מחפשים לרכוש או לתקן? תחסכו!

אודות פורטל טופ דודים

מה בעמוד זה? לחץ לפתיחת תוכן עניינים

המטרה העיקרית של פורטל 'טופ דודים' היא לספק שירותי תיקון והתקנה לדודי שמש במחירים מעולים ואף זולים, כיצד אנחנו עושים זאת? בעזרת השוואת מחירים מהירה ונכונה בין מספר בעלי מקצוע העוסקים בתחום אותו אתם מחפשים ועל פי האזור בו אתם זקוקים לשירות. טופ דודים ידאגו שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר בתוך כמה דקות בלבד.

כך חוסכים היום בשירותים לדודים

פורטל טופ דודים הנו יחיד מסוגו המאפשר לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות, הטכנאים והמתקינים למטרת התקנה, רכישה ותיקון של דודי שמש וחשמל, בין היתר ניתן למצוא שירותים נלווים כמו התקנת סנן אבנית לדוד, מאיץ חום, קולטי שמש ועוד. אצלנו אתם מקבלים עד שלוש הצעות ובכך חוסכים ומוזילים את העלויות שלכם, השירות בפורטל ניתן לגולשים בחינם וללא כל התחייבות.

מה עוד תמצאו בטופ דודים?

מעבר לשירות השוואת המחירים שהנו מרכיב עיקרי במהות הפורטל שלנו, תוכלו למצוא כלים אשר יסייעו לכם בבחירת דוד חדש או באיתור תקלה של הדוד הקיים שלכם, להלן המדורים המובילים בפורטל:

- מדור תקלות נפוצות: כאן למעשה תמצאו את כלל התקלות הכי נפוצות בדודי שמש וחשמל, ניתן לקרוא בפשטות את הסיבה לתקלה, מה צריך לעשות על מנת לתקן ולעיתים גם מצוות לכך תמחור משוער לתיקון הבעיה, צוות הפורטל מעדכן את המדור בתכיפות ודואג שתקבלו עד המידע הרלוונטי לכל סוג תקלה.

- אינדקס חברות: ישנם לא מעט יצרניות דודים ובעלי מקצוע המעניקים שירותי תיקונים והתקנות ולכן הכנו בעבורכם מאגר ענקי המאגד את כלל החברות המובילות ביותר, שם ניתן לקבל מידע על שירותי החברה, לראות את הכתובות, אזורי הפעילות שלה וכמובן פרטים ליצרת קשר ישיר מולה.


- מחירון והשוואת מחירים: המדור הבא הוא מרכזי מאוד ומבין החשובים בפורטל, שם ניתן לראות טווחי מחירים משוערים לכל סוג של תיקון תקלה, רכישה של דודים ותוספות וכמו כן, השוואה בין חברות ויצרניות הדודים השונות.

- סוגי דודים: ישנם המון סוגים ונפחים שונים וכמו כן, גם טכנולוגיות - במדור הבא ניתן לראות מידע מפורט על כל סוג של דוד, לראות לכמה נפשות הוא מתאים, מה נפח הדוד ואפילו מידות מבחינת גובה ורוחב.

- מדור שאלות נפוצות: כאן תוכלו לקרוא על השאלות הכי שכיחות בתחום דודי השמש והחשמל, החל ממדוע הדוד מתפוצץ ועד לכמה יעלה לחמם אותו, איזה דוד מתאים לכם ועוד.

 המשך גלישה נעימה ומקלחת חמה - טופ דודים.