם ויספק לכם את הצרכים ובצורה המדויקת ביותר. אז עשו לעצמכם טובה ובחרו דודי שמש באופקים אשר יספקו את מבוקשכם ובצורה הטובה ביותר. 

 

תיקון דודי שמש באופקים יכול להיות אתגר אשר יצריך לא מעט ציוד מקצועי והבנה של שנים בתחום. במידה ותהיו מעוניינים להשיג את הטוב ביותר וזאת בכדי להימנע מהצורך לעשות שימוש בבעל מקצוע אשר אינו מספק לכם את היחס שבאמת מגיע לכם.