מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

דודי שמש בדרום

מתגוררים באזור הדרום? אם ברצונכם להתקין דוד חדש בבית או אם אתם זקוקים לעזרתו של טכנאי מקצועי מאחר וקיימת תקלה בדוד, תוכלו לפנות אלינו עוד היום ולקבל מספר הצעות מחיר מטכנאים ומתקינים מומלצים.

התקנת דודי שמש בדרום תוך השוואת מחירים

לפני שמזמינים שירותי התקנה של דוד חדש, וזה כלל לא משנה אם מדובר בדוד שמש או חשמל, כדאי להשוות מחירים. מאחר וכל מתקין, מתמחר את עבודתו בצורה מעט שונה, תוכלו למצוא לא פעם פערים גדולים במחירים בין הצעה להצעה. פורטל טופ דודים, מאפשר לכם לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות עבור התקנת דודי שמש בדרום, ללא כל התחייבות כלפי בעלי המקצוע שאיתם תדברו בתהליך.
 

דודי שמש בדרום

מחירים של תיקון דודי שמש בדרום

דוד שמש הוא מכשיר מורכב למדי אשר עם השנים מתעוררות בו תקלות כאלה ואחרות בשל בלאי של הרכיבים השונים. להלן פירוט של הרכיבים הנפוצים שאותם נהוג להחליף במקרים של תקלות, כולל טווח המחירים המשוער להחלפה של כל רכיב.  חשוב לציין כי המחירים נלקחו אומנם מהצעות אמיתיות של טכנאי דודי שמש בדרום, אך העלות נקבעת בהתאם למורכבות העבודה, סוג הדוד ומשקלו ושיקולים מקצועיים נוספים. לכן, כדאי כמובן לבדוק את המחיר מול בעל המקצוע כבר בשיחה הראשונה איתו. 

מחירון דודי שמש בדרום הארץ

כמה יעלה להחליף טרמוסטט?

החלפת טרמוסטט בדוד.


280 - 310 ש"ח
עלות ניקוי אבנית מדוד שמש או חשמל

כולל אטימה מחדש של הדוד לאחר פעולת הניקוי.


150 - 250 ש"ח
החלפת פלאנג' בדוד

מחיר בעבור החלפת פלאנג' כולל את עלות הפלאנג' החדש.


400 - 650 ש"ח
מחיר החלפת גוף חימום בדוד

המחיר המוצג כולל את עלות הגוף החדש.


350 - 500 ש"ח
עלות התקנת חמם מים בדוד

עוזר לקבל מים חמים תוך מספר דקות


300 - 700 ש"ח

הדפס מחירון


מחפשים שירות בעיר מסוימת? לחצו לקבלת מידע נוסף:

 

אולי יעניין אותך גם: דודי שמש בירושלים.

האם נהוג לספק אחריות על דוד שמש?

בהחלט נהוג לספק אחריות על דוד שמש כאשר אפשר להגיד שישנם שני סוגים של אחריות: אחריות מלאה אשר בה ישנו כיסוי מלא ללא השתתפות עצמית במצבים בהם יש תקלה בדוד ואחריות לא מלאה שבה תאלצו לשלם סכום מסוים במצבים בהם נדרשת החלפה של רכיב זה או אחר. נושא האחריות הוא קריטי מאחר והוא עשוי לחסוך לכם כסף מאחר וכל החלפה של רכיב פנימי בדוד, יכולה לעלות כמה מאות שקלים. תקופת האחריות שנהוג לספק על דוד היא 5-4 שנים אך הקפידו לבדוק מה בדיוק היא מכסה.

טכנאי דודים זמין לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6052660

שירות מקצועי גם עבור דוד חשמל או גז

פרט לדודי השמש, אנו גם עוסקים במתן פתרונות עבור דודי חשמל ודודי גז. דודי חשמל נפוצים מאוד ברחבי הארץ כמובן בעוד דודי גז אומנם פחות נפוצים אך בבתים רבים בישראל מתחילים להשתמש באופציה זו מאחר ומבינים שדוד גז מחמם את המים מהר מאוד ומתאים למשפחות עם מספר רב של נפשות.

טכנאי דודי שמש בדרום לתיקון נזילה בדוד

נזילה בדוד שמש יכולה להיגרם בשל מספר סיבות כמו סדק או חור, צנרת פגומה או תקלה ברכיבים פנימיים כמו הפלאנג'. במידה וזיהיתם נזילה, מומלץ להזמין טכנאי דודי שמש בדרום שיגיע לטפל בתקלה ולהחליף את החלקים התקולים. ברוב המקרים כאשר מדובר בבעיה בצנרת או ברכיב פנימי כלשהו, העלות תהיה נמוכה יותר מאשר בעיה במיכל עצמו מאחר וכאשר המיכל תקול, קשה מאוד לתקן אותו ולרוב נדרש להחליף את דוד השמש.